Seznam výherců 2020


Vážení luštitelé,

z technických důvodů jsme zastavili vydávání časopisu Luštění pro kluky a holky.
Výherce z čísla 4/20 a 5/20 najdete na našich webových stránkách níže:  

Výherci Číselné křížovky

ČK 12/2020

Výhra 2 000,-Kč: Milan Čech, Prušánky.

Výhra 1 000,-Kč: Jana Smržová, Praha.

Dvě výhry po 500,-Kč: Libuše Šnoblová, Rakovník; Stanislav Švadlenka, Rynholec.

Deset výher po 200,-Kč: Dagmar Kohutová, Příbram; Věra Sedláčková, Nová Paka; Antonín Srb, Slatiňany; Rudolf Kolář, Bruntál; Dana Petraturová, Uherský Ostroh; Jaroslava Mikušková, Valašská Polanka; Pavel Pudhorocký, Praha; Helena Svěráková, Otnice; Božena Nováková, Třeboň; Jarmila Nakládalová, Velká Bystřice.

.

ČK 11/2020

 

Výhra 2 000,-Kč: Pavla Vamérková, Velké Opatovice.

Výhra 1 000,-Kč: Věra Sedláčková, Nová Paka.

Dvě výhry po 500,-Kč: Drahomíra Michnová, Příbram; Ludmila Kulišťáková, Zašová.

Deset výher po 200,-Kč: Milada Zeťková, Holešov; Jindřiška Staňková, Praha; Radoslav Vlasák, Liberec; Vinko Šída, Příšovice; Anděla Olejníková, Bučovice; František Vaněk, Nedašova Lhota; Hana Vondrušková, Kralovice; Karel Lipka, Brno; Jana Strbačková, Perná; Miroslava Rehovičová, Šenov.

ČK 10/2020

Výhra 2 000,-Kč: Eva Danišová, Polubný.

Výhra 1 000,-Kč: Ladislav Kučera, Milevsko.

Dvě výhry po 500,-Kč: Josef Kopička, Praha; Mgr. Anna Pavlosková, Tišnov.

Deset výher po 200,-Kč: Antonín Sklenář, Topolná; Anna Navrátilová, Brněnec; Marie Šudomová, Svojanov; Marie Hošková, Stará Ves u Rýmařova; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Vlasta Štindlová, Kadaň; Eva Křížová, Praha; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Olga Žárovská, Volary; Lidka Turečková, Bystřice pod Hostýnem.

 

ČK 9/2020

Výhra 2 000,-Kč: Anděla Suchánková, Přelouč.

Výhra 1 000,-Kč: Alena Zapadlová, Jaroměř.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Ungrová, Olbramovice; Emilie Kindlová, Vsetín.

Deset výher po 200,-Kč: Jarka Bauerová, Děčín; Dana Vysloužilová, Úsov; Josef Kopička, Praha; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Zdeňka Kalinová, Praha; Milan Čech, Prušánky; Hana Vondrušková, Kralovice; Jiřina Kollerová, Praha; Alena Maňáková, Rožnov pod Radhoštěm; Jiřina Křížová, Ostrava.

ČK 8/2020

Výhra 2 000,-Kč: Karel Halbrštát, Mistrovice.

Výhra 1 000,-Kč: Věra Girethová, Příbram.

Dvě výhry po 500,-Kč: Eva Šmídová, Liberec; Petr Štindl, Kadaň.

Deset výher po 200,-Kč: Jarka Bauerová, Děčín; Jana Smržová, Praha; Ludmila Kulišťáková, Zašová; Olga Cibulková, Uherský Brod; Eva Havlíčková, Brněnec; Jindřiška Staňková, Praha; Ladislav Kučera, Milevsko; Vinko Šída, Příšovice; Anna Mikešová, Liberec; Pavel Pudhorocký, Praha.

ČK 7/2020

Výhra 2 000,-Kč: Jaroslava Vebrová, Olomouc.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Dušánková, Černošice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Dagmar Poláčková, Mostek; Helena Svěráková, Otnice.

Deset výher po 200,-Kč: Dana Riemerová, Ústí nad Labem; Jitka Baláčková, Praha; Dana Kadlecová, Otrokovice; Ludvík Kos, Jesenice; Jaroslava Holubová, Kladno; Ludmila Jurčíková, Louny; Dagmar Pavelková, Brumov-Bylnice; Božena Nováková, Třeboň; Jitka Pšenková, Zlín; Marie Kapečková, Nová Role.

 ČK 5/2020

Výhra 2 000,-Kč: Hana Hromádková, Velká Dobrá.

Výhra 1 000,-Kč: Mgr. Anna Pavlosková, Tišnov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Helena Jašková, Hněvošice; Karel Lepka, Brno.

Deset výher po 200,-Kč: Jaroslava Kořenková, Suchdol nad Odrou; Milan Čech, Prušánky; Ludmila Presová, Vracov; František Vaněk, Nedašova Lhota; Stanislav Žádník, Ořechov; Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Karla Kučerová, Ostrava; Svatopluk Zrotal, Slavkov u Brna; Dana Vysloužilová, Úsov; Pavel Pudhorocký, Praha.

ČK 4/2020

Výhra 2 000,- Kč: Miroslava Rehovičová, Šenov.

Výhra 1 000,- Kč: Ludmila Kulišťáková, Zašová.

Dvě výhry po 500,- Kč: Libuše Rotreklová, Moravany; Jitka Machalíčková, Zlín.

Deset výher po 200,- Kč: Hana Dohnalová, Teplice; Jitka Baláčková, Praha; Jana Jančurová, Staré Hamry; Věra Blahoudková, Třebíč; Dana Petraturová, Uherský Ostroh; Zdeněk Jindřišek, Jablonec nad Jizerou; Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Helena Svěráková, Otnice; Ludvík Kos, Jesenice; Jaroslava Mikušková, Valašská Polanka.

ČK 3/2020

Výhra 2 000,-Kč: Dana Nešpůrková, Pohořelice.

Výhra 1 000,-Kč: Miroslav Bureš, Skuteč.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jana Smržová, Praha; Eva Ticháčková, Praha.

Deset výher po 200,-Kč: Anděla Suchánková, Přelouč; Jakub Lecián, Vracov; Marie Forethová, Velké Opatovice; Marie Bělohoubková, Otnice; Hana Lisá, Jičín; Radka Semeráková, Povrly; Pavla Poledníková, Plasy; Jindřich Škopek, Trnávka; Zdeněk Jindřišek, Jablonec nad Jizerou; Ema Sojáková, Rožňava.

.

ČK 2/2020

Výhra 2 000,-Kč: Marie Kapečková, Nová Role.

Výhra 1 000,-Kč: Hana Kroulíková, Česká Třebová.

Dvě výhry po 500,-Kč: Anděla Suchánková, Přelouč; Marie Pálková, Nové Město nad Metují.

Deset výher po 200,-Kč: Miroslava Štramberská, Nový Jičín; Alena Maňáková, Rožnov pod Radhoštěm; Jarmila Vysloužilová, Otrokovice; Václav Hlavsa, Třebenice; Vladimír Menšík, Vsetín; Jitka Burková, Brno; František Losos, Bechyně; Marie Henzelínová, Kladno; Milan Čech, Prušánky; Zdenka Riedlová, Plzeň.

 

ČK 1/2020

Výhra 2 000,-Kč: Vavřinec Cvrkal, Kněževes.

Výhra 1 000,-Kč: Emilie Kindlová, Vsetín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Karel Klikar, Liberec; Božena Nováková, Mláka.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Věra Zelenková, Břidličná; Jindřiška Staňková, Praha; Lenka Jonášová, Písek; Eva Danišová, Polubný; Alena Zapadlová, Nový Ples; Hana Vondroušková, Kralovice; Marie Makovcová, Postupice; Anastázia Vavrečanová, Hroznová Lhota; Milan Čech, Prušánky.

 

 

.

Výherci Velká kniha osmisměrek - speciál

VKOS 1/20
Výhra 5 000,-Kč: Juta Vargová, Jablonec nad Nisou.

Výhra 3 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 2 000,-Kč: Miroslava Skočdopolová, Čeladná.

Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním

Dvě výhry po 500,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jaroslav Tuláček, Bystré u Polički.

Dvacet výher po 200,-Kč: Vlasta Černá, Plzeň; Helena Kořínková, Struhy; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Marie Fintová, Krásná Lípa; Hana Fišerová, Strakonice; Jolana Stupková, Vernéřovice; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Zuzana Pácalová, Nymburk; Alena Křenovská, Náchod; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Luboš Hrazdira, Plzeň; Ivana Hackelová, Jablůnka; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavla Večerková, Klimkovice; Marie Henzelínová, Kladno; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výherci Velká kniha pro malé luštitele - speciál

 

Výherci VKL SPECIÁL

Tablet: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Sportovní hodinky: Martina Hudečková, Šaratice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - BTS SPEAKER: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Power banka: Rudolf Berousek, Zubří. - Auto na dálkové ovládání: Vincent Ferenc, Tištín; Vojtěch Tomek, Znojmo. - Panenka: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Vlasta Černá, Plzeň; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Ludmila Holancová, Mistrovice. - Garáž: David Hána, Plzeň. - Little Pony: Aneta Jančíková, Červený Kostelec. - Pouzdro: Eliška Lipárová, Uherský Ostroh. - Robot: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Covenant Needler: Roman Špatenka, Smiřice. - Mimino: Natálka Kučerová, Lhota u Konice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Stavebnice: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Polštářek: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou; Mia Děcká, Kněhyně.

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

Výherci VKL léto 2020
Tablet: Vojtěch Kubica, Nový Bohumín. - Sluchátka: Kateřina Kotrčová, Praha; Eliška Jehličková, Brno. - Sportovní hodinky: Lukáš Klíč, Svitavy. - Racing Drone: Lukáš Prudil, Praha. - Skateboard: Dominik Melecký, Kobeřice. - Pinkie Pie: Viktorka Brůmová, Plzeň. - Stars Wars: Ondřej Kozák, Opava. - Auto: Petr Bříza, Soběslav. - Panenka: Františka Lukášová, Praha. - Kreativní sada: Kateřina Dlouhá, Lomnice nad Popelkou. - Robot: Adam Salva, Vidnava. - Batoh: Magda Vašmuciusová, Kolinec; Radim Antonín, Letovice. - Pokladna: Veronika Hájková, Chotěboř. - Pouzdro: Zdeňka Bouzková, Čestice. - NERF: Radovan Telecký, Šlapanice. - Deka: Jana Vajsochrová, Praha. - Polštářek: Natálie Fraňková, Milotice. - Stavebnice: Marek Kubaška, Ondřejov.

Výherci Velká kniha křížovek - speciál

Výherci VKKS 1/20
Výhra 5 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 3 000,-Kč: Vladimír Krajzinger, Olomouc.

Výhra 2 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 1 000,-Kč: Jarmila Jakubcová, Bohumín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvacet výher po 200,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavla Fischerová, Březová; Ivana Hackelová, Pržno; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Luboš Hrazdira, Plzeň; Jarmila Bouchalová, P rostějov; Vlasta Černá, Plzeň; Milan Vydra, Kovansko; Alena Křenovská, Náchod; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; František Šmahel, Višňové; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Libuše Heliasová, Brušperk; Jan Májek, Blažovice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

 

Výherci Velká kniha křížovek

VKK 1/2020

Výhra 5 000,-Kč: Václava Fojtová, Soběslav.

Výhra 3 000,-Kč: Marie Humeníková, Rýmařov.

Výhra 2 000,-Kč: Anna Mrovcová, Hněvošice.

Výhra 1 000,-Kč: Josef Hýbler, Šternberk.

Dvě výhry po 500,-Kč: Stanislav Švadlenka, Rynholec; Jan Májek, Blažovice.

Dvacet výher po 200,-Kč: Karel Halbrštát, Mistrovice; Ilona Exnerová, Nová Paka; Ladislav Hort, Sovadina; Marie Balounová, Pacov; Eva Melicharová, Veltěže; Jana Vlčková, Plzeň; Marie Camrdová, Deštná; Andrea Jelínková, Karviná; Jarmila Jakubcová, Bohumín; Vlasta Černá, Plzeň; Kateřina Štroufová, Opařany; Radka Turková, Prachatice; Pavla Fischerová, Březová; Stanislav Plášek, Horní Lhota; Vladimír Wnuk, Lipník nad Bečvou; Ivana Hošková, Čenkov; Zdenka Riedlová, Plzeň; Karla Hruboňová, Nový Jičín; Pavla Večerková, Klimkovice; Eva Michálková, Meziboří.

Výherci Velká kniha osmisměrek

VKO 1/2020
Výhra 5 000,-Kč: Alena Urbanová, Nemotice.

Výhra 3 000,-Kč: Věra Vančurová, Nýřany.

Výhra 2 000,-Kč: Věslava Zielinová, Albrechtice.

Výhra 1 000,-Kč: Radek Pekař, Rapotín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Vladimíra Stará, Smidary; Jiří Mlejnek, Všejany.

Dvacet výher po 200,-Kč: Eva Batistová, Aš; Květoslava Chudobová, Roudnice; Květa Vlčková, Černožice; Irena Lekešová, Olomouc; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Soňa Hutterová, Bílina; Nikola Kušinová, Nechanice; Věra Sloupová, Benešov; Lenka Brůhová, Plzeň; Iveta Valchářová, Vsetín; Kamila Kloučková, Nymburk; Marcela Jírovcová, Mladá Boleslav; Anna Procházková, Ostrava; David Antoš, Pelhřimov; Růžena Oravcová, Dolný Kubín; Slávka Peřichová, Vrchlabí; Jaroslav Kašpárek, Slaný; František Král, Sokolov; Zdenka Kopřivová, Velké Opatovice; Mirka Sládková, Drmoul.

Výherci Rodinné výherní sudoku

RSU 6/2020

 

Výhra 2 000,- Kč: Emilie Boucníková, Hradec nad Svitavou.

Výhra 1 000,- Kč: Vladimír Krajzinger, Olomouc.

Dvě výhry po 500,- Kč: Helena Vojčíková, Bratislava; Eva Královičová, Senica.

Pět výher po 200,- Kč: Rastislav Polovka, Martin; Zdeněk Kolář, Jablonec nad Nisou; Pavel Vidlář, Přerov; Zdeňka Šikulová, Zlín; Eva Vodvárková, Prosetín.

 

RSU 5/2020

Výhra 2000,- Kč: Zuzana Běláčková, Opava.

Výhra 1 000,- Kč. Michal Růžička, Hostinné.

Dvě výnry po 500,- Kč: Štefan Kuča, Bardejov; Oľga Šprtková, Dubnica nad Váhom.

Pět výher po 200,- Kč: Miroslava Velešíková, Žďár nad Sázavou; Simona Šimeková, Holíč; Michal Horký, Březnice; Alena Roubíčková, Jablonec nad Nisou; Miloslav Rutterle,Štětí.

 

RSU 4/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jiřina Hopová, Vrchlabí.

Výhra 1 000,- Kč: Miloslav Rutterle, Štětí

Dvě výhry po 500,- Kč: Anton Kováčik, Polička; Edita Chandogová,Košice.

Pět výher po 200,- Kč: Jaroslava Andělová, Krnov; Eva Tesařová, Lučenec; Vladimír Krajzinger, Olomouc; Karel Halbrštát, Mistrovice; Bohuslav Zelenka, Břidličná.

 

RSU 3/2020

Výhra 2 000,- Kč: Simona Šimeková, Holič.

Výhra 1 000,- Kč: Miloslav Rutterle, Štětí.

Dvě výhry po 500,- Kč: Stanislava Vondráková, Mělník; Věra Lukasová,

Jindřichův Hradec.

Pět výher po 200,- Kč: Helena Kubásaková, Žilina; Marie Střižíková, Slaný;

Štefanec Václav, Bratislava; Oľga Šprtková, Dubnica nad Váhom; František

Šmahel, Višňové.

 

 

RSU 2/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslava Ptáčková, Prostějov.

Výhra 1 000,- Kč: Donýzia Vojtková, Kamenica nad Cirochou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Katarína Doležalová, Košice; Marie Holá, Trutnov.

Pět výher po 200,- Kč: Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Josef Dočekal, Brno;

Jiří Šulc, Mohelnice nad Jizerou; Jitka Miliňovská; Stanislav Švadlenka, Rynholec.

RSU 1/2020

Výhra 2000,- Kč: Miroslava Velešíková, Žďár nad Sázavou.

Výhra 1 000,- Kč: Alena Garaničová, Stará Ľubovňa.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jan Červený, Horní Stropnice; Petr Pelikán, Mikulov.

Pět výher po 200,- Kč: Simona Šimeková, Holíč; František Pataki, Košice; Dagmar Pošíková, Vítkov; Zdeněk Šír, Studenec; Mária Čegiňová, Hažlin.

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

 

OČRO 4/2020

Výhra 2 000,- Kč: Soňa Stehnová, Jaroměř.

Výhra 1 000,- Kč: Jiřina Petrášová, Frymburk.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Vocetková, Praha; Marie Roháčová, Budišov nad Budišovkou.

Deset výher po 200,- Kč: Kristýna Kořínková, Určice; Jitka Proroková, Dašice; Zora Dračková, Svitávka; Kateřina Žilinčíková, Kostelec na Hané; Alena Šafariková, Habartov; Jaroslava Bláhová, Písek; Dana Macháčková, Svitavy; Alena Koldová Prostějov; Věra Vodochodská, Horní Počaply; Dana Jetmarová, Hrušová.

 

OČRO 3/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jiřina Prášilová, Jeseník.

Výhra 1 000,- Kč: Bohumila Kuželová, Prosenice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Alena Koldová, Prostějov; Jana Čáslavová, Mokrá.

Deset výher po 200,- Kč: Vendula Chromá, Vacov; Miroslava Minaříková, Přísnotice; Jaroslava Bláhová, Písek; Michaela Žůrková, Žeravice; Ludvík Židek, Brušperk; Milada Vachovcová, Plzeň; František Vaněk, Nedašova Lhota; Lenka Egrešiová, Litoměřice; Pavlína Kováčiková, Bystřice pod Pernštejnem; Ladislav Horák, Příšovice.

OČRO 2/2020

Výhra 2 000,- Kč: Václav Vocetka, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Antonín Sklenář, Topolná.

Dvě výhry po 500,- Kč: Ludmila Novotná, Praha; Simona Kolková, Frýdek-Místek.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Slezáková, Prštice; Marie Navrátilová, Ivanovice; Miroslav Michálek, Meziboří u Litvínova; Alojz Axamský, Mariánské Lázně; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Jitka Sojková, Tišnov; Jindřich Telecký, Brno; Ludvík Židek, Brušperk; Jindřiška Staňková, Praha; Marta Sodomková, Jilemnice.

OČRO 1/2020

Výhra 2 000,- Kč: Pavla Nováková, Mariánské Lázně.

Výhra 1 000,- Kč: Růžena Komárová, Most.

Dvě výhry po 500,- Kč: Drahomíra Švabíková, Ostrava; Marie Roháčová, Budišov.

Deset výher po 200,- Kč: Gabriela Sobotíková, Borovany; Dana Macháčková, Svitavy; Helena Jašková, Hněvošice; Marta Landsmannová, Vyškov; Jiří Matera, Frýdek-Místek; Věra Vonásková, Lnáře; Jindřiška Staňková, Praha; Božena Kurková, Kunvald; Eva Michálková, Meziboří u Litvínova; Marie Vyvlečková, Uherský Brod.

Kniha švédských křížovek

Výherci KŠK 6/2020

 

Výhra 2 000,- Kč: Karel Matula, Třanovice.

Výhra 1 000,- Kč: Ivana Baráková, Brno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eliška Rutkovská, Turnov; Karola Bradová, Klabava.

Deset výher po 200,- Kč: Dana Maršálová, Dolní Podluží; Hana Obdržálková, Jeseník; Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou; Jiří Ševeček, Brušperk; Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Vladimír Hradil, Bílovec; Věra Sedláčková, Nová Paka; Miroslava Štramberská, Nový Jičín; Alena Žaludová, Cheb; Helena Svěráková, Otnice.

 

Výherci KŠK 5/2020

 

Výhra 2 000,- Kč: Milan Křen, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Helena Svěráková, Otnice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Antonín Engel, Petrov nad Desnou; Martin Meliš, Roztoky u Prahy.

Deset výher po 200,- Kč: Václav Chromý, Šumava; Alois Musil, Ruprechtov; Vladimír Hradil, Bílovec; Vlasta Druhanová, Jeseník; Radim Martinec, Čejkovice; Zdeněk Pluschke, Kravaře; Květoslava Rysková, Chomutov; Jaroslava Tuláčková, Jilemnice; Eliška Rutkovská, Turnov; Helena Jašková, Hněvošice.

 

Výherci KŠK 4/2020

Výhra 2 000,- Kč: Marie Ungrová, Olbramovice.

Výhra 1 000,- Kč: Radomíra Gromusová, Olomouc.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marie Adamíková, Třinec; Igor Toman, Dubňany.

Deset výher po 200,- Kč: Stanislav Ludvík, Dolní Benešov; Vlastimil Marek, Boskovice; Jana Hladovcová, Brno; Miroslava Minaříková, Přísnotice; Dagmar Michálková, České Budějovice; Věra Chromá, Šumava; Ladislav Šobr, Plzeň; Ludmila Míšková, Choceň; Petr Tkadlec, Šumperk; Jiřina Petrášová, Frymburk.

 

Výherci KŠK 3/2020

Výhra 2 000,- Kč: Eva Šustrová, Kunštát.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Roháčová, Budišov nad Budišovkou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Hlaváčková, Šternberk; Dana Maršálová, Dolní Podluží.

Deset výher po 200,- Kč: Olga Hubáčková, Příbram; Stanislav Pešta, Plzeň; Jaroslav Girgáš, Mladá Boleslav; Jiřina Janeczková, Třinec; Petr Tkadlec, Šumperk; Dagmar Michálková, České Budějovice; Alena Marešová, Plzeň; Markéta Kratochvílová, Blansko; Stanislav Ludvík, Dolní Benešov; Marie Koucká, Rokycany.

Výherci KŠK 2/2020

Výhra 2 000,- Kč: Květoslava Rysková, Chomutov.

Výhra 1 000,- Kč: Vlasta Hrnčárová, Bojkovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bohumil Růžička, Praha; Karola Bradová, Klabava.

Deset výher po 200,- Kč: Miroslava Kosiecová, Český Těšín; Ivana Mazancová, Nižbor; Radka Bláhová, Žitenice; Anna Hilšerová, Olomouc; Václav Hlavsa, Třebenice; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Karel Zajíc, Jindřichův Hradec; Jana Strabačková, Perná; Věra Sedláčková, Nová Paka; Olga Hubáčková, Příbram.

Výherci KŠK 1/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jiří Matouš, Benešov u Prahy.

Výhra 1 000,- Kč: Jan Schulz, Most.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marcela Krbová, Růžďka; Vlasta Spoustová, Švihov.

Deset výher po 200,- Kč: Michal Valenta, Bruntál; Karel Matula, Třanovice; Iveta Keřtová, Staňkov; Libuše Musílková, Praha; Eva Schweinerová, Domažlice; Petra Kozičková, Hroznětín; Lubomír Koutný, Leskovec; Igor Toman, Dubňany; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Helena Svěráková, Otnice.

 

Luštění pro kluky a holky

 

LKH 5/2020

Bezdrátová sluchátka: Ondřej Kozák, Opava; Vojtěch Tomek, Znojmo; Simona Davidová, Studénka. - Auto na dálkové ovládání: David Prokůpek, Jablonec nad Jizerou. - Školní batoh: Dominika Růžová, Nový Jičín. - Barbie: Natálka Kučerová, Lhota. - Budík Star Wars: Jakub Kokoška, Klášterec nad Ohří. - Robot: Tomáš Pavel, Plzeň. - Panenka: Zuzana Sedláčková, Polička; Nela Mikuláčková, Lipov. - Stavebnice: Jakub Přikryl, Telč; Viktor Symerský, Mosty u Jablůnkova. - Polštářek: Žofie Šimková, Řevnice.

LKH 3/2020

Bezdrátová sluchátka: Darina Mrázková, Prakšice; Natálie Zabelová, Litenčice; Jakub Novotný, Hradec Králové. - Auto na dálkové ovládání: Bruneček Krop, Třinec. - Batoh: Anežka Šindelářová, Velká Dobrá. - Lego: Vojta Spálovský, Tištín. - Panenka: Anička Trpkošová, Chrast; Charlotta Sládková, Klatovy. - Robot: Richard Pavel, Plzeň. - Kuchyňský set: Kateřina Švarcová, Beroun. - Frozen: Karolína Maňurová, Tachov. - Osuška: Adélka Václavíková, Zbytiny. - Výroba slizu: Dominik Kluz, Mosty u Jablůnkova.

LKH 2/2020

Bezdrátová sluchátka: David Frelich, Vracov; Matěj Filouš, Olomouc; Maruška Vrajová, Zubří. - Skateboard: Jonáš Majďák, Kraslice. - Nafukovací lehátko: Kateřina Švarcová, Beroun; Alexandra Gálová, Ostrožská Lhota. - Minnie: Anna Dvořáková, Radějov. - Batoh: Dominik Kluz, Mosty u Jablunkova; Šárka Babická, Drahelčice. - Robot: Michal Slonek, Plaveč. - Panenka: Natálka Kučerová, Lhota u Konice. - My little pony: Adriana Koutná, Zlín. - Stavebnice: Tomáš Kraus, Hobšovice; Erik Holý, Přerov; Jan Šupík, Velké Hoštice. - Bagr: Filip Malý, Semily.

LKH 1/2020

Sluchátka: Petr Martišek, Petrov nad Desnou; Stela Ciéslarová, Vojkovice; Daniel Novák, Rožnov pod Rdhoštěm. - Auto na dálkové ovládání: Václav Horáček, Brodek. - Barbie hra: Eva Prokopová, Sušice. - BOX Minnie: Jasmína Hanzelová, Lutín. - Auto: Dominik Přikryl: Telč. - Povlečení Mimoň: Vojta Spálovský, Tištín. - Little Pony: Petra Kudělková, Brno. - Panenka: Anitka Smolíková, Znojmo; Adriana Koutná, Zlín. - Dinosaurus: Dominik Drga, Újezd. - Polštářek Micky Mause: Eliška Jehličková, Jaroměřice. - Kuchyňský set: Ludmila Holancová, Mistrovice. - Stavebnice: Dominik Kluz, Mosty u Jablunkova.

Výherní SU-DO-KU

SDK 6/2020

 

Výhra 2 000,- Kč: Jiří Pleskač, Sezemice.

Výhra 1 000,- Kč: Elena Maťová, Nitra.

Dvě výhry po 500,- Kč: Agáta Fluxová, Dolní Lutyně; Ivan Jamrich, Trnava.

Pět výher po 200,- Kč: Ludmila Sedláčková, Vrchlabí; Josef Kroulík, Skuteč;

Ľubomír Očkaj, Nitra; Helena Javůrková, Trutnov; Alena Valůšková, Ratiboř.

 

 

SDK 5/2020

 

Výhra 2 000,- Kč: Klára Machů, Uherský Brod.

Výhra 1 000,- Kč: Vilmuška Geršiová, Prievidza.

Dvě výhry po 500,- Kč: Pavel Vidlář, Přerov; Monika Valachová, Martin.

Pět výher po 200,- Kč: Eva Vodvárková, Prosetín; Viera Farská, Oravská Jasenica; Marie Ondruszová, Horní Benešov; Anastázie Dvořáková, Brno; Zdenka Červenková, Zruč nad Sázavou.

 

SDK 4/2020

Výhra 2 000,- Kč: Ivan Karaman, Banská Bystrica.

Výhra 1 000,- Kč: Jaroslav Šibal, Trhová Kamenice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Tomšová, Jánské Lázně; Štefan Kuča, Bardejov.

Pět výher po 200,- Kč: Vladimír Krajzinger, Olomouc; Jana Návratová, Telč; Eva Píšová, Chodov u K. Varů; Tomáš Maťo, Nitra; Ludmila Fischingerová, Nejdek.

 

SDK 3/2020

Výhra 2 000,- Kč: Mária Ďurajková, Bytča.

Výhra 1 000,- Kč: Pavla Pospíšilová, Bedihošť.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Matějková, Přeštice; Pavla Večerková, Klimkovice.

Pět výher po 200,- Kč: Jozef Rieger, Oravské Veselé; Jiří Šulc, Neveklovice; Ján Jakubek, Tatranská Lomnica; Božena Čudová, Krnov; Oľga Šprtková, Dubnica nad Váhom.

 

SDK 2/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jana Matějková, Přeštice.

Výhra 1 000,- Kč: Jiří Vaněk, Mšené Lázně.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Královičová, Senica; Simona Šimeková, Holíč.

Pět výher po 200,- Kč: Jitka Blažková, Seč; Václav Štefanec, Bratislava; Ján Lošák, Stará Tura; Alena Garaničová, Stará Ľubovňa; Jaroslav Omelka, Bánov

u Uherského Brodu.

 

SDK 1/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jiřina Urbánková, Vlachovo Březí.

Výhra 1 000,- Kč: Věra Kielerova, Praha.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Katarína Doležalová, Košice; Jan Lošák, Stará Tura.

Pět výher po 200,- Kč: Irena Kalenská, Chrudim; Alena Garaničová, Stará Ľubovňa; Ľudmila Prosňáková, Malacky; Vladimír Krajziger, Olomouc; Radka Babická, Pátek.

 

Malý luštitel

ML 6/2020

Bezdrátová sluchátka: sestry Minarčíkovy, Nemile; Oliver Kučera, Brodek u Konice; Nela Kozubová, Lhotka. - Auto na dálkové ovládání: Pavel Hoffman, Soběslav; Adam Pašek, Plzeň. - Panenka: Stella Peřinová, Štěpánov; Mia Děcká, Prostřední Bečva. - NERF: Tomáš Novotný, Tišnov. - Robot: Erik Holý, Přerov. - Batoh: Miroslav Malec, Znojmo. - Kuchyňský set: Adriana Koutná, Zlín. - Polštář Mickey: sestry Prokopovy, Sušice. - Plyšový Olaf: Anna Dvořáková, Radějov. - Stavebnice: Samuel Švanda, Praha. - Společenská hra: sourozenci Jagerovi, Praha.

ML 5/2020

Bezdrátová sluchátka: Viktorie Opolona, Kravaře; Ondřej Kozák, Opava; Tomáš Sviták, Česká Lípa. - Velká kreativní sada: Eliška Eflerová, Děčín. - Auto na dálkové ovládání: Michal Slonek, Plaveč. - Panenka: Nicol Juhárová, Mořkov. - Kuchyňka: Anička Trpkošová, Chrast. - Mini skateboard: Jakub Kokoška, Klášterec nad Ohří. - Barbie dráha: Veronika Třísková, Jeseník. - Sada Frozen: Ludmila Holancová, Mistrovice. - Dinosaurus: Vojtěch Spálovský, Tištín. - Stavebnice: Samuel Švanda, Praha. - Plastelina Frozen: Charlotta Sládková, Klatovy. - Společenská hra: Sofie Kubincová, Prachatice; Tomáš Pintera, Kyjov.

ML 4/2020

Bezdrátová sluchátka: Daniel Novák, Rožnov pod Radhoštěm; Maruška Vrajová, Zubří; Lukáš Kaprál, Přerov. - Auto na dálkové ovládání: Jan Mikeš, Rakovník. - Koloběžka: Václav Brada, Ostrov nad Oslavou. - Kadeřnický salon: Anička Trpkošová, Chrast. - Batoh: Anna Dvořáková, Radějov; Krištof Hadraba, Katusice. - Lego: Tomáš Pavel, Plzeň. - STARS WARS: Jáchym Šimek, Čistá. - Panenka: Anna Prokopová, Sušice. - Polštářek: Milada Hrabová, Přelouč; Beatrix Krčíková, Jilemnice. - Stavebnice: Jakub Přikryl, Telč. - Společenská hra: Lucie Pousková, České Budějovice.

ML 3/2020

Bezdrátová sluchátka: Jakub Slonek, Plaveč; Vítězslav Karas, Bohutín; Nela Mikuláčková, Lipov. - Budík STARS WARS: Rostislav Holý, Přerov. - Batoh: Kateřina Vaňková, Brno; Jakub Kokoška, Klášterec nad Ohří. - Nafukovací lehátko: Anna Havlíčková, Verneřice. - Kadeřnictví: Daniela Basáková, Rokycany. - FAST FURIOUS: Maxim Cassassolles, Prachatice. - COVENANT NEEDLER: Tadeáš Kosina, Hrochův Týnec. - Panenka: Adriana Koutná, Zlín. - Tajný deník: Šárka Babická, Drahelčice. - Dinosaurus: Míša Hynek, Dětkovice. - Kuchyňský set: Klára Staňková, Prostějov. - Stavebnice: Richard Pavel, Plzeň.

ML 2/2020

Bezdrátová sluchátka: Maruška Vrajová, Zubří; Pavel Truneček, Blansko; Jáchym Šimek, Čistá. - Batoh: Eva Prokopová, Sušice. - Nafukovací lehátko: Anička Dohnalová, Slatinice. - Pokladna: Adéla Mohelnická, Dolní Bělá. - Dinosaurus: Dominik Přikryl, Telč. - Panenka: Natálka Kučerová, Lhota u Konice; Verča Maková, Jevíčko. - Set plastelin: Tomáš Novotný, Tišnov. - Kuchyňský set: Eva Schmidtová, Vracov. - Polštářek Micky Mause: Ludmila Holancová, Mistrovice. - Stavebnice: Jakub Hoch, Znojmo; Ondřej Kozák, Opava; Marián Horvát, Valašské Klobouky.

ML 1/2020

Bezdrátová sluchátka: Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou; Agáta Fluxová, Dolní Lutyně; Matyáš Kubovec, Kdyně. - Mobilní telefon: Tereza Jasanská, Třeboň. - Auto na dálkové ovládání: Rostislav Holý, Přerov. - Panenka: Valérie Slováček, Růžďka. - Povlečení Mimoň: Jakub Kokoška, Klášterec nad Ohří. - Pouzdro: Natálie Krátká, Dub nad Moravou. - Kreslicí sada: Jolana Hanzelová, Lutín. - Speed Winders: Daniel Novák, Rožnov pod Radhoštěm. - Kuchyňský set: Lucie Frelichová, Vracov. - Stavebnice: Jiří Smolík, Znojmo; Richard Pavel, Plzeň; Ríša Petřík, Havířov; Veronika Maková, Jevíčko. - Společenská hra: Veronika Čepková, Olomouc.

 

 

Napínavé osmisměrky

Výherci NO 6/2020

Výhra 1 000,-Kč: Jaroslav Rada, Stříbro.

Dvě výhry po 500,-Kč: Věra Sádková, Pardubice; Eliška Hynková, Velké Karlovice.

Deset výher po 200,-Kč: Radka Pšenková, Zlín; Olga Slaníková, Rožmitál pod Třemšínem; Jiřina Gottwaldová, Brno; Jana Strbačková, Perná; Vlasta Kubánková, Mikulov; Věra Vonášková, Lnáře; Václav Kapitán, Písek; Marie Navrátilová, Ivanovice; Lenka Smolíková, Znojmo; Lucie Gažová, Plzeň.

 

Výherci NO 5/2020

Výhra 1 000,- Kč: René Svárovský, Velehrad.

Dvě výhry po 500,- Kč: Ludmila Darmovzalová, Břeclav; Marie Makovcová, Postupice.

Deset výher po 200,- Kč: Zdenka Riedlová, Plzeň; Marie Tománková, Přibyslav; Lada Buchtová, Broumov; Alena Křenovská, Náchod; Dáša Schovancová, Ústí nad Orlicí; Růžena Komárová, Most; Marta Lokajová, Letonice; Božena Kurková, Kunvald; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Ludmila Cilečková, Břeclav.

 

NO 4/2020

Výhra 1 000,- Kč: Věra Vonášková, Lnáře.

Dvě výhry po 500,- Kč: Šárka Kováčová, Jičín; Hana Hovorková, Praha.

Deset výher po 200,- Kč: Petra Danišová, Tachlovice; Milada Doležalová, Uherské Hradiště; Zuzana Běláčková, Opava; Dana Jetmarová, Hrušovany; Marie Šmahelová, Višňové; Soňa Střítežská, Valašské Meziříčí; František Vajda, Přerov; Simona Davidová, Studénka; Květa Holešovská, Liberec; Eliška Hynková, Velké Karlovice.

 

NO 3/2020

Výhra 2 000,-Kč: Ludmila Králová, Hradec Králové.

Výhra 1 000,-Kč: Alena Vacková, Chotěboř.

Dvě výhry po 500,-Kč: Lukáš Vacek, Praha; Miroslava Felisová, Nýřany.

Deset výher po 200,-Kč: Martin Motl, Havlíčkův Brod; Jitka Nováková, Dětřichov; Zdeňka Doleželová, Holešov; Eliška Hynková, Velké Karlovice; Marta Pítrová, Kopřivnice; Simona Lašáková, Hrochův Týnec; Katka Trachtová, Čížová; Jaroslava Holubová, Kladno; Ludmila Voldánová, Chotěboř; Jiří Straka, Králíky.

 

NO 2/2020

Výhra 2 000,-Kč: Andrea Vorlíčková, Čáslav.

Výhra 1 000,-Kč: Olga Korczová, Karviná.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jana Kubátová, Jihlava; Marie Tesařová, Zlín.

Deset výher po 200,-Kč: Eva Skřivánková, Olomouc; Blanka Ševčíková, Brušperk; Josef Šiler, Brno; Iva Peciarová, Pardubice; Václav Vocetka, Praha; Miloslava Šmerdová, Slavkov u Brna; Pavel Končel, Česká Lípa; Marta Zhochová, Vacov; Milada Vachovcová, Plzeň; Jaroslav Berák, Chrást.

 

NO 1/2020

Výhra 2 000,- Kč: Helena Pollaschková, Bolatice.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Pintová, Krásná Lípa.

Dvě výhry po 500,- Kč: Karla Kučerová, Ostrava; Marie Benešová, Trutnov.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Jašková, Hněvošice; Helena Kořínková, Struhy; Ján Jakubek, Tatranská Lomnica; Pavel Končel, Žandov; Anna Antoniová, Odolena Voda; Jiřina Gotwaldová, Brno; Hana Klatilová, Terezín; Jitka Prudíková, Brno; Jaroslava Holubová, Kladno; Alena Křenovská, Náchod.

Kniha osmisměrek

Výherci KO 12

 

Výhra 3 000,- Kč: Helena Šimoníková, Skrbeň.

Výhra 2 000,- Kč: Helena Bártová, Vlašim.

Výhra 1 000,- Kč: Ivana Strýčková, Teplice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Františka Turečková, Osek u Duchcova; Libuše Proňková, Praha.

Patnáct výher po 200,- Kč: Renáta Pyszná, Orlová; Olga Hubáčková, Příbram; Růžena Košařová, Dobříš; Jiřina Vocetková, Praha; Věra Nečasová, Litvínov; Vladimíra Chromíková, Vlčice; Štěpánka Bernardová, Český Dub; Alena Jenčková, Šumperk; Václav Černý, Litoměřice; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem; Marta Sodomková, Jilemnice; Zuzana Běláčková, Opava; Miloš Bínek, Prachatice; Marie Gaveldová, Nová Role; Marie Kurimčáková, Ostrava.

 

Výherci KO 11/2020

 

Výhra 3 000,- Kč: Dagmar Janů, Braňany.

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslava Paulová, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Miroslava Kempová, Havířov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Štěrbová, Chlumec; Ludmila Brabcová, Kolín.

Patnáct výher po 200,- Kč: Luboš Chlanda, Dolany; Božena Pospíšilová, Kamenička; Dana Šebková, Adamov; Marta Richterová, Mladoňov; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Naděžda Krištofová, Brno; Monika Majerová, Třinec; Zdeňka Osičková, Zlín; Alena Jenčková, Šumperk; Radka Bláhová, Skalice; Drahomíra Švabíková, Ostrava; Michal Valenta, Bruntál; Tomáš Duda, Zlín; Jana Uherková, Havířov; Alena Kuhová, Mimoň.

 

Výherci KO 10/2020

Výhra 3 000,- Kč: Alexander Havlík, Mariánské Lázně.

Výhra 2 000,- Kč: Mirka Sládková, Drmoul.

Výhra 1 000,- Kč: Monika Vítková, Hlinsko.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem; Světlana Vlášková, Smidary.

Patnáct výher po 200,- Kč: Monika Škrabáková, Vsetín; Matěj Kostka, Bojkovice; Maryša Loudová, Stěžery; Helmut Štys, Žatec; Jakub Vančata, Praha; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Libuše Proňková, Praha; Marie Zýková, Nezabudice; Marie Barvová, Ždánice; Květa Holešovská, Liberec; Naděžda Polášková, Krnov; Dagmar Puškinová, Zdiby; Jindřiška Staňková, Praha; Ladislav Němec, Chropyně; Marie Heblíková, Pardubice.

Výherci KO 9/2020

Výhra 3 000,- Kč: Eva Tůmová, Rakovník.

Výhra 2 000,- Kč: Marta Nemanská, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Jan Adam, Šluknov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Zajícová, Jindřichův Hradec; Emilie Katolická, Třebíč.

Patnáct výher po 200,- Kč: Emilie Šulcová, Vodňany; Anna Pallová, Mohelnice; Václav Kříženecký, Sokolov; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Věra Chromá, Šumava; Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Milada Petrová, Praha; Danuše Reichlová, Rýmařov; Lubomír Koutný, Leskovec; Petr Siuda, Karviná; Jarmila Lutovská, Ostrava; Marie Prchlová, Frenštát pod Radhoštěm; Miroslava Tomková, Znojmo; Hana Kočibová, Řepiště; Pavel Veselý, Děčín.

KO 8/2020

Výhra 3 000,- Kč: Helena Doležalová, Blíževedly.

Výhra 2 000,- Kč: Slávek Stuchlík, Vodňany.

Výhra 1 000,- Kč: Radka Semeráková, Povrly.

Dvě výhry po 500,- Kč: Františka Bravencová, Terezín; Miloš Bínek, Prachatice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Nikol Hrabovská, Hukovice; Míla Brunclíková, Zbraslavice; Naděžda Neuberová, Karlovy Vary; Lucie Gažová, Plzeň; Jaroslava Fráňová, Borovany; Václav Mrázek, Radslavice; Zdeňka Motlová, Ústí nad Orlicí; Miroslav Valový, Orlová; Lenka Čapláková, Příbor; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Marie Veselá, Český Krumlov; Ivana Kameníková, Budíškovice; Jindřiška Maciejková, Dobromilice; Dagmar Kuklová, Kolín.

KO 7/2020

Výhra 3 000,- Kč: Jaroslava Johnová, Vodňany.

Výhra 2 000,- Kč: Ivana Lopatková, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Helena Řiháková, Kopřivnice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Kuchařová, Palkovice; Marie Hrůzová, Praha.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jiřina Tihelková, Přerov; Františka Bravencová, Terezín; Hana Lukešová, Praha; Michal Mužík, Česká Lípa; Hana Kočibová, Řepiště; Věra Vonášková, Lnáře; Marie Červená, Plzeň; Libuše Šnoblová, Rakovník; Hana Kompánková, Nová Role; David Antoš, Pelhřimov; Drahomíra Porhinčáková, Slavičín; Jaroslav Tomášek, Vítkov; Silvie Lukáčová, Hodonín; Daniel Nevrlý, Frýdek-Místek; David Cintula, Opava.

KO 5/20

Výhra 3 000,- Kč: Marcela Půlpánová, Cheb.

Výhra 2 000,- Kč: Jan Míka, Říčany u Prahy.

Výhra 1 000,- Kč: Blažena Polívková, Lisovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Božena Frantová, Strakonice; Roman Kamberský, Liteň.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jiřina Gottwaldová, Brno; Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Marie Veselá, Český Krumlov; Dana Králová, Praha; Blanka Myšková, Česká Skalice; Anna Šupolová, Ostrava; Magdalena Táborová, Sokolov; Dana Chvátalová, Praha; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Jozef Cako, Milín; Michaela Sládková, Drmoul; Marie Švestková, Šumperk; Maryša Loudová, Stěžery; Hana Urbanová, Vyskytná; Marie Navrátilová, Ivanovice na Hané.

KO 4/2020

Výhra 3 000,- Kč: manželé Barabášovi, Vsetín.

Výhra 2 000,- Kč: Roman Procházka, Velehrad.

Výhra 1 000,- Kč: Maryša Loudová, Stěžery.

Dvě výhry po 500,- Kč: Božena Pospíšilová, Kamenička; Josef Urbánek, Přísnotice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jarmila Berousková, Zubří; Anežka Vepřková, Lesnice; Eliška Hynková, Velké Karlovice; Helena Šimoníková, Skrbeň; Naděžda Hovorková, Písek; Dana Macháčková, Svitavy; Kristina Strnadová, Kolešovice; Mária Lazorová, Ostrava; Michaela Jiříková, Sušice; Marie Pintová, Krásná Lípa; Štěpánka Fišerová, Strakonice; Marta Lokajová, Letonice; Ladislav Matějec, Turnov; Soňa Kerschová, Děčín; Václav Černý, Litoměřice.

KO 3/2020
Výhra 3 000,- Kč: Ivo Balík, Pelhřimov.

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Chovancová, Opava.

Výhra 1 000,- Kč: Pavla Rybinová, Liberec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bedřiška Kučerová, Teplice; Věra Brussová, Plumlov.

Patnáct výher po 200,- Kč: Eva Kovalevová, Jirkov; Jana Pánková, Rohovládova Bělá; Václav Lipavský, Svitavy; Anna Žilková, Albrechtice; Ivo Smejkal, Telč; Helena Bártová, Vlašim; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Věra Mitáčková, Slavkov; Václav Černý, Litoměřice; Vanda Klapsiová, Třinec; Vladimír Ščudla, Přáslavice; Libuše Hrabánková, Praha; Jiřina Tomková, Mimoň; Jaroslav Potyš, Orlová; Anna Hořínková, Ždírec.

KO 2/2020

Výhra 3 000,- Kč: Nikol Mojdlová, Petřkovice.

Výhra 2 000,- Kč: Věra Zapletalová, Újezd.

Výhra 1 000,- Kč: Kristina Strnadová, Kolešovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Stanislav Škrabala, Praha.

Patnáct výher po 200,- Kč: Marcela Jungmannová, Most; Magda Kučerová, Hostěradice; Marta Čechová, Frýdek-Místek; Jarmila Hrbáčková, Bilčice; Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem; Dagmar Kuklová, Kolín; Uherková Jana, Havířov; Božena Pospíšilová, Kamenička; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Drahoslava Bábíčková, Chomutov; Jarmila Doležalová, Třebíč; Milada Tvrdá, Ostrov; Marta Stránská, Sedlčany; Marie Kapečková, Nová Role; Jarmila Jurásková, Humpolec.

KO 1/2020
Výhra 3 000,- Kč: Dana Macháčková, Svitavy.

Výhra 2 000,- Kč: Radka Semeráková, Povrly.

Výhra 1 000,- Kč: Drahomíra Porhinčáková, Slavičín.

Dvě výhry po 500,- Kč: Lenka Čapláková, Příbor; Jitka Proroková, Dašice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Vonášková, Lnáře; Marie Fričová, Olomouc; Dagmar Kuklová, Kolín; Jana Bilová, Halenkov; Anna Divišová, Postřelmov; Ladislav Matějec, Turnov; Marta Lokajová, Letonice; Miroslava Včelková, Kostice; Marie Románková, Rožnov pod Radhoštěm; Josef Špaček, Česká Skalice; Eva Lorencová, Uničov; Anna Hrubá, Moravská Třebová, Jaroslava Klusoňová, Ždírec nad Doubravou; Irena Javorská, Plzeň; František Bombár, Bidovce.

 

Rodinné osmisměrky

RO 12/2020

 

Výhra 1 000,-Kč: Vítězslav Hnízdil, Příbram.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marta Lokajová, Letonice; Růžena Komárová, Most.

Deset výher po 200,-Kč: Zdeněk Hampl, Třebechovice; Štefanie Smutná, Ledce; Květa Holešovská, Liberec; Miroslav Michálek, Meziboří; Marie Hošková, Stará Ves u Rýmařova; Jarmila Orálková, Bohumín; Ludmila Bednářová, Zlín; Helena Růžičková, Chýnov; Marie Slatinská, Přerov; Tomáš Vaněk, Velká Hleďsebe.

RO 11/2020

 

Výhra 1 000,- Kč: Zdeňka Lucáková, Trmice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Čurajová, Karviná; Milada Honzáková, Bítov.

Deset výher po 200,- Kč: Jitka Machalíčková, Zlín; Bohumila Kužďová, Prosenice; Růžena Košarová, Dobříš; Jana Schneiderová, Ostrov; Jitka Vocetková, Praha; Milan Křen, Praha; Kamil Kosour, Znojmo; Mirka Dašková, Staré Město; Hredvika Jarošová, Darkovice; Marie Vašková, Člunek.

 

RO 10/2020

Výhra 1 000,-Kč: Arpád Tóth, Veřovice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Vlastimil Majer, Soběšovice; Eduard Macháček, Ženklava.

Deset výher po 200,-Kč: Jana Mičová, Uherský Brod; Marie Kolková, Jindřichov; Jarmila Lutovská, Ostrava; Marta Lokajová, Letonice; Jiřina Vocetková, Praha; Jitka Machalíčková, Zlín; Lucia Gažová, Plzeň; Nikol Hlavatá, Karlovy Vary; Eva Abrahamová, Všeborovice; Danuše Reichlová, Rýmařov.

 

RO 9/2020

Výhra 1 000,- Kč: Halina Moržolová, Třinec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Hedvika Jarošová, Darkovice; Růžena Košařová, Dobříš.

Deset výher po 200,- Kč: Jarmila Kolářová, Olomouc; Jitka Vocetková, Praha; Miroslava Kosiecová, Český Těšín; Zdeněk Holota, Chýnov; Marta Lokajová, Letonice; Jiřina Čížková, Brno; Marta Šormová, Pardubice; Helena Červinková, Dolní Podluží; Marie Heblíková, Pardubice; Zdeňka Osičková, Zlín.

 

RO 8/2020

Výhra 1 000,-Kč: Vendula Špalková, Velká Hleďsebe.

Dvě výhry po 500,-Kč: František Došlý, Černovice; Hana Tomášová, Radvanice.

Deset výher po 200,-Kč: Vojtěch Stejskal, Telnice; Růžena Košařová, Dobříš; Marta Prušáková, Sedlčany; Alena Pavelková, Moravské Budějovice; Eva Abrahamová, Dalovice; Jana Tůmová, Praha; Milada Tomášková, Vysoké Mýto; Monika Maierová, Třinec; Petra Stehlíková, Dubňany; David Hána, Plzeň.

RO 7/2020

Výhra 1 000,- Kč: Marie Menoušková, Horní Dunajovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Abrahamová, Všeborovice; Václav Vocetka, Praha.

Deset výher po 200,- Kč: Eva Hlaváčková, Šternberk; Alena Hofmanová, Hrádek; Anna Pallová, Mohelnice; Karel Nezval, Boskovice; Markéta Vojtěchová, Plzeň; Dagmar Gaideczková, Hlučín; Josef Černý, Ostrava,; Michaela Sládková, Drmoul; Milada Honzáková, Uherčice; Vilma Vlažná, České Budějovice.

RO 5/2020

Výhra 1 000,-Kč: Jan Voráč, Volary.

Dvě výhry po 500,-Kč: Pavel Vidlář, Přerov; Jana Štěrbová, Praha.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Kolková, Jindřichov; Jana Štěpnicová, Zlín; Drahomíra Švábíková, Ostrava; Vítězslav Hnízdil, Příbram; Alena Pavelková, Moravské Budějovice; Nikol Hlavatá, Karlovy Vary; Vlastimil Majer, Soběšovice; Jana Jiráková, Sokolov; Kateřina Klementová, Milín; Hana Klátilová, Terezín.

RO 4/2020

Výhra 1 000,- Kč: Alena Pavelková, Moravské Budějovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Hedvika Jarošová, Darkovice; Roman Kula, Bohumín.

Deset výher po 200,- Kč: Zdeněk Holota, Chýnov; Miloslava Hamanová, Turnov; Miloslav Červenka, Zlín; Lucie Gažová, Plzeň; Eva Abrahamová, Dalovice; Ladislav Matějec, Turnov; Marie Menoušková, Horní Dunajovice; Jana Mičová, Uherský Brod; Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Bedřiška Kučerová, Teplice.

 

RO 3/2020

Výhra 1 000,- Kč: Jana Berková, Nová Role.

Dvě výhry po 500,- Kč: Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Jiřina Korimová, Bezdružice.

Deset výher po 200,- Kč: Pavlína Schmidtová, Město Libavá; Václav Černý, Litoměřice; Antonín Sklenář, Topolná; Tomáš Tvrdek, Praha; Helena Růžičková, Chýnov; Libuše Podzimková, Královské Poříčí; Stanislav Běťák, Vsetín; Bohumil Zelinka, Bílina; Václav Školník, Klatovy; Bedřiška Kučerová, Teplice.

RO 2/2020

Výhra 1 000,- Kč: Eva Schweinerová, Domažlice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Milan Elkner, Odry; Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan.

Deset výher po 200,- Kč: Vojtěch Stejskal, Telnice; Marta Prušáková, Sedlčany; Jiřina Vodecká, Paskov; Jana Berková, Nová Role; Eva Abrahamová, Dalovice; David Hána, Plzeň; Stanislav Běták, Vsetín; Anna Zelinková, Praha; Karel Halbrštát, Mistrovice; Eva Velhartická, Cheb.

RO 1/2020

Výhra 1 000,-Kč: Marta Prušáková, Sedlčany.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Božena Kurková, Kunvald.

Deset výher po 200,-Kč: Ludmila Kopejtková, Sulejovice; Jitka Urbánková, Pardubice; Alexander Havlík, Mariánské Lázně; Jaroslav Rada, Stříbro; Oldřiška Kociánová, Brno; Věra Dobešová, Brno; Vítězslav Hnízdil, Příbram; Marie Zlá, Bruntál; David Hána, Plzeň; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem.