Seznam výherců 2020


Výherci Číselné křížovky

 ČK 5/2020

Výhra 2 000,-Kč: Hana Hromádková, Velká Dobrá.

Výhra 1 000,-Kč: Mgr. Anna Pavlosková, Tišnov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Helena Jašková, Hněvošice; Karel Lepka, Brno.

Deset výher po 200,-Kč: Jaroslava Kořenková, Suchdol nad Odrou; Milan Čech, Prušánky; Ludmila Presová, Vracov; František Vaněk, Nedašova Lhota; Stanislav Žádník, Ořechov; Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Karla Kučerová, Ostrava; Svatopluk Zrotal, Slavkov u Brna; Dana Vysloužilová, Úsov; Pavel Pudhorocký, Praha.

ČK 4/2020

Výhra 2 000,- Kč: Miroslava Rehovičová, Šenov.

Výhra 1 000,- Kč: Ludmila Kulišťáková, Zašová.

Dvě výhry po 500,- Kč: Libuše Rotreklová, Moravany; Jitka Machalíčková, Zlín.

Deset výher po 200,- Kč: Hana Dohnalová, Teplice; Jitka Baláčková, Praha; Jana Jančurová, Staré Hamry; Věra Blahoudková, Třebíč; Dana Petraturová, Uherský Ostroh; Zdeněk Jindřišek, Jablonec nad Jizerou; Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Helena Svěráková, Otnice; Ludvík Kos, Jesenice; Jaroslava Mikušková, Valašská Polanka.

ČK 3/2020

Výhra 2 000,-Kč: Dana Nešpůrková, Pohořelice.

Výhra 1 000,-Kč: Miroslav Bureš, Skuteč.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jana Smržová, Praha; Eva Ticháčková, Praha.

Deset výher po 200,-Kč: Anděla Suchánková, Přelouč; Jakub Lecián, Vracov; Marie Forethová, Velké Opatovice; Marie Bělohoubková, Otnice; Hana Lisá, Jičín; Radka Semeráková, Povrly; Pavla Poledníková, Plasy; Jindřich Škopek, Trnávka; Zdeněk Jindřišek, Jablonec nad Jizerou; Ema Sojáková, Rožňava.

.

ČK 2/2020

Výhra 2 000,-Kč: Marie Kapečková, Nová Role.

Výhra 1 000,-Kč: Hana Kroulíková, Česká Třebová.

Dvě výhry po 500,-Kč: Anděla Suchánková, Přelouč; Marie Pálková, Nové Město nad Metují.

Deset výher po 200,-Kč: Miroslava Štramberská, Nový Jičín; Alena Maňáková, Rožnov pod Radhoštěm; Jarmila Vysloužilová, Otrokovice; Václav Hlavsa, Třebenice; Vladimír Menšík, Vsetín; Jitka Burková, Brno; František Losos, Bechyně; Marie Henzelínová, Kladno; Milan Čech, Prušánky; Zdenka Riedlová, Plzeň.

 

ČK 1/2020

Výhra 2 000,-Kč: Vavřinec Cvrkal, Kněževes.

Výhra 1 000,-Kč: Emilie Kindlová, Vsetín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Karel Klikar, Liberec; Božena Nováková, Mláka.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Věra Zelenková, Břidličná; Jindřiška Staňková, Praha; Lenka Jonášová, Písek; Eva Danišová, Polubný; Alena Zapadlová, Nový Ples; Hana Vondroušková, Kralovice; Marie Makovcová, Postupice; Anastázia Vavrečanová, Hroznová Lhota; Milan Čech, Prušánky.

 

 

.

Výherci Velká kniha osmisměrek - speciál

VKOS 1/20
Výhra 5 000,-Kč: Juta Vargová, Jablonec nad Nisou.

Výhra 3 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 2 000,-Kč: Miroslava Skočdopolová, Čeladná.

Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním

Dvě výhry po 500,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jaroslav Tuláček, Bystré u Polički.

Dvacet výher po 200,-Kč: Vlasta Černá, Plzeň; Helena Kořínková, Struhy; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Marie Fintová, Krásná Lípa; Hana Fišerová, Strakonice; Jolana Stupková, Vernéřovice; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Zuzana Pácalová, Nymburk; Alena Křenovská, Náchod; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Luboš Hrazdira, Plzeň; Ivana Hackelová, Jablůnka; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavla Večerková, Klimkovice; Marie Henzelínová, Kladno; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výherci Velká kniha pro malé luštitele - speciál

 

Výherci VKL SPECIÁL

Tablet: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Sportovní hodinky: Martina Hudečková, Šaratice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - BTS SPEAKER: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Power banka: Rudolf Berousek, Zubří. - Auto na dálkové ovládání: Vincent Ferenc, Tištín; Vojtěch Tomek, Znojmo. - Panenka: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Vlasta Černá, Plzeň; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Ludmila Holancová, Mistrovice. - Garáž: David Hána, Plzeň. - Little Pony: Aneta Jančíková, Červený Kostelec. - Pouzdro: Eliška Lipárová, Uherský Ostroh. - Robot: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Covenant Needler: Roman Špatenka, Smiřice. - Mimino: Natálka Kučerová, Lhota u Konice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Stavebnice: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Polštářek: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou; Mia Děcká, Kněhyně.

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

Výherci Velká kniha křížovek - speciál

Výherci VKKS 1/20
Výhra 5 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 3 000,-Kč: Vladimír Krajzinger, Olomouc.

Výhra 2 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 1 000,-Kč: Jarmila Jakubcová, Bohumín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvacet výher po 200,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavla Fischerová, Březová; Ivana Hackelová, Pržno; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Luboš Hrazdira, Plzeň; Jarmila Bouchalová, P rostějov; Vlasta Černá, Plzeň; Milan Vydra, Kovansko; Alena Křenovská, Náchod; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; František Šmahel, Višňové; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Libuše Heliasová, Brušperk; Jan Májek, Blažovice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

 

Výherci Velká kniha křížovek

Výherci Rodinné výherní sudoku

RSU 2/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslava Ptáčková, Prostějov.

Výhra 1 000,- Kč: Donýzia Vojtková, Kamenica nad Cirochou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Katarína Doležalová, Košice; Marie Holá, Trutnov.

Pět výher po 200,- Kč: Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Josef Dočekal, Brno;

Jiří Šulc, Mohelnice nad Jizerou; Jitka Miliňovská; Stanislav Švadlenka, Rynholec.

RSU 1/2020

Výhra 2000,- Kč: Miroslava Velešíková, Žďár nad Sázavou.

Výhra 1 000,- Kč: Alena Garaničová, Stará Ľubovňa.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jan Červený, Horní Stropnice; Petr Pelikán, Mikulov.

Pět výher po 200,- Kč: Simona Šimeková, Holíč; František Pataki, Košice; Dagmar Pošíková, Vítkov; Zdeněk Šír, Studenec; Mária Čegiňová, Hažlin.

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

OČRO 1/2020

Výhra 2 000,- Kč: Pavla Nováková, Mariánské Lázně.

Výhra 1 000,- Kč: Růžena Komárová, Most.

Dvě výhry po 500,- Kč: Drahomíra Švabíková, Ostrava; Marie Roháčová, Budišov.

Deset výher po 200,- Kč: Gabriela Sobotíková, Borovany; Dana Macháčková, Svitavy; Helena Jašková, Hněvošice; Marta Landsmannová, Vyškov; Jiří Matera, Frýdek-Místek; Věra Vonásková, Lnáře; Jindřiška Staňková, Praha; Božena Kurková, Kunvald; Eva Michálková, Meziboří u Litvínova; Marie Vyvlečková, Uherský Brod.

Kniha švédských křížovek

Výherci KŠK 2/2020

Výhra 2 000,- Kč: Květoslava Rysková, Chomutov.

Výhra 1 000,- Kč: Vlasta Hrnčárová, Bojkovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bohumil Růžička, Praha; Karola Bradová, Klabava.

Deset výher po 200,- Kč: Miroslava Kosiecová, Český Těšín; Ivana Mazancová, Nižbor; Radka Bláhová, Žitenice; Anna Hilšerová, Olomouc; Václav Hlavsa, Třebenice; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Karel Zajíc, Jindřichův Hradec; Jana Strabačková, Perná; Věra Sedláčková, Nová Paka; Olga Hubáčková, Příbram.

Výherci KŠK 1/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jiří Matouš, Benešov u Prahy.

Výhra 1 000,- Kč: Jan Schulz, Most.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marcela Krbová, Růžďka; Vlasta Spoustová, Švihov.

Deset výher po 200,- Kč: Michal Valenta, Bruntál; Karel Matula, Třanovice; Iveta Keřtová, Staňkov; Libuše Musílková, Praha; Eva Schweinerová, Domažlice; Petra Kozičková, Hroznětín; Lubomír Koutný, Leskovec; Igor Toman, Dubňany; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Helena Svěráková, Otnice.

 

Luštění pro kluky a holky

LKH 1/2020

Sluchátka: Petr Martišek, Petrov nad Desnou; Stela Ciéslarová, Vojkovice; Daniel Novák, Rožnov pod Rdhoštěm. - Auto na dálkové ovládání: Václav Horáček, Brodek. - Barbie hra: Eva Prokopová, Sušice. - BOX Minnie: Jasmína Hanzelová, Lutín. - Auto: Dominik Přikryl: Telč. - Povlečení Mimoň: Vojta Spálovský, Tištín. - Little Pony: Petra Kudělková, Brno. - Panenka: Anitka Smolíková, Znojmo; Adriana Koutná, Zlín. - Dinosaurus: Dominik Drga, Újezd. - Polštářek Micky Mause: Eliška Jehličková, Jaroměřice. - Kuchyňský set: Ludmila Holancová, Mistrovice. - Stavebnice: Dominik Kluz, Mosty u Jablunkova.

Výherní SU-DO-KU

 

SDK 2/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jana Matějková, Přeštice.

Výhra 1 000,- Kč: Jiří Vaněk, Mšené Lázně.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Královičová, Senica; Simona Šimeková, Holíč.

Pět výher po 200,- Kč: Jitka Blažková, Seč; Václav Štefanec, Bratislava; Ján Lošák, Stará Tura; Alena Garaničová, Stará Ľubovňa; Jaroslav Omelka, Bánov

u Uherského Brodu.

 

SDK 1/2020

Výhra 2 000,- Kč: Jiřina Urbánková, Vlachovo Březí.

Výhra 1 000,- Kč: Věra Kielerova, Praha.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Katarína Doležalová, Košice; Jan Lošák, Stará Tura.

Pět výher po 200,- Kč: Irena Kalenská, Chrudim; Alena Garaničová, Stará Ľubovňa; Ľudmila Prosňáková, Malacky; Vladimír Krajziger, Olomouc; Radka Babická, Pátek.

 

Malý luštitel

ML 2/2020

Bezdrátová sluchátka: Maruška Vrajová, Zubří; Pavel Truneček, Blansko; Jáchym Šimek, Čistá. - Batoh: Eva Prokopová, Sušice. - Nafukovací lehátko: Anička Dohnalová, Slatinice. - Pokladna: Adéla Mohelnická, Dolní Bělá. - Dinosaurus: Dominik Přikryl, Telč. - Panenka: Natálka Kučerová, Lhota u Konice; Verča Maková, Jevíčko. - Set plastelin: Tomáš Novotný, Tišnov. - Kuchyňský set: Eva Schmidtová, Vracov. - Polštářek Micky Mause: Ludmila Holancová, Mistrovice. - Stavebnice: Jakub Hoch, Znojmo; Ondřej Kozák, Opava; Marián Horvát, Valašské Klobouky.

ML 1/2020

Bezdrátová sluchátka: Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou; Agáta Fluxová, Dolní Lutyně; Matyáš Kubovec, Kdyně. - Mobilní telefon: Tereza Jasanská, Třeboň. - Auto na dálkové ovládání: Rostislav Holý, Přerov. - Panenka: Valérie Slováček, Růžďka. - Povlečení Mimoň: Jakub Kokoška, Klášterec nad Ohří. - Pouzdro: Natálie Krátká, Dub nad Moravou. - Kreslicí sada: Jolana Hanzelová, Lutín. - Speed Winders: Daniel Novák, Rožnov pod Radhoštěm. - Kuchyňský set: Lucie Frelichová, Vracov. - Stavebnice: Jiří Smolík, Znojmo; Richard Pavel, Plzeň; Ríša Petřík, Havířov; Veronika Maková, Jevíčko. - Společenská hra: Veronika Čepková, Olomouc.

 

 

Napínavé osmisměrky

NO 2/2020

Výhra 2 000,-Kč: Andrea Vorlíčková, Čáslav.

Výhra 1 000,-Kč: Olga Korczová, Karviná.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jana Kubátová, Jihlava; Marie Tesařová, Zlín.

Deset výher po 200,-Kč: Eva Skřivánková, Olomouc; Blanka Ševčíková, Brušperk; Josef Šiler, Brno; Iva Peciarová, Pardubice; Václav Vocetka, Praha; Miloslava Šmerdová, Slavkov u Brna; Pavel Končel, Česká Lípa; Marta Zhochová, Vacov; Milada Vachovcová, Plzeň; Jaroslav Berák, Chrást.

 

NO 1/2020

Výhra 2 000,- Kč: Helena Pollaschková, Bolatice.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Pintová, Krásná Lípa.

Dvě výhry po 500,- Kč: Karla Kučerová, Ostrava; Marie Benešová, Trutnov.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Jašková, Hněvošice; Helena Kořínková, Struhy; Ján Jakubek, Tatranská Lomnica; Pavel Končel, Žandov; Anna Antoniová, Odolena Voda; Jiřina Gotwaldová, Brno; Hana Klatilová, Terezín; Jitka Prudíková, Brno; Jaroslava Holubová, Kladno; Alena Křenovská, Náchod.

Kniha osmisměrek

KO 5/20

Výhra 3 000,- Kč: Marcela Půlpánová, Cheb.

Výhra 2 000,- Kč: Jan Míka, Říčany u Prahy.

Výhra 1 000,- Kč: Blažena Polívková, Lisovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Božena Frantová, Strakonice; Roman Kamberský, Liteň.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jiřina Gottwaldová, Brno; Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Marie Veselá, Český Krumlov; Dana Králová, Praha; Blanka Myšková, Česká Skalice; Anna Šupolová, Ostrava; Magdalena Táborová, Sokolov; Dana Chvátalová, Praha; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Jozef Cako, Milín; Michaela Sládková, Drmoul; Marie Švestková, Šumperk; Maryša Loudová, Stěžery; Hana Urbanová, Vyskytná; Marie Navrátilová, Ivanovice na Hané.

KO 4/2020

Výhra 3 000,- Kč: manželé Barabášovi, Vsetín.

Výhra 2 000,- Kč: Roman Procházka, Velehrad.

Výhra 1 000,- Kč: Maryša Loudová, Stěžery.

Dvě výhry po 500,- Kč: Božena Pospíšilová, Kamenička; Josef Urbánek, Přísnotice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jarmila Berousková, Zubří; Anežka Vepřková, Lesnice; Eliška Hynková, Velké Karlovice; Helena Šimoníková, Skrbeň; Naděžda Hovorková, Písek; Dana Macháčková, Svitavy; Kristina Strnadová, Kolešovice; Mária Lazorová, Ostrava; Michaela Jiříková, Sušice; Marie Pintová, Krásná Lípa; Štěpánka Fišerová, Strakonice; Marta Lokajová, Letonice; Ladislav Matějec, Turnov; Soňa Kerschová, Děčín; Václav Černý, Litoměřice.

KO 3/2020
Výhra 3 000,- Kč: Ivo Balík, Pelhřimov.

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Chovancová, Opava.

Výhra 1 000,- Kč: Pavla Rybinová, Liberec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bedřiška Kučerová, Teplice; Věra Brussová, Plumlov.

Patnáct výher po 200,- Kč: Eva Kovalevová, Jirkov; Jana Pánková, Rohovládova Bělá; Václav Lipavský, Svitavy; Anna Žilková, Albrechtice; Ivo Smejkal, Telč; Helena Bártová, Vlašim; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Věra Mitáčková, Slavkov; Václav Černý, Litoměřice; Vanda Klapsiová, Třinec; Vladimír Ščudla, Přáslavice; Libuše Hrabánková, Praha; Jiřina Tomková, Mimoň; Jaroslav Potyš, Orlová; Anna Hořínková, Ždírec.

KO 2/2020

Výhra 3 000,- Kč: Nikol Mojdlová, Petřkovice.

Výhra 2 000,- Kč: Věra Zapletalová, Újezd.

Výhra 1 000,- Kč: Kristina Strnadová, Kolešovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Stanislav Škrabala, Praha.

Patnáct výher po 200,- Kč: Marcela Jungmannová, Most; Magda Kučerová, Hostěradice; Marta Čechová, Frýdek-Místek; Jarmila Hrbáčková, Bilčice; Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem; Dagmar Kuklová, Kolín; Uherková Jana, Havířov; Božena Pospíšilová, Kamenička; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Drahoslava Bábíčková, Chomutov; Jarmila Doležalová, Třebíč; Milada Tvrdá, Ostrov; Marta Stránská, Sedlčany; Marie Kapečková, Nová Role; Jarmila Jurásková, Humpolec.

KO 1/2020
Výhra 3 000,- Kč: Dana Macháčková, Svitavy.

Výhra 2 000,- Kč: Radka Semeráková, Povrly.

Výhra 1 000,- Kč: Drahomíra Porhinčáková, Slavičín.

Dvě výhry po 500,- Kč: Lenka Čapláková, Příbor; Jitka Proroková, Dašice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Vonášková, Lnáře; Marie Fričová, Olomouc; Dagmar Kuklová, Kolín; Jana Bilová, Halenkov; Anna Divišová, Postřelmov; Ladislav Matějec, Turnov; Marta Lokajová, Letonice; Miroslava Včelková, Kostice; Marie Románková, Rožnov pod Radhoštěm; Josef Špaček, Česká Skalice; Eva Lorencová, Uničov; Anna Hrubá, Moravská Třebová, Jaroslava Klusoňová, Ždírec nad Doubravou; Irena Javorská, Plzeň; František Bombár, Bidovce.

 

Rodinné osmisměrky

RO 5/2020

Výhra 1 000,-Kč: Jan Voráč, Volary.

Dvě výhry po 500,-Kč: Pavel Vidlář, Přerov; Jana Štěrbová, Praha.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Kolková, Jindřichov; Jana Štěpnicová, Zlín; Drahomíra Švábíková, Ostrava; Vítězslav Hnízdil, Příbram; Alena Pavelková, Moravské Budějovice; Nikol Hlavatá, Karlovy Vary; Vlastimil Majer, Soběšovice; Jana Jiráková, Sokolov; Kateřina Klementová, Milín; Hana Klátilová, Terezín.

RO 4/2020

Výhra 1 000,- Kč: Alena Pavelková, Moravské Budějovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Hedvika Jarošová, Darkovice; Roman Kula, Bohumín.

Deset výher po 200,- Kč: Zdeněk Holota, Chýnov; Miloslava Hamanová, Turnov; Miloslav Červenka, Zlín; Lucie Gažová, Plzeň; Eva Abrahamová, Dalovice; Ladislav Matějec, Turnov; Marie Menoušková, Horní Dunajovice; Jana Mičová, Uherský Brod; Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Bedřiška Kučerová, Teplice.

 

RO 3/2020

Výhra 1 000,- Kč: Jana Berková, Nová Role.

Dvě výhry po 500,- Kč: Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Jiřina Korimová, Bezdružice.

Deset výher po 200,- Kč: Pavlína Schmidtová, Město Libavá; Václav Černý, Litoměřice; Antonín Sklenář, Topolná; Tomáš Tvrdek, Praha; Helena Růžičková, Chýnov; Libuše Podzimková, Královské Poříčí; Stanislav Běťák, Vsetín; Bohumil Zelinka, Bílina; Václav Školník, Klatovy; Bedřiška Kučerová, Teplice.

RO 2/2020

Výhra 1 000,- Kč: Eva Schweinerová, Domažlice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Milan Elkner, Odry; Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan.

Deset výher po 200,- Kč: Vojtěch Stejskal, Telnice; Marta Prušáková, Sedlčany; Jiřina Vodecká, Paskov; Jana Berková, Nová Role; Eva Abrahamová, Dalovice; David Hána, Plzeň; Stanislav Běták, Vsetín; Anna Zelinková, Praha; Karel Halbrštát, Mistrovice; Eva Velhartická, Cheb.

RO 1/2020

Výhra 1 000,-Kč: Marta Prušáková, Sedlčany.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Božena Kurková, Kunvald.

Deset výher po 200,-Kč: Ludmila Kopejtková, Sulejovice; Jitka Urbánková, Pardubice; Alexander Havlík, Mariánské Lázně; Jaroslav Rada, Stříbro; Oldřiška Kociánová, Brno; Věra Dobešová, Brno; Vítězslav Hnízdil, Příbram; Marie Zlá, Bruntál; David Hána, Plzeň; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem.