Seznam výherců 2022


 

Výherci Číselné křížovky 

Výherci Číselných křížovek 10/22

 

Výhra 2 000,-Kč: Jana Smržová, Praha.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Faustová, Domažlice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jiřina Žáková, Chyše; Zdeňka Hokrová, Kačice.

Deset výher po 200,-Kč: Ludmila Slípková, Frenštát pod Radhoštěm; Marta Bašná, Kroměříž; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Miroslava Felisová, Nýřany; Marie Šperková, Telč; Božena Kocourková, Mnichovice; Marie Dušánková, Černošice; Josef Obrman, Jarov; Bohumila Kuželová, Zborovice; Helena Svěráková, Otnice.

 

Výherci Číselných křížovek 9/22

 

Výhra 2 000,-Kč: Václav Hlavsa, Třebenice.

Výhra 1 000,-Kč: Eva Dostálová, Lipník nad Bečvou.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jaroslava Bauerová, Děčín; Agáta Szlachtová, Orlová.

Deset výher po 200,-Kč: Radka Suchopárková, Kladno; Marcela Fikarová, Manětín; Ludmila Prokešová, Velká Bystřice; Josef Bučko, Kačice; Dana Petraturová, Uherský Ostroh; Svatopluk Zrotal, Slavkov; Katka Ticháčková, Praha; Ludmila Slípková, Frenštát pod Radhoštěm; Josef Eder, Jiříkov; Marie Štěpánková, Nový Knín.

Výherci Číselných křížovek 8/22

 

Výhra 2 000,-Kč: Vladimíra Frajová, Kladno.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Bělohoubková, Otnice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Vlasta Štindlová, Kadaň.

Deset výher po 200,-Kč: Dana Nešpůrková, Pohořelice; Marie Gajerová, Praha; Pavel Pudhorocký, Praha; Zdenka Kopřivová, Velké Opatovice; Karolína Linhartová, Olomouc; Antónia Mecerová, Praha; Peter Oravec, Hajná Nová Ves; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Josef Kopička, Praha; Miroslava Velešíková, Žďár nad Sázavou.

Výherci Číselných křížovek 7/22

 

Výhra 2 000,-Kč: Ludmila Slípková, Rožnov pod Radhoštěm.

Výhra 1 000,-Kč: Lenka Závodná, Zlín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Václava Topinková, Plzeň; Jindřiška Staňková, Praha.

Deset výher po 200,-Kč: Oldřiška Kociánová, Brno; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Petra Danišová, Tachlovice; Zdenka Kopřivová, Velké Opatovice; Zdeňka Hokrová, Kačice; Alena Boháčová, Rosice u Brna; Josef Bučko, Kačice u Kladna; Marie Dušánková, Černošice; Hana Dohnalová, Teplice; Jiřina Miklová, Zlín.

 

 

Výherci ČK 5/22

 

Výhra 2 000,-Kč: Eva Danišová, Polubný.

Výhra 1 000,-Kč: Petr Štindl, Kadaň.

Dvě výhry po 500,-Kč: Božena Kocourková, Mnichovice; Jana Košová, Velka Bystřice.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Šperková, Telč; Josef Dvořák, Rožnov pod Radhoštěm; Alois Horáček, Hanušovice; Jitka Pšenková, Zlín; Oldřiška Kociánová, Brno; Josef Bučko, Kačice; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Oldřich Král, Moravská Nová Ves; Dana Nešpůrková, Pohořelice; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou.

 

Výherci ČK 4/22

Výhra 2 000,- Kč: Anna Pavlosková, Tišnov.

Výhra 1 000,- Kč: Sofie Šandová, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marie Bělohoubková, Otnice; Bohuslava Bláhová, Karolinka.

Deset výher po 200,- Kč: Marie Štěpánková, Nový Knín; Václav Hlava, Třebenice; Božena Matoušková, Lanškroun; Petr Štindl, Kadaň; Drahomíra Kramolišová, Halenkov; Marcela Fikarová, Manětín; Doubravka Králová, Moravská Nová Ves; Jarka Bauerová, Děčín; Svatopluk Zrotal, Slavkov; Antónia Mecerová, Praha.

 

Výherci ČK 3/22

Výhra 2 000,-Kč: Sofie Šandová, Praha.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Kratochvílová, Železný Brod.

Dvě výhry po 500,-Kč: Alena Procházková, Domažlice; Miroslav Valový, Orlová.

Deset výher po 200,-Kč: Ivan Žůrek, Odry; Jana Weberová, Plzeň; Dagmar Boháčková, Praha; František Felis, Nýřany; Ludmila Prokešová, Velká Bystřice; Hana Hovorková, Praha; Miroslava Rehovičová, Šenov; Jindřiška Slezáková, Krnov; Milan Čech, Prušánky; Iva Honsová, Přeštice.

Výherci ČK 2/22

 

Výhra 2 000,-Kč: Václav Hlavsa, Třebenice.

Výhra 1 000,-Kč: Stanislava Holovčáková, Dubí.

Dvě výhry po 500,-Kč: Ludmila Šídlová, Litoměřice; Pavel Pudhorocký, Praha.

Deset výher po 200,-Kč: Karel Halbrštát, Mistrovice; Marcela Fikarová, Manětín; Vlasta Štindlová, Kadaň; Dana Petraturová, Uherský Ostroh; Alena Krčová, Teplice; Ludmila Prokešová, Velká Bystřice; Oldřiška Kociánová, Brno; Anna Pavlosková, Tišnov; Marie Bělohoubková, Otnice; Jindra Tomigová, Rožnov pod Radhoštěm.

Výherci ČK 1/2022

 

Výhra 2 000,-Kč: Anna Pavlosková, Tišnov.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Marková, Písečná u Jeseníku.

Dvě výhry po 500,-Kč: Zdeňka Veselá, Kadaň; Jozef Olejar, Český Těšín.

Deset výher po 200,-Kč: Ludmila Slípková, Frenštát pod Radhoštěm; Marcela Fikarová, Manětín; Jarka Bauerová, Děčín; Milan Strejček, Jaroměř; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Helena Svěráková, Otnice; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Eva Píšová, Chodov u Karlových Varů; Jaromír Kvarda, Rapotice; Jana Smržová, Praha.

Výherci Velká kniha osmisměrek - speciál

VKOS 2022
Výhra 5 000,-Kč: Marie Pintová, Krásná Lípa.

Výhra 3 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 2 000,-Kč: Ludmila Kupková, Dolní Benešov.

Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Čubová, Frýdek-Místek; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvacet výher po 200,-Kč: Eva Zadranská, Mariánské Lázně; Jana Ihazová, Karviná; Vladimíra Lorencová, Metylovice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavla Novosádová, Mařatice; Hana Kvízová, Sadská; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jiřina Kropová, Třinec; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Alena Křenovská, Náchod; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jaroslava Kuchárová, Příbram; Stanislav Švadlenka, Rynholec; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Marie Krejčíčková, Ostrava; Kateřina Žilinčíková, Kostelec na Hané; Karel Halbrštát, Mistrovice; Bohuslava Králová, Vítkov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele - speciál

Výherci VKL SPECIÁL

Tablet: Rozálie Panská, Tábor. - Lego: Michal Slonek, Plaveč. - Auto na dálkové ovládání: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Tomáš Novotný, Tišnov. - Panenka: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Nela Durajová, Přimda. - Miminko: Anna Remrová, Praha. - Batoh: Josef Přikryl, Brno. - NERF: Pavel Truneček, Blansko. - Barevné vlasy: Ludmila Holancová, Mistrovice. - Beach Party: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Velký dinosaurus: Ondřej Kozák, Opava. - Stavebnice: Lukáš Prudil, Praha; Tomáš Sviták, Česká Lípa. - Polštářek Micky Mouse: Adéla Pecháčková, Loukov. - Společenská hra: Věra Jelínková, Vatěkov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výherci Osmisměrky krimi napínavé 

Výherci OKN 6/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Marie Hlaváčková, Pardubice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Milan Křen, Praha; Jaroslav Maňák, Rožnov pod Radhoštěm.

Deset výher po 200,- Kč: Dobruška Stoklasová, Ostrava; Marie Štěpánková, Nový Knín; Anna Jobeková, Příbram; Květa Holešovská, Liberec; Jiřina Vodenková, Praha; Jindřiška Staňková, Praha; Jiřina Gottwaldová, Brno; Vlasta Kubánková, Mikulov; Helena Fiurášková, Rožnov pod Radhoštěm; Jaromír Bistrý, Valašské Klobouky.

 

Výherci OKN 5/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Václav Hodek, Cerhovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Šárka Šnoblová, Příbram; Eva Klinderová, Kolín.

Deset výher po 200,- Kč: Milada Holovčáková, Kladno; Alena Veselá, Hluboká nad Vltavou; Pavel Čermák, Dašice; Helena Fiurášková, Rožnov pod Radhoštěm; Jiřina Dvořáčková, Česká Skalice; Krista Macurová, Chlebičov; Romana Kupčoková, Karviná; Jan Jarkulisch, Hoštice; Marie Hlaváčková, Pardubice; Simona Lašáková, Hrochův Týnec.

Výherci OKN 4/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Ivona Balážová, Dobříš.

Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Jobeková, Příbram; Olga Krňávková, Zábřeh.

Deset výher po 200,- Kč: Božena Dostálová, Hodonín; Jitka Židlíková, Bučovice; Helena Fiurášková, Rožnov pod Radhoštěm; Václav Hodek, Cerhovice; Marie Škopková, Přelouč; Zdeňka Lucáková, Trmice; Pavla Rybinová, Liberec; Lenka Kurimčáková, Ostrava; Pavlína Schmidtová, Město Libavá; Libuše Sklenářová, Topolná.

 

Výherci OKN 3/22

Výhra 1 000,- Kč: Kateřina Klementová, Milín.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaromír Bistrý, Valašské Klobouky; Dagmar Michálková, České Budějovice.

Deset výher po 200,- Kč: Alenka Hanzlová, Týniště nad Orlicí; Alena Vacková, Chotěboř; Marie Tesařová, Zlín; Alois Prášil, Jeseník; Marie Benešová, Trutnov; Vlasta Kubánková, Mikulov; Eva Kovalevová, Jirkov; Marie Hrůzová, Praha; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Marie Konečná, Rokytnice.

 

Výherci OKN 2/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Simona Lašáková, Hrochův Týnec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bohumír Lačík, Otrokovice; Naďa Partlová, Opava.

Deset výher po 200,- Kč: Marie Poštová, Prachovice; Eliška Rutkovská, Turnov; Petr Kulštejn, Praha; Jiřina Dvořáčková, Česká Skalice; Marie Hlaváčková, Pardubice; Ivona Slabá, Týn nad Vltavou; Milan Vrzal, Senice na Hané; Eva Píšová, Chodov u Karlových varů; Jiřina Gottwaldová, Brno; Alena Veselá, Hluboká nad Vltavou.

 

Výherci OKN 1/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Věra Zajícová, Jindřichův Hradec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Vodenková, Praha; Anežka Kuželová, Zborovice.

Deset výher po 200,- Kč: Jaromíra Horáková, Prostějov; Dana Jetmarová, Hrušová; Pavlína Kelichová, Orasice; Lenka Egrešiová, Litoměřice; Hana Lukešová, Praha; Daniel Matěja, Nový Jičín; Eduard Macháček, Ženklava; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Marie Hošková, Stará Ves u Rýmařova.

 

Výherci Velká kniha křížovek - speciál

Výherci VKKS 2022
Výhra 5 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 3 000,-Kč: Naděžda Navrátilová, Rousínov.

Výhra 2 000,-Kč: Zdenka Riedlová, Plzeň.

Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jindřiška Slezáková, Krnov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvacet výher po 200,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jarmila Jakubcová, Bohumín; Olga Barošová, Rožnov pod Radhoštěm; Jiřina Francová, Nove Město nad Metují; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Božena Oplatková, Šumperk; Pavla Novosádová, Mařatice; Roman Bláha, Nový Oldřichov; Pavel Vidlář, Přerov; Lenka Peroutková, Louny; Libuše Heliasová, Brušperk; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Karel Halbrštát, Mistrovice; Hana Kvízová, Sadská; Bruno Krop, Třinec; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Tomáš Fischer, Březová; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

1/22
Tablet: Andrea Hejduková, Plzeň. - Bezdrátová sluchátka: Kryštof Švec, Praha. - Auto na dálkové ovládání: Filip Jirsa, Praha; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Kuchyňka: Anna Kotoulková, Křetín. - Magnetická stavebnice: Lukáš Sýkora, Brno. - Panenka: Julie Míšková, Hradec Králové; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - NERF: Matěj Kolařík, Sušice. - WASHIMALS: Natálka Kučerová, Lhota u Konice; Lucie Tichá, Žandov. - Hra: Adam Najt, Brno. - Dinosauři: Lukášek Michalík, Výškovice. - Pokladna: Agáta Žirovnická, Praha. - Play Mais: Tereza Slezáková, Ostrava. - Transformers: Lukáš Lux, Brno. - Miminko: Emma Hořejší, Slavonice. - Chemická laboratoř: Tomáš Benedikt, Plzeň. - Sada Minnie: Nikola Komůrková, Olešnice. - Stavebnice: Lukáš Hajek, Plzeň. - Souprava na vlasy: Jana Lukášová, Praha. - Společenská hra: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

 

Výherci Velká kniha křížovek

1/22

Výhra 5 000,-Kč: Stanislav Plášek, Horní Lhota.

Výhra 3 000,-Kč: Evžena Kochanová, Havířov.

Výhra 2 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 1 000,-Kč: Renata Švestková, Uničov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Karla Hruboňová, Nový Jičín; Otakar Srba, Česká Lípa.

Dvacet výher po 200,-Kč: Marie Adamíková, Třinec; Leo Blahuta, Frýdlant; Hana Kvízová, Sadská; Libuše Homolková, Tábor; Michal Balhar, Paskov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Věra Pazderová, Uničov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Vladimíra Soboňová, Choceň; Radmila Nováková, Vysoké Mýto; Jindřiška Slezáková, Krnov; Zdenka Ježíková, Dobrá; Alenka Vacková, Vrchlabí; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Vladimír Wnuk, Lipník nad Bečvou; Jan Májek, Blažovice; Petr Červenec, Bojkovice; Alena Manďáková, Zlín; Naděžda Navrátilová, Rousínov; Jiří Marek, Valašské Meziříčí.

 

Výherci Velká kniha osmisměrek

1/22
Výhra 5 000,-Kč: Kristina Gawlowská, Mosty u Jablůnkova.

Výhra 3 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 2 000,-Kč: Tomáš Tvrdek, Praha.

Výhra 1 000,-Kč: Miroslava Zatloukalová, Olomouc.

Dvě výhry po 500,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Liduška Pavlíková, Hradec Králové.

Dvacet výher po 200,-Kč: Marcela Jírovcová, Mladá Boleslav; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Božena Slobodová, Brno; Ivana Kuběnková, Jedlí; Jiří Novák, Česká Skalice; Alenka Vacková, Vrchlabí; Milan Krella, Ropice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Petr Siuda, Karviná; Juta Vargová, Jablonec nad Nisou; Petr Červenec, Bojkovice; Lenka Švadlenková, Rynholec; Anastázie Janečková, Javornice; Emilie Valčíková, Český Těšín; Kael Cinkais, Mariánské Lázně; Miroslav Coufal, Kadaň; Jana Pánková, Rohovládova Bělá; Helena Liberdová, Frýdlant; Marie Slívová, Ostrava; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výherci Rodinné výherní sudoku

RSU 1/22 

 

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslav Mareš, Varnsdorf.

Výhra 1 000,- Kč: Milan Kovalovský, Skalica.

Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Kolesárová, Michalovce; Jan Dráček, Nový Jičín.

Pět výher po 200,- Kč: Jarmila Jansová, Košík; Peter Erdely, Budča; Veronika

Landczmanová, Svodín; Miloslav Rutterle, Štětí; Miroslava Valová, Orlová.

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

Výherci OČRO 3

 

Výhra 2 000,- Kč: Božena Kurková, Kunvald.

Výhra 1 000,- Kč: Vlasta Kubánková, Mikulov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Lucka Gažová, Plzeň; Marie Gaveldová, Nová Role.

Deset výher po 200,- Kč: Iva Hrdinová, Česká Třebová; Jitka Vocetková, Praha; Marie Kurková, Opava; Petra Nováková, Rožnov pod Radhoštěm; Hana Tomášová, Radvanice; Karel Procházka, Volary; Pavla Večerková, Klimkovice; Alojz Axamský, Mariánské Lázně; Karel Halbrštát, Mistrovice; Jan Trnečka, Otaslavice.

Výherci OČRO 2/22

 

Výhra 2 000,- Kč: Dagmar Kočová, Plzeň.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Kurková, Opava.

Dvě výhry po 500,- Kč: Vladislav Suchánek, Havířov; Petr Zelenka, Zdice.

Deset výher po 200,- Kč: Anděla Olejníková, Bučovice; Marie Vyvlečková, Uherský Brod; Denisa Faistaverová, Vrchlabí; Rudolf Elgr, Brno; Zdeňka Dolinková, Kojetín; Karel Halbrštát, Mistrovice; Jiří Purkert, Krnov; Libuše Pohludková, Brantice; Ludmila Jevická, Hevlín; Šárka Šešulková, Brno.

Kniha švédských křížovek

Výherci KŠK 4

 

Výhra 2 000,- Kč: František Tesař, Zaječí.

Výhra 1 000,- Kč: Vlasta Hrnčárová, Bojkovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Michaela Kašpírková, Písek; Alena Procházková, Domažlice.

Deset výher po 200,- Kč: Eva Hlaváčková, Šternberk; Miroslav Adámek, Vejprty; Marie Adamíková, Třinec; Petr Chodura, Kravaře; Karel Zajíc, Jindřichův Hradec; Helena Kalábová, Horní Slavkov; Ilona Pilařová, Libušín; Jolana Mlčochová, Praha; Eva Pešková, Brno; Milad Doležalová, Uherské Hradiště.

Výherci KŠK 3/22

 

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslava Tuláčková, Jilemnice.

Výhra 1 000,- Kč: Miroslava Velešíková, Žďár nad Sázavou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Petr Chodura, Kravaře; Josef Hás, Skočice.

Deset výher po 200,- Kč: Jana Mikušová, Vsetín; Karel Matula, Třanovice; Vladimír Hradil, Bílovec; Ivana Mazancová, Nižbor; Doris Hafenrichterová, Sokolov; Dušan Mazal, Skalice; Anna Kotrlová, Halenkov; Václav Hlavsa, Třebenice; Marie Koudelková, Valchov; Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou.

Výherní SU-DO-KU

SDK 1/22 

 

Výhra 2 000,- Kč: Hela Čičáková, Přeštice.

Výhra 1 000,- Kč: Roman Krejčí, Moravské Budějovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Alena Garaničová, Srará Ľubovňa; Věra Zelenková, Břidličná.

Pět výher po 200,- Kč: Ivan Jamrich, Trnava; Ján Jakubek, Tatranská Lomnica; Karmela Štrajtová, Kralupy nad Vltavou; Jiří Kazda, Mnichovo Hradiště; Štefan Kuča, Bardejov.

 

Napínavé osmisměrky

 

Kniha osmisměrek

Výherci KO 10/22

 

Výhra 3 000,- Kč: Adéla Powadová, Poruba.

Výhra 2 000,- Kč: Václav Macíček, Nový Jičín.

Výhra 1 000,- Kč: Miluše Nováková, Tachov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Kotková, Praha; Alena Sedláčková, Varnsdorf.

Patnáct výher po 200,- Kč: Božena Menclová, Kladno; Věra Zapletalová, Újezd; Anna Baldová, Mladá Boleslav; Anna Divišová, Postřelmov; Marcel Holas, Olbramovice; Václav Krutilek, Uherčice; Jarmila Schnirchová, Prostějov; Radek Pekař, Rapotín; Ladislav Němec, Chropyně; Eva Truncová, Brno; Anna Konopásková, Praha; Věra Havelková, Kropáčova Vrutice; Helena Bártová, Vlašim; Dagmar Terčová, Konstantinovy Lázně; Vlasta Valchařová, Ostrava.

 

Výherci KO 9/22

 

Výhra 3 000,- Kč: Jana Dudová, Děčín.

Výhra 2 000,- Kč: Anna Konopásková, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Radmila Žitníková, Vřesina.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Milan Křen, Praha; Jana Pánková, Rohovládova Bělá.

Patnáct výher po 200,- Kč: Božena Menclová, Kladno; Olga Hubáčková, Příbram; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Helena Bártová, Vlašim; Zdeňka Dolinková, Kojetín; Františka Bravencová, Terezín; Šárka Šnoblová, Příbram; Štěpán Kotrla, Halenkov; Kateřina Mašková, Slaný; Petr Siuda, Karviná; Petr Kožený, Pardubice; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Stanislav Švadlenka, Rynholec; Luboš Chlanda, Dolany; David Knap, Praha.

Výherci KO 8/22

 

Výhra 3 000,- Kč: Jaromír Barabáš, Nový Hrozenkov.

Výhra 2 000,- Kč: Václav Kříženecký, Sokolov.

Výhra 1 000,- Kč: Miluše Nováková, Tachov.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Dudová, Děčín; Ludmila Chovancová, Opava.

Patnáct výher po 200,- Kč: Miroslava Skokanová, Krnov pod Cvilínem; Jitka Leflíková, Brno; Jana Bilová, Halenkov; Renáta Pyszná, Orlová; Květa Holešovská, Liberec; Anna Baldová, Mladá Boleslav; Věra Havelková, Kropáčova Vrutice; Jaroslav Koula, Praha; Venuše Hásová, Příštice; Milan Dráždil, Hřivice; Helena Prausová, Trutnov; Jan Mach, Mořkov; Květa Vlčková, Černožice; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Olga Hubáčková, Příbram.

 

Výherci KO 7/22

Výhra 3 000,- Kč: Františka Fajtová, Stod.

Výhra 2 000,- Kč: Jitka Turková, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Dagmar Michálková, České Budějovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marie Kurková, Opava; Drahomíra Kramolišová, Halenkov.

Patnáct výher po 200,- Kč: Alena Brichcínová, Praha; Božena Mencová, Kladno; Radmila Žitníková, Vřesina; Vlasta Valchařová, Ostrava; Martin Novák, Tachov; Václav Kříženecký, Sokolov; Ludmila Chovancová, Opava; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Alena Žaludová, Cheb; Jana Pánková, Rohovládova Bělá; Jiřina Vodenková, Praha; Eliška Šípová, Rožmitál pod Třemšínem; Helena Bártová, Vlašim; Věra Mitáčková, Slavkov; Libuše Hrabánková, Praha.

 

Balíček firmy Evoilino od nás získává: Kateřina Žilinčíková, Kostelec na Hané; Soňa Chovanečková, Frýdlant nad Ostravicí; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Miroslav Petrásek, Ostrava; Věra Maunová, Praha; Marián Kortík, Mratín; Pavel Thamm, Trutnov; Emilie Katolická, Třebíč; Barbora Musilová, Kroměříž; Dana Macháčková, Svitavy.

KO 5/22

Výhra 3 000,- Kč: Petr Červenec, Bojkovice.

Výhra 2 000,- Kč: Helena Šimoníková, Skrbeň.

Výhra 1 000,- Kč: Liduška Pavlíková, Hradec Králové.

Dvě výhry po 500,- Kč: Radmila Žitníková, Vřesina; Helena Bártová, Vlašim.

Patnáct výher po 200,- Kč: Milan Vrzal, Senice na Hané; Věra Mitáčková, Horní Němčí; Františka Fajtová, Stod; Anna Procházková, Ostrava; Martin Novák, Tachov; Anna Baldová, Mladá Boleslav; Drahoslava Bábíčková, Chomutov; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Milan Dráždil, Hřivce; Zdeňka Osičková, Zlín; Jana Tůmová, Praha; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Dagmar Michálková, České Budějovice; Eliška Rutkovská, Turnov.

 

Výherci KO 4/22
Výhra 3 000,- Kč: Josef Hás, Skočice.

Výhra 2 000,- Kč: Petr Kožený, Pardubice.

Výhra 1 000,- Kč: Šárka Šnoblová, Příbram.

Dvě výhry po 500,- Kč: Helena Bártová, Vlašim; Věra Havelková, Střížovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Michaela Haisová, Slatina; Věra Zapletalová, Újezd; Hana Sedláčková, Hovorčovice; Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem; Jiřina Tomková, Mimoň; Luboš Vilímek, Benešov; Ladislav Matějec, Turnov; Jiří Švec, Most; Václav Černý, Litoměřice; Stanislav Švadlenka, Rynholec; David Knap, Praha; Libuše Proňková, Praha; Josef Pech, Blansko; Helena Perutková, Frýdek-Místek; Radmila Žitníková, Vřesina.

 

KO 3/22
Výhra 3 000,- Kč: Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice.

Výhra 2 000,- Kč: Dana Macháčková, Svitavy.

Výhra 1 000,- Kč: Věra Horčičková, Trutnov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Tůmová, Praha; Bronislav Krop, Třinec.

Patnáct výher po 200,- Kč: Olga Hubáčková, Příbram; Marcela Vytopilová, Znojmo; Ladislav Matějec, Turnov; Jaroslava Ilichová, Křešín; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Marcel Holas, Olbramovice; Marie Veselá, Český Krumlov; Irena Sutáková, Kopřivnice; Martin Zelina, Zlín; Michaela Jiříková, Plzeň; Dana Janošková, Brno; Jana Adamčíková, Horní Suchá; Helena Wolfová, Mimoň; Anna Divišová, Postřelmov; Antonín Novotný, Středokluky.

KO 2/22

 

Výhra 3 000,- Kč: Jaroslava Ressová, Poděbrady.

Výhra 2 000,- Kč: Eva Kovalevová, Jirkov.

Výhra 1 000,- Kč: Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří.

Dvě výhry po 500,- Kč: Libuše Podzimková, Královské Poříčí; Božena Oplatková, Šumperk.

Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Havelková, Kropáčova Vrutice; Filip Veselý, Nevězice; Michaela Jiříková, Plzeň; Jiřina Tihelková, Přerov; Pavlína Chovancová, Ostrava; Vendula Špalková, Velká Hleďsebe; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Jaroslava Žižková, Liberec; Iva Mašková, Ústí nad Labem; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Anežka Grebeníčková, Uherské Hradiště; Věra Novotná, Louňovice; Danuta Chudějová, Bystřice pod Hostýnem; Františka Bravencová, Terezín; Anna Pavlů, Bystřice nad Pernštejnem.

 

Výherci KO 1/22
Výhra 3 000,- Kč: Helena Bártová, Vlašim.

Výhra 2 000,- Kč: Božena Menclová, Kladno.

Výhra 1 000,- Kč: Jana Uherková, Havířov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Milan Křen, Praha; Věra Kubrychtová, Lochovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Ludmila Chovancová, Opava; Miluše Nováková, Tachov; Tomáš Berenreiter, Chrást u Plzně; Olga Hubáčková, Příbram; Jaroslava Paulová, Praha; Zdenka Mazurová, Frýdek-Místek; Jitka Leflíková, Brno; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Růžena Komárová, Most; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Jiřina Gottwaldová, Brno; David Knap, Praha; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Věra Havelková, Střížovice; Věra Novotná, Bořkovice;

 

Rodinné osmisměrky

Výherci RO 10/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Jana Mičová, Uherský Brod.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jarmila Berousková, Zubří; Jana Schneiderová, Ostrov.

Deset výher po 200,- Kč: Marie Burgrová, Praha; Šárka Šnoblová, Příbram; Zdenka Matušíková, Valašské Meziříčí; Marta Lokajová, Letonice; Otto Kantor, Nýdek; Jan Trnečka, Otaslavice; Věra Vonášková, Lnáře; Alena Davidová, Studénka; Jiří Kugler, Tymákov; Pavla Rybinová, Liberec.

RO 9/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Anna Eretová, Rotava.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miroslava Skokanová, Krnov; Květa Holešovská, Liberec.

Deset výher po 200,- Kč: Zdeněk Hampl, Třebechovice; Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; František Došlý, Černovice; Marcela Jungmannová, Most; Denisa Langer, Bohumín; Šárka Šnoblová, Příbram; Jiří Švec, Most; Vítězslav Hnízdil, Příbram; František Felis, Nýřany; Jindra Tomigová, Rožnov pod Radhoštěm.

 

Výherci RO 8/22

Výhra 1 000,-Kč: Renata Pohlová, Teplice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Pavla Martínková, Tábor; Šárka Šnoblová, Příbram.

Deset výher po 200,-Kč: Miroslava Skokanová, Krnov; Jaroslava Paulová, Praha; Hedvika Jarošová, Darkovice; Jana Hnízdilová, Příbram; Marta Šormová, Padubice; Marie Poštová, Prachovice; Zdenka Komárková, Olomouc; Květa Holešovská, Liberec; Jana Berková, Nová Role; Eva Šustrová, Kunštát.

 

Výherci RO 7/22
Výhra 1 000,- Kč: Simona Davidová, Studénka.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Venglářová, Kopřivnice; Radka Pšenková, Zlín.

Deset výher po 200,- Kč: Jana Schneiderová, Ostrov; Milada Tomášková, Vysoké Mýto; Ladislav Matějec, Turnov; Marta Šormová, Pardubice; Jaroslava Bauerová, Děčín; Hana Tomášová, Radvanice; Luboš Vilímek, Benešov; Anežka Kuželová, Zdounky; Zdeňka Škarpová, Kroměříž; Věra Svobodová, Hodonín.

 

Výherci RO 5/22

Výhra 1 000,-Kč: Jindřiška Staňková, Praha.

Dvě výhry po 500,-Kč: Miroslava Skokanová, Krnov; Libuše Coufalová, Brno.

Deset výher po 200,-Kč: Luboš Vilímek, Benešov; Jan Novák, Železný Brod; Ivo Smejkal, Telč; Eva Kovalevová, Jirkov; Věra Vonášková, Lnáře; Bohumil Douša, Aš; Václav Černý, Litoměřice; Miroslava Felisová, Nýřany; Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Josef Černý, Ostrava.

 

Výherci RO 3/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Eva Hlaváčková, Šternberk.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Svobodová, Hodonín; Hedvika Jarošová, Darkovice.

Deset výher po 200,- Kč: Venuše Sokolová, Pozorka; Luboš Vilímek, Benešov; Edda Wittová, Nová Role; Milada Tomášková, Vysoké Mýto; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Naďa Partlová, Opava; Pavel Vidlář, Přerov; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Jana Tůmová, Praha; Rostislav Lubina, Kunžak.

 

Výherci RO 2/22

 

Výhra 1 000,- Kč: Milan Vrzal, Senice na Hané.

Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Harabišová, Český Těšín; Ivana Těšitelová, Kolín.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Danuše Šustová, Slavičín; Věra Válková, Hranice na Moravě; Zdeňka Veselá, Kadaň; Miroslav Šilc, Napajedla; Ivana Havlíková, Tábor; Jindřiška Staňková, Praha; Věra Nečasová, Litvínov; Vilma Vlažná, České Budějovice; Eva Šustrová, Kunštát.

Výherci RO 1/22

 

Výhra 1 000,-Kč: Vítězslav Hnízdil, Příbram.

Dvě výhry po 500,-Kč: Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Silvie Hájková, Kunčičky.

Deset výher po 200,-Kč: Růžena Komárová, Most; Jarka Bauerová, Děčín; Hana Pazourová, Habartov; Věra Nečasová, Litvínov; Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Zdenka Komárková, Olomouc; Anna Eretová, Rotava; Petra Vejvodová, Květušín; Jaroslava Srbová, Praha; Růžena Košařová, Dobříš.