Seznam výherců 2022


 

Výherci Číselné křížovky 

 

Výherci ČK 5/22

 

Výhra 2 000,-Kč: Eva Danišová, Polubný.

Výhra 1 000,-Kč: Petr Štindl, Kadaň.

Dvě výhry po 500,-Kč: Božena Kocourková, Mnichovice; Jana Košová, Velka Bystřice.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Šperková, Telč; Josef Dvořák, Rožnov pod Radhoštěm; Alois Horáček, Hanušovice; Jitka Pšenková, Zlín; Oldřiška Kociánová, Brno; Josef Bučko, Kačice; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Oldřich Král, Moravská Nová Ves; Dana Nešpůrková, Pohořelice; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou.

 

Výherci ČK 4/22

Výhra 2 000,- Kč: Anna Pavlosková, Tišnov.

Výhra 1 000,- Kč: Sofie Šandová, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marie Bělohoubková, Otnice; Bohuslava Bláhová, Karolinka.

Deset výher po 200,- Kč: Marie Štěpánková, Nový Knín; Václav Hlava, Třebenice; Božena Matoušková, Lanškroun; Petr Štindl, Kadaň; Drahomíra Kramolišová, Halenkov; Marcela Fikarová, Manětín; Doubravka Králová, Moravská Nová Ves; Jarka Bauerová, Děčín; Svatopluk Zrotal, Slavkov; Antónia Mecerová, Praha.

 

Výherci ČK 3/22

Výhra 2 000,-Kč: Sofie Šandová, Praha.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Kratochvílová, Železný Brod.

Dvě výhry po 500,-Kč: Alena Procházková, Domažlice; Miroslav Valový, Orlová.

Deset výher po 200,-Kč: Ivan Žůrek, Odry; Jana Weberová, Plzeň; Dagmar Boháčková, Praha; František Felis, Nýřany; Ludmila Prokešová, Velká Bystřice; Hana Hovorková, Praha; Miroslava Rehovičová, Šenov; Jindřiška Slezáková, Krnov; Milan Čech, Prušánky; Iva Honsová, Přeštice.

Výherci ČK 2/22

 

Výhra 2 000,-Kč: Václav Hlavsa, Třebenice.

Výhra 1 000,-Kč: Stanislava Holovčáková, Dubí.

Dvě výhry po 500,-Kč: Ludmila Šídlová, Litoměřice; Pavel Pudhorocký, Praha.

Deset výher po 200,-Kč: Karel Halbrštát, Mistrovice; Marcela Fikarová, Manětín; Vlasta Štindlová, Kadaň; Dana Petraturová, Uherský Ostroh; Alena Krčová, Teplice; Ludmila Prokešová, Velká Bystřice; Oldřiška Kociánová, Brno; Anna Pavlosková, Tišnov; Marie Bělohoubková, Otnice; Jindra Tomigová, Rožnov pod Radhoštěm.

Výherci ČK 1/2022

 

Výhra 2 000,-Kč: Anna Pavlosková, Tišnov.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Marková, Písečná u Jeseníku.

Dvě výhry po 500,-Kč: Zdeňka Veselá, Kadaň; Jozef Olejar, Český Těšín.

Deset výher po 200,-Kč: Ludmila Slípková, Frenštát pod Radhoštěm; Marcela Fikarová, Manětín; Jarka Bauerová, Děčín; Milan Strejček, Jaroměř; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Helena Svěráková, Otnice; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Eva Píšová, Chodov u Karlových Varů; Jaromír Kvarda, Rapotice; Jana Smržová, Praha.

Výherci Velká kniha osmisměrek - speciál

VKOS 2022
Výhra 5 000,-Kč: Marie Pintová, Krásná Lípa.

Výhra 3 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 2 000,-Kč: Ludmila Kupková, Dolní Benešov.

Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Čubová, Frýdek-Místek; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvacet výher po 200,-Kč: Eva Zadranská, Mariánské Lázně; Jana Ihazová, Karviná; Vladimíra Lorencová, Metylovice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavla Novosádová, Mařatice; Hana Kvízová, Sadská; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jiřina Kropová, Třinec; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Alena Křenovská, Náchod; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jaroslava Kuchárová, Příbram; Stanislav Švadlenka, Rynholec; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Marie Krejčíčková, Ostrava; Kateřina Žilinčíková, Kostelec na Hané; Karel Halbrštát, Mistrovice; Bohuslava Králová, Vítkov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele - speciál

Výherci VKL SPECIÁL

Tablet: Rozálie Panská, Tábor. - Lego: Michal Slonek, Plaveč. - Auto na dálkové ovládání: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Tomáš Novotný, Tišnov. - Panenka: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Nela Durajová, Přimda. - Miminko: Anna Remrová, Praha. - Batoh: Josef Přikryl, Brno. - NERF: Pavel Truneček, Blansko. - Barevné vlasy: Ludmila Holancová, Mistrovice. - Beach Party: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Velký dinosaurus: Ondřej Kozák, Opava. - Stavebnice: Lukáš Prudil, Praha; Tomáš Sviták, Česká Lípa. - Polštářek Micky Mouse: Adéla Pecháčková, Loukov. - Společenská hra: Věra Jelínková, Vatěkov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výherci Osmisměrky krimi napínavé 

 

Výherci OKN 2/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Simona Lašáková, Hrochův Týnec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bohumír Lačík, Otrokovice; Naďa Partlová, Opava.

Deset výher po 200,- Kč: Marie Poštová, Prachovice; Eliška Rutkovská, Turnov; Petr Kulštejn, Praha; Jiřina Dvořáčková, Česká Skalice; Marie Hlaváčková, Pardubice; Ivona Slabá, Týn nad Vltavou; Milan Vrzal, Senice na Hané; Eva Píšová, Chodov u Karlových varů; Jiřina Gottwaldová, Brno; Alena Veselá, Hluboká nad Vltavou.

 

Výherci OKN 1/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Věra Zajícová, Jindřichův Hradec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Vodenková, Praha; Anežka Kuželová, Zborovice.

Deset výher po 200,- Kč: Jaromíra Horáková, Prostějov; Dana Jetmarová, Hrušová; Pavlína Kelichová, Orasice; Lenka Egrešiová, Litoměřice; Hana Lukešová, Praha; Daniel Matěja, Nový Jičín; Eduard Macháček, Ženklava; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Marie Hošková, Stará Ves u Rýmařova.

 

Výherci Velká kniha křížovek - speciál

Výherci VKKS 2022
Výhra 5 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 3 000,-Kč: Naděžda Navrátilová, Rousínov.

Výhra 2 000,-Kč: Zdenka Riedlová, Plzeň.

Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jindřiška Slezáková, Krnov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvacet výher po 200,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jarmila Jakubcová, Bohumín; Olga Barošová, Rožnov pod Radhoštěm; Jiřina Francová, Nove Město nad Metují; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Božena Oplatková, Šumperk; Pavla Novosádová, Mařatice; Roman Bláha, Nový Oldřichov; Pavel Vidlář, Přerov; Lenka Peroutková, Louny; Libuše Heliasová, Brušperk; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Karel Halbrštát, Mistrovice; Hana Kvízová, Sadská; Bruno Krop, Třinec; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Tomáš Fischer, Březová; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

 

Výherci Velká kniha křížovek

Výherci Velká kniha osmisměrek

Výherci Rodinné výherní sudoku

RSU 1/22 

 

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslav Mareš, Varnsdorf.

Výhra 1 000,- Kč: Milan Kovalovský, Skalica.

Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Kolesárová, Michalovce; Jan Dráček, Nový Jičín.

Pět výher po 200,- Kč: Jarmila Jansová, Košík; Peter Erdely, Budča; Veronika

Landczmanová, Svodín; Miloslav Rutterle, Štětí; Miroslava Valová, Orlová.

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

Kniha švédských křížovek

Výherní SU-DO-KU

SDK 1/22 

 

Výhra 2 000,- Kč: Hela Čičáková, Přeštice.

Výhra 1 000,- Kč: Roman Krejčí, Moravské Budějovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Alena Garaničová, Srará Ľubovňa; Věra Zelenková, Břidličná.

Pět výher po 200,- Kč: Ivan Jamrich, Trnava; Ján Jakubek, Tatranská Lomnica; Karmela Štrajtová, Kralupy nad Vltavou; Jiří Kazda, Mnichovo Hradiště; Štefan Kuča, Bardejov.

 

Napínavé osmisměrky

 

Kniha osmisměrek

KO 5/22

Výhra 3 000,- Kč: Petr Červenec, Bojkovice.

Výhra 2 000,- Kč: Helena Šimoníková, Skrbeň.

Výhra 1 000,- Kč: Liduška Pavlíková, Hradec Králové.

Dvě výhry po 500,- Kč: Radmila Žitníková, Vřesina; Helena Bártová, Vlašim.

Patnáct výher po 200,- Kč: Milan Vrzal, Senice na Hané; Věra Mitáčková, Horní Němčí; Františka Fajtová, Stod; Anna Procházková, Ostrava; Martin Novák, Tachov; Anna Baldová, Mladá Boleslav; Drahoslava Bábíčková, Chomutov; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Milan Dráždil, Hřivce; Zdeňka Osičková, Zlín; Jana Tůmová, Praha; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Dagmar Michálková, České Budějovice; Eliška Rutkovská, Turnov.

 

Výherci KO 4/22
Výhra 3 000,- Kč: Josef Hás, Skočice.

Výhra 2 000,- Kč: Petr Kožený, Pardubice.

Výhra 1 000,- Kč: Šárka Šnoblová, Příbram.

Dvě výhry po 500,- Kč: Helena Bártová, Vlašim; Věra Havelková, Střížovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Michaela Haisová, Slatina; Věra Zapletalová, Újezd; Hana Sedláčková, Hovorčovice; Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem; Jiřina Tomková, Mimoň; Luboš Vilímek, Benešov; Ladislav Matějec, Turnov; Jiří Švec, Most; Václav Černý, Litoměřice; Stanislav Švadlenka, Rynholec; David Knap, Praha; Libuše Proňková, Praha; Josef Pech, Blansko; Helena Perutková, Frýdek-Místek; Radmila Žitníková, Vřesina.

 

KO 3/22
Výhra 3 000,- Kč: Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice.

Výhra 2 000,- Kč: Dana Macháčková, Svitavy.

Výhra 1 000,- Kč: Věra Horčičková, Trutnov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Tůmová, Praha; Bronislav Krop, Třinec.

Patnáct výher po 200,- Kč: Olga Hubáčková, Příbram; Marcela Vytopilová, Znojmo; Ladislav Matějec, Turnov; Jaroslava Ilichová, Křešín; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Marcel Holas, Olbramovice; Marie Veselá, Český Krumlov; Irena Sutáková, Kopřivnice; Martin Zelina, Zlín; Michaela Jiříková, Plzeň; Dana Janošková, Brno; Jana Adamčíková, Horní Suchá; Helena Wolfová, Mimoň; Anna Divišová, Postřelmov; Antonín Novotný, Středokluky.

KO 2/22

 

Výhra 3 000,- Kč: Jaroslava Ressová, Poděbrady.

Výhra 2 000,- Kč: Eva Kovalevová, Jirkov.

Výhra 1 000,- Kč: Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří.

Dvě výhry po 500,- Kč: Libuše Podzimková, Královské Poříčí; Božena Oplatková, Šumperk.

Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Havelková, Kropáčova Vrutice; Filip Veselý, Nevězice; Michaela Jiříková, Plzeň; Jiřina Tihelková, Přerov; Pavlína Chovancová, Ostrava; Vendula Špalková, Velká Hleďsebe; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Jaroslava Žižková, Liberec; Iva Mašková, Ústí nad Labem; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Anežka Grebeníčková, Uherské Hradiště; Věra Novotná, Louňovice; Danuta Chudějová, Bystřice pod Hostýnem; Františka Bravencová, Terezín; Anna Pavlů, Bystřice nad Pernštejnem.

 

Výherci KO 1/22
Výhra 3 000,- Kč: Helena Bártová, Vlašim.

Výhra 2 000,- Kč: Božena Menclová, Kladno.

Výhra 1 000,- Kč: Jana Uherková, Havířov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Milan Křen, Praha; Věra Kubrychtová, Lochovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Ludmila Chovancová, Opava; Miluše Nováková, Tachov; Tomáš Berenreiter, Chrást u Plzně; Olga Hubáčková, Příbram; Jaroslava Paulová, Praha; Zdenka Mazurová, Frýdek-Místek; Jitka Leflíková, Brno; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Růžena Komárová, Most; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Jiřina Gottwaldová, Brno; David Knap, Praha; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Věra Havelková, Střížovice; Věra Novotná, Bořkovice;

 

Rodinné osmisměrky

 

Výherci RO 5/22

Výhra 1 000,-Kč: Jindřiška Staňková, Praha.

Dvě výhry po 500,-Kč: Miroslava Skokanová, Krnov; Libuše Coufalová, Brno.

Deset výher po 200,-Kč: Luboš Vilímek, Benešov; Jan Novák, Železný Brod; Ivo Smejkal, Telč; Eva Kovalevová, Jirkov; Věra Vonášková, Lnáře; Bohumil Douša, Aš; Václav Černý, Litoměřice; Miroslava Felisová, Nýřany; Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Josef Černý, Ostrava.

 

Výherci RO 3/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Eva Hlaváčková, Šternberk.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Svobodová, Hodonín; Hedvika Jarošová, Darkovice.

Deset výher po 200,- Kč: Venuše Sokolová, Pozorka; Luboš Vilímek, Benešov; Edda Wittová, Nová Role; Milada Tomášková, Vysoké Mýto; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Naďa Partlová, Opava; Pavel Vidlář, Přerov; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Jana Tůmová, Praha; Rostislav Lubina, Kunžak.

 

Výherci RO 2/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Milan Vrzal, Senice na Hané.

Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Harabišová, Český Těšín; Ivana Těšitelová, Kolín.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Danuše Šustová, Slavičín; Věra Válková, Hranice na Moravě; Zdeňka Veselá, Kadaň; Miroslav Šilc, Napajedla; Ivana Havlíková, Tábor; Jindřiška Staňková, Praha; Věra Nečasová, Litvínov; Vilma Vlažná, České Budějovice; Eva Šustrová, Kunštát.

Výherci RO 1/22

 

Výhra 1 000,-Kč: Vítězslav Hnízdil, Příbram.

Dvě výhry po 500,-Kč: Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Silvie Hájková, Kunčičky.

Deset výher po 200,-Kč: Růžena Komárová, Most; Jarka Bauerová, Děčín; Hana Pazourová, Habartov; Věra Nečasová, Litvínov; Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Zdenka Komárková, Olomouc; Anna Eretová, Rotava; Petra Vejvodová, Květušín; Jaroslava Srbová, Praha; Růžena Košařová, Dobříš.