Seznam výherců 2018


Výherci Číselné křížovky

Výherci Číselných křížovek 12/18

Výhra 2 000,-Kč: Marcela Burianová, Kuklík.

Výhra 1 000,-Kč: Helena Svěráková, Otnice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jaroslava Holubová, Kladno; Stanislav Švadlenka, Rynholec.

Deset výher po 200,-Kč: Jiří Burka, Brno; Iveta Keřtová, Staňkov; Dana Vysloužilová, Úsov; Vít Morávek, Hemže; Kateřina Jančurová, Frenštát pod Radhoštěm; Karel Lepka, Brno; Jan Mašek, Havlíčkův Brod; Marcela Šimková, Tuchlovice; Svatopluk Zrotal, Slavkov; Helena Kratochvílová, Hořice.

Výherci Číselných křížovek 11/18

Výhra 2 000,-Kč: Aneta Doležalová, Náchod.

Výhra 1 000,-Kč: Libuše Rotreklová, Moravany.

Dvě výhry po 500,-Kč: Silvie Poništová, Rakvice; Jan Kadidlo, Letonice.

Deset výher po 200,-Kč: Anna Báťková, Karviná; Bohuslav Zelenka, Břidličná; Jana Kuželová, Zruč nad Sázavou; Vladimír Krajzinger, Olomouc; Marta Hofbauerová, Brno; Jana Smržová, Praha; Milan Čech, Prušánky; Eva Šustrová, Kunštát; Anděla Olejníková, Bučovice; Alena Kalistová, Zbiroh.

Výherci Číselných křížovek 10/18

Výhra 2 000,-Kč: Zdeňka Bučková, Kačice.

Výhra 1 000,-Kč: Adriana Daňová, Třinec.

Dvě výhry po 500,-Kč: Daniela Jančurová, Frenštát pod Radhoštěm; František Hovořík, Rýmařov.

Deset výher po 200,-Kč: Milena Wolmutová, Plzeň; Marie Gorčíková, Mikulov; Ludmila Bednářová, Zlín; Zuzana Pichlová, Kutná Hora; Jiřina Křížová, Ostrava; Věra Blahoudková, Třebíč; Miroslav Herink, Praha; Anna Horná, Trnava; Jaroslava Mikušková, Valašská Polanka; Anděla Suchánková, Přelouč.

Výherci Číselných křížovek 9/18

Výhra 2 000,-Kč: Josef Coufal, Brandýs nad Orlicí.

Výhra 1 000,-Kč: Alena Jenčková, Šumperk.

Dvě výhry po 500,-Kč: Květoslav Hloušek, Brno; Petr Štindl, Kadaň.

Deset výher po 200,-Kč: Miroslav Kučera, Litomyšl; Ondřej Rádek, Ostrava; Darina Krátká, Dub nad Moravou; Jarmila Berousková, Zubří; Věra Sedláčková, Nová Paka; Eva Ticháčková, Praha; Iva Holá, Ústí nad Labem; Zbyněk Shrbený, Olomouc; Marie Nováková, Kroměříž; Jiří Novák, Kladno.

Výherci Číselných křížovek 8/18

Výhra 2 000,-Kč: David Staníček, Staňkov.

Výhra 1 000,-Kč: Věra Sedláčková, Nová Paka.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jarmila Gromnicová, Frýdlant nad Ostravicí; Stanislava Pučoková, Slavičín.

Deset výher po 200,-Kč: Emilie Kindlová, Vsetín; Marie Pavelková, Podvihov; Milan Čech, Prušánky; Anna Macháčková, Choltice; Věra Girethová, Příbram; Božena Borovanská, Nové Hrady; Hana Aubrechtová, Cheb; Pavel Spirakus, Bernartice; Viliam Swan, Malacky; Jarmila Berousková, Zubří.

 

Výherci ČK 7/2018

Výhra 2 000,-Kč: Ludmila Šimonová, Prachatice.

Výhra 1 000,-Kč: Anděla Suchánková, Přelouč.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jiřina Křížová, Ostrava; Silvia Brožková, Žulová.

Deset výher po 200,-Kč: Silvie Poništová, Rakvice; Dagmar Boháčková, Praha; Jarka Bauerová, Děčín; Marcela Burianová, Kuklík; Věra Slunečková, Bojkovice; Petr Štindl, Kadaň; Jaroslava Mikušková, Valašská Polanka; Marie Kalátová, Žandov; Jarmila Berousková, Zubří; Olga Šprtková, Dubnica nad Váhom.

Výherci ČK 6/18

Výhra 2 000,-Kč: Anna Šupolová, Ostrava.

Výhra 1 000,-Kč: Běla Sklenářová, Ústí nad Labem.

Dvě výhry po 500,-Kč: Vlasta Holubová, Sokolov; Miroslav Kučaba, Chrášťany.

Deset výher po 200,-Kč: Dagmar Pavelková, Brumov-Bylnice; Lenka Staňková, Šumperk; Anna Rundová, Železná Ruda; Věra Sedláčková, Nová Paka; Anna Macháčková, Choltice; Jiřina Křížová, Ostrava; Vladimír Blíma, Hořice; Emilie Boucníková, Hradec nad Svitavou; Mária Vargová, Bratislava; Jaroslava Holubová, Kladno.

Výherci ČK 5/18

Výhra 2 000,-Kč: Miroslav Kučera, Litomyšl.

Výhra 1 000,-Kč: Jiří Mareš, Kroměříž.

Dvě výhry po 500,-Kč: Roman Droběna, Zdounky; Jana Poštová, Kladno.

Deset výher po 200,-Kč: Eva Šemberová, Liberec; Karel Řepa, Karlovy Vary; František Hovořík, Rýmařov; Božena Heinzová, Olomouc; Petr Musílek, Praha; Naďa Ivánková, Klášterec nad Ohří; Eva Formánková, Holice; Eva Michálková, Meziboří; Ema Sojáková, Rožňava; Ladislav Ráček, Rakvice.

.

 

Výherci Velká kniha osmisměrek

1/18

Výhra 5 000,-Kč: Jaromír Barabáš, Vsetín.

Výhra 3 000,-Kč: Markéta Řezaninová, Třebíč.

Výhra 2 000,-Kč: Zdeněk Páral, Znojmo.

Výhra 1 000,-Kč: Anna Farkasová, Liberec.

Dvě výhry po 500,-Kč: Juta Vargová, Jablonec nad Nisou; Antonín Sklenář, Topolná.

Dvacet výher po 200,-Kč: Tereza Paláková, Albrechtice; Miroslav Vrábel, Košice; Eva Valová, Sokolov; Ludmila Hippmannová, Klášterec nad Ohří; Josef Pech, Blansko; Pavel Šafář, Hluboká nad Vltavou; Miroslava Skočdopolová, Čeladná; Stanislava Mikulášová, Olomouc; Jana Macháčová, Odry; Yvetta Hauserová, Karviná; Jindřiška Strupová, Česká Lípa; Věra Pazderová, Uničov; Šárka Hofmanová, Písková Lhota; Pavel Sázel, Olomouc; Ivana Těšitelová, Kolín; Vladimír Krajzinger, Olomouc; Aleš Nekvinda, Krouna; Bohumil Zelinka, Bílina; Věra Králová, Hrob; Emilie Smetanová, Nivnice.

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele - speciál

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

Výherci VKL léto 2018
Tablet: Jan Tulis, Zvole nad Pern. - MP4: Ríša Petřík, Havířov. - Mobilní telefon: Lota Kučerová, Polička. - Panenka: Tereza Vyskočilová, Praha. - Miminko: Nela Křoustková, Hradec Králové. - Auto na ovl.: Šimon Macháček, Brno. - Batoh: Lucie Tyroltová, Bojkovice. - Skříňka: Markéta Dostálová, Brno. - Kreativní hra: Natálie Krátká, Dub nad Moravou. - Stavebnice: Filip Dosoudil, Brno; Jan Máša, Znojmo; Michal Suchánek, Červenka; Leonka Honusová, Ostrava; Eliška Marešová, Borotín. - Deka: Anička Koptišová, Týnec nad Sázavou. - Sada na kreslení: Daniela Tyroltová, Bojkovice. - Puzzle: Petra Chybová, Třebíč. - Plyšák: Karolína Kuchyňková, Přibice. - Společenská hra: Nikola Šišková, Cheb; sourozenci Kozubovi, Šumice.

 

Výherci Velká kniha křížovek - speciál

 

 

Výherci Velká kniha křížovek

Výherci 1/2018
Výhra 5 000,-Kč: Milan Powada, Poruba.
Výhra 3 000,-Kč: Alena Hoffmanová, Martiněves.
Výhra 2 000,-Kč: Emílie Brixová, Otrokovice.
Výhra 1 000,-Kč: Josef Ševčák, Zlín.
Dvě výhry po 500,-Kč: Ivo Smejkal, Telč; Marie Kašoková, Dobrá.
Dvacet výher po 200,-Kč: Marie Němečková, Třeboň; Vladimír Čermák, Nová Paka; Jaroslav Lacina, Havlíčkův Brod; Miluše Frolichová, Pustiměř; Miluše Holubová, Veltrusy; Hana Klíčová, Svitavy; Emilie Boucníková, Hradec nad Svitavou; Miloslav Šašek, Teplice; Kateřina Klikarová, Liberec; Roman Blažek, Česká Kubice; Luboš Hrazdira, Plzeň; Dagmar Janů, Braňany; Jana Hrdličková, Rudná; Miloslava Vršníková, Jílové u Prahy; Petr Surovec, Kunín; Roman Pospíšil, Brno; Vlasta Černá, Plzeň; Josef Bartoš, Svijany; Jindřiška Slezáková, Krnov; Ružena Oravcová, Dolný Kubín.

 

Výherci Rodinné výherní sudoku

 

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

Výherci OČRO 4/2018

Výhra 2 000,- Kč: Marie Benešová, Trutnov.
Výhra 1 000,- Kč: Jana Jarošová, Uherské Hradiště.
Dvě výhry po 500,- Kč: Michaela Vaňková, Třebeň; Dana Macháčková, Svitavy.
Deset výher po 200,- Kč: Rudolf Hammer, Praha; Věra Chromá, Vlkonice; Ludmila Menšínová, Strahovice; Libuše Božičková, Brno; Jana Kopcová, Orlová; Josef Urbánek, Přísnotice; Josef Šiler, Brno; Simona Davidová, Studénka; Žofie Bernardová, Český Dub; Jiřina Petrášová, Frymburk.

Výherci OČRO 3/2018

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslava Bláhová, Písek.

Výhra 1 000,- Kč: Miroslav Dolník, Mokrá.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslava Pivoňková, Heřmanův Městec; Zdeňka Doleželová, Holešov.

Deset výher po 200,- Kč: Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Ludmila Šonková, Praha; Miloslava Hamanová, Turnov; Ludmila Houšková, Desná; Alena Křenovská, Náchod; Milena Kamená, Žulová; Hana Lisá, Jičín; Božena Nováková, Třeboň; Alena Šafaříková, Habartov; Marie Roháčová, Budišov nad Budišovkou.

 

Výherci OČRO 2/2018

Výhra 2 000,- Kč: Růžena Michálková, Lanškroun.

Výhra 1 000,- Kč: Zdeněk Vencl, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Lenka Staníčková, Srbice; Marie Vyvlečková, Uherský Brod.

Deset výher po 200,- Kč: Stanislav Švadlenka, Rynholec; Alois Prášil, Jeseník; Ivana Těšitelová, Kolín; Hana Tomášová, Radvanice; Jindřiška Staňková, Praha; Marie Kalátová, Žandov; Jan Myšička, Mimoň; Marie Nálevková, Miletín; Ludmila Novotná, Praha; Eva Mokrá, Znojmo.

 

Kniha švédských křížovek

Výherci KŠK 6/2018

Výhra 2 000,- Kč: Olga Horsáková, Uherské Hradiště.

Výhra 1 000,- Kč: Mgr. Ludmila Kubelková, Nový Bydžov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miroslava Řezníková, Brno; Vlasta Flídrová, Prachatice.

Deset výher po 200,- Kč: Božena Hlaváčková, Sloup; Eva Rozsypalová, Nižbor; Jindřiška Staňková, Praha; Jana Přibylová, Jezernice; Zdeňka Marková, Svitavy; Zdenka Hrabovská, Příbor; Karola Bradová, Klabava; Jana Nogolová, Frýdek-Místek; Vlastimil Petřek, Nový Jičín; Alois Musil, Ruprechtov.

Výherci KŠK 5/2018

Výhra 2 000,- Kč: Alois Musil, Ruprechtov.

Výhra 1 000,- Kč: Věra Nečasová, Litvínov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslava Tuláčková, Jilemnice; Vlasta Kanderálová, Chrudim.

Deset výher po 200,- Kč: Vlastimil Hrnčák, Bojkovice; Renata Menšíková, Boskovice; Ludmila Kratochvílová, Veselí nad Moravou; Karel Matula, Třanovice; Eduard Plocek, Zlín; Dagmar Boháčková, Praha; Josef Hladík, Albrechtice; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Eliška Šípová, Rožmitál pod Třemšínem; Pavla Poledníková, Plasy.

Výherci KŠK 4/2018

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslava Tuláčková, Jilemnice.

Výhra 1 000,- Kč: Bohumil Růžička, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Františka Berková, Mutěnice; Naděžda Polášková, Krnov.

Deset výher po 200,- Kč: Vladimír Hodánek, Sušice; Marie Koudelková, Valchov; Josef Vetengl, Horní Bříza; Eduard Plocek, Zlín; Věra Nečasová, Litvínov; Vlastimil Hrnčár, Bojkovice; Petr Mifkovič, Kopřivnice; Karel Lepka, Brno; Karola Bradová, Klabava; Pavla Poledníková, Plasy.

 

Výherci KŠK 3

Výhra 2 000,- Kč: Helena Lerochová, České Budějovice.

Výhra 1 000,- Kč: Alena Křenovská, Náchod.

Dvě výhry po 500,- Kč: Květoslav Hloušek, Brno; Věra Zelenková, Břidličná.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Vohnoutová, Hradec Králové; Petr Tkadlec, Šumperk; Jitka Blažková, Zábřeh; Jaroslava Šlehoferová, Cvikov; Jana Přibylová, Jezernice; Jindřiška Staňková, Praha; Zdena Němcová, Pardubice; Vlastimil Matějka, České Budějovice; Helena Jašková, Hněvošice; Marie Kalátová, Žandov.

Výherci KŠK 2/2018

Výhra 2 000,- Kč: Vlasta Hrnčáková, Bojkovice.

Výhra 1 000,- Kč: Jaromír Kvarda, Rapotice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Božena Borovanská, Nové Hrady; Alois Musil, Ruprechtov.

Deset výher po 200,- Kč: Milada Doležalová, Uherské Hradiště; Miroslav Kučera, Litomyšl; Božena Hlaváčková, Sloup; Jaroslav Girgáš, Mladá Boleslav; Eva Pochylá, Uherské Hradiště; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem; Miloslav Čapek, Lednice; Alžběta Beková, Bolatice; Zdena Leubnerová, Mohelnice; Josef Pech, Blansko.

 

Luštění pro kluky a holky

Výherci 6/2018

Tablet: Willi Jezbera, Jičín. - Mobilní telefon: Jakub Slonek, Plaveč. - Batoh: Anna Prokopová, Sušice. - Basketbalový koš: Lukáš Prudil, Praha. - Panenka: Hana Prášková, Dolní Rožínka. - Kreativní stavebnice: Eliška Lipárová, Uherský Ostroh. - Kreativní pletení: Tereza Koubová, Poděbrady. - Stavebnice: Ondřej Kozák, Opava; Richard Pavel, Plzeň; Jonáš Majďák, Kraslice; Ahmed Hadad, Náchod; Sebastián Ďuračka, Nový Podvorov. - Deka: Monika Satinská, Frýdlant nad Ostravicí. - Plyšák: Veronika Thea, Jeseník nad Odrou.

 

Výherci 5/2018

Tablet: Božena Převrátilová, Semily. - Mobilní telefon: Dominik Bláha, Zruč nad Sázavou. - Auto na ovládání: Matyáš Ende, Klimkovice. - Podložka: Žaneta Pustějovská, Zubří. - Auta: Václav Zeman, Jindřichův Hradec; Ondřek Kozák, Opava. - Panenka: Eva Schmidtová, Vracov; Eva Prokopová, Čímice. - Stavebnice: Jiří Holomek, Vysoké Mýto; Michal Krba, Rožnov pod Radhoštěm. - Polštářek: Kateřina Lukešová, Klatovy; Alexandra Gálová, Ostrožská Lhota. - Kniha pro holky: Dora Kudělková, Hodslavice. - Kniha pro kluky: Jáchym Šimek, Čistá.

 

Výherci 4/2018

Tablet: Lenka Stehlíková, Příbram. - Mobilní telefon: Vojtěch Krčma, Poděbrady. - Batoh: Ellen Jezberová, Jičín. - Robot: Ondřej Kozák, Opava. - Panenka: Amálka Zemanová, Jindřichův Hradec. - KEYTWEENS: Andrea Čoupková, Tištín. - Auto: Martin Pavel, Plzeň. - Crazy Chic: Pavla Kubicová, Bohumín. - Pouzdro: Karel Žerava, Krnov; Kristýna Mrázková, Karviná. - Příručka pro šikovné holky: Kateřina Novotná, Veverské Knínice. - Příručka pro dobrodruhy: Jan Mikeš, Rakovník. - Výroba balónků: Leona Honusová, Ostrava. - Stavebnice: Ondřej Vaner, Třinec; Tomáš Dvořák, Radějov. - Společenská hra: Veronika Třísková, Jeseník nad Odrou.

 

Výherci 3/2018

Tablet: Nikol Mojlová, Hlučín. - Mobilní telefon: Petr Martišek, Petrov nad Desnou. - Sluchátka: Ellen Jezberová, Jičín. - Robot: Ríša Petřík, Havířov. - Batoh: Alexandra Gabová, Ostrožská Lhota; Eliška Primasová, Hora Svaté Kateřiny; Erik Holý, Přerov. - HATCHIMALS: Veronika Třísková, Jeseník nad Odrou. - Stavebnice: Jan Mikeš, Rakovník; Tomáš Vondrovic, Plzeň; David Dobal, Praha. - Společenská hra: Karolína Čechová, Kladno; Martin Pavel, Plzeň. - Plyšák: Ivona Hanzelová, Lutín.

 

Výherci LKH 2/2018

Tablet: Lukáš Holý, České Budějovice. - Mobilní telefon: Zuzana Pavlová, Plzeň. - Batoh: Daniel Matěja, Straník. - Taška na kolečkách: Lenka Smolíková, Znojmo. - Panenka: Lucie Bělohlávková, Holoubkov; Eliška Charvátová, Kolín. - Stavebnice Traktor: Ondřej Vaner, Třinec. - Stavebnice: Natálie Urbíková, Ústí nad Labem. - Panenka Maša: Amálka Zemanová, Jindřichův Hradec. - Plyšák: Stanislav Putera, Tři Sekery. - Puzzle: Hynek Kavalec, Litoměřice. - Hra: Filip Smola, Ctiněves. - Společenská hra: Julie Juřinová, Krnov; Rozálie Panská, Tábor.

 

Vážení luštitelé.

Od 25. května 2018 musíme mít dle Nařízení 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů o volném pohybu těchto údajů (GDPR) váš souhlas se zveřejněním vašeho jména a místa bydliště v Seznamu výherců. Jelikož váš souhlas z časopisu Luštění pro kluky a holky 1/2018 nemáme, nemůžeme zveřejnit v tomto časopise seznam výherců. To, že jste vyhráli, zjistíte až doručením věcné výhry. Děkujeme za pochopení.  redakce

Výherní SU-DO-KU

 

Malý luštitel

Výherci 6/2018

Tablet: Kristýna Mrázková, Karviná. - Mobilní telefon: Vincent Ferenc, Tištín. - Auto na dálkové ovl.: David Výborný, Hodonín. - Barbie: Viktorie Štainerová, Čáslav. - Batoh: Dominik Wiederstein, Chudenice; Adéla Vybíralová, Plzeň. - Taška: Anička Dohnalová, Olomouc. - Pouzdro: Tomáš Dvořák, Radějov. - Panenka: Zuzana Pavlová, Plzeň. - Polštářek: Eva Schmidtová, Vracov. - Stavebnice: Matyáš Hotárek, Moravská Třebová; Robin Markup, Chrudim; Ondřej Vaner, Třinec. - Crazy Chic: Lucie Kubátová, Jiřice.

Výherci 5/2018

Tablet: Ellen Jezberová, Jičín. - Mobilní telefon: Daniel Novák, Rožnov pod Radhoštěm. - Pokladna: Agáta Žirovnická, Praha. - Panenka: Jasmínka Tomková, Brno; Karolína Hladilová, Popovice. - MAX STEEL: Lukáš Holý, České Budějovice. - Příručka pro kluky: Robin Markup, Chrudim. - Příručka pro holky: Petra Chybová, Třebíč. - CRAZY CHIC: Eva Schmidtová, Vracov. - Bojovník: Václav Zeman, Jindřichův Hradec. - KEY TWEENS: Eliška Lipárová, Uherský Ostroh. - Stavebnice: Jan Mikeš, Rakovník; Ondřej Bednář, Brno; Ondřej Kozák, Opava.

Výherci 4/2018

Tablet: Libor Panský, Tábor.- Mobilní telefon: Eva Schmidtová, Vracov. - Batoh: Tomáš Sviták, Česká Lípa. - Super škola: Viktorie Dosedělová, Prostějov. - Mimino: Eva Prokopová, Sušice. - MAX STEEL: Hynek Kavalec, Litoměřice. - Pouzdro: Anička Dohnalová, Slatinice; Petr Martišek, Petrov nad Desnou. - KEYTWEENS: Eliška Lipárová, Uherský Ostroh. - Kreativní sada: Hana Holubcová, Malé Hoštice. - Plyšák: Ondřej Vaner, Třinec. - Stavebnice: Vincent Ferenc, Tištín; Nikol Mojdlová, Hlučín; Jakub Andrlík, Velký Vřešťov. - Společenská hra: Šárka Babická, Drahelčice.

 

Výherci ML 3/2018

Tablet: David Mikuláček, Lipov. - Mobilní telefon: Eliška Charvátová, Kolín. - Auto na ovl.: Michal Pšenička, Sedlčany. - Batoh: Vojtěch Pfeiler, Radslavice; Veronika Odstrčilová, Tvarožná. - Sportovní taška: Tomáš Dvořák, Radějov. - Taška: Natálie Štěpničková, Ostrava. - Panenka: Jana Rajterová, Ždánice; Zuzana Pavlová, Plzeň. - Skříňka: Lucie Bělohlávková, Holoubkov. - Postavička Star Wars: Ondřej Vaner, Třinec. - Bojovník: Filip Švejda, Bílovice nad Svitavou. - Klenotnická dílna: Adina Kodýtková, Praha. - Puzzle: Martin Pavel, Plzeň. - Společenská hra: Veronika Třísková, Jeseník nad Odrou; Libor Pauský, Tábor.

Výherci ML 2/2018

Tablet: Lucie Sklenářová, Topolná. - Mobilní telefon: Daniel Vondra, Dublovice. - Vrtulník na ovládání: Jan Pacek, Lelekovice. - Panenka: Denisa Mrkvicová, Velké Němčice; Zuzana Pavlová, Plzeň; Valerie Haburová, Závada; Tereza Marková, Boršov nad Vltavou. - Auto: David Šatný, Hořovičky. - Skříňka: Kristina Suchopárková, Kladno. - Stavebnice: Daniel Novák, Rožnov pod Radhoštěm; Martin Schmidt, Vracov; David Dobal, Praha; Ondřej Vaner, Třinec. - Kreslicí set: Kristýna Mrázková, Karviná. - Taška na kolečkách: Vladimíra Rašková, Znojmo.

 

 

Velká kniha osmisměrek - speciál

 

Velká kniha pro malé luštitele - speciál

 

Velká kniha křížovek - speciál

 

Napínavé osmisměrky

Výherci NO 6/2018

Výhra 2 000,-Kč: Marie Roháčová, Budišov nad Budišovkou.

Výhra 1 000,-Kč: Bohumila Kuželová, Říkovice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Ivo Halečka, Boskovice; Dana Králová, Nové Butovice.

Deset výher po 200,-Kč: Alena Klaisová, Karviná; Jiřina Melicharová, Praha; Ludmila Perclová, Praha; Martin Motl, Havlíčkův Brod; Stanislava Janečková, Ostrava; Alena Hančinová, Hradec Králové; Anna Matušincová, Valašská Senice; Zdeňka Podávková, Kolín; Marie Zemanová, Ostrava; Mária Lasicová, Studienka.

Výherci NO 5/2018

Výhra 2 000,- Kč: Marie Tesařová, Zlín.

Výhra 1 000,- Kč: Marcela Kameníčková, Frenštát pod Radhoštěm.

Dvě výhry po 500,- Kč: Simona Lašáková, Hrochův Týnec; Zdenka Folprechtová, Ronov nad Doubravou.

Deset výher po 200,- Kč: Jiřina Melicharová, Praha; Ludmila Perclová, Praha; Ludmila Ohnůtková, Hustopeče; Otto Kantor, Třinec; Olga Ivánková, Kralovice; Jan Myšička, Mimoň; Gabriela Mašková, Karlovy Vary; Jarmila Lutovská, Ostrava; Vlasta Kubánková, Mikulov; Marie Pachmanová, Kladno.

 

Výherci 4/18

Výhra 2 000,-Kč: Jitka Prudíková, Brno.

Výhra 1 000,-Kč: Michal Valenta, Bruntál.

Dvě výhry po 500,-Kč: Bohumila Elstnerová, Benátky nad Jizerou; Olga Krňávková, Zábřeh.

Deset výher po 200,-Kč: Naďa Pártlová, Opava; Pavel Šafař, Strakonice; Anna Klingerová, Cheb; Jindra Troupová, Sušice; Lucie Gažová, Plzeň; Iuliana Cochirteva, Otrokovice; Božena Kurková, Kunvald; Zdenka Havrilčáková, Těšetice; Martin Motl, Havlíčkův Brod; Lubomír Očkaj, Nitra.

NO 3/2018

Výhra 2 000,-Kč: Jana Strbačková, Perná.

Výhra 1 000,-Kč: Jitka Nováková, Dětřichov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Kateřina Miškárová, Přemyslovice; Zdenka Havrilčáková, Těšetice.

Deset výher po 200,-Kč: Hana Kloková, Hradec Králové; Marie Heblíková, Pardubice; Růžena Komárová, Most; Marie Nedvědová, Opočno; Olga Krňávková, Zábřeh; Kateřina Pechová, Litovel; Zdeněk Tesař, Zlín; Olga Ivánková, Kralovice; Jaroslav Poláček, Opočno; Stanislav Stuchlík, Brno.

Výherci NO 2/18

Výhra 2 000,-Kč: Milan Machalíček, Zlín.

Výhra 1 000,-Kč: Věra Kotoučová, Ústí nad Labem.

Dvě výhry po 500,-Kč: Emilie Boucníková, Hradec nad Svitavou; Věra Rampulová, Ostrava.

Deset výher po 200,-Kč: Andrea Jonášová, Dolní Novosedly; Marie Hlaváčková, Pardubice; Dana Petřeková, Zašová; Marie Cagalová, Znojmo; Bedřich Rambousek, Ždánice; Marie Havlíčková, Ivančice; Kateřina Pechová, Litovel; František Vaněk, Nedašova Lhota; Miloš Opatrný, Hlinsko v Čechách; Zlata Lachnitová, Štěpánov.

 

Kniha osmisměrek

Výherci KO 12/2018

Výhra 3 000,- Kč: Anežka Grebeníčková, Uherské Hradiště.
Výhra 2 000,- Kč: Anna Divišová, Postřelmov.
Výhra 1 000,- Kč: Marie Navrátilová, Ivanovice na Hané.
Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Langová, Loštice; Marta Štolfová, Kojetín.
Patnáct výher po 200,- Kč: Helena Doležalová, Blíževedly; Jaroslava Brabcová, Most; Růžena Košařová, Dobříš; Marie Zýková, Nezabudice; Marcel Holas, Olbramovice; Dana Macháčková, Svitavy; Ladislav Němec, Chropyň; Olga Hubáčková, Příbram; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Helena Šimoníková, Skrbeň; Blanka Matějová, Straník; Petr Škuta, Ostrava; Lubomír Koutný, Valašská Polanka; Pavla Moravcová, Krnov; Agnesa Vlčková, Brno.

Výherci KO 11/2018

Výhra 3 000,- Kč: Dan Fikádek, Šenov

Výhra 2 000,- Kč: Patrik Domalewski, Rakovník.

Výhra 1 000,- Kč: Jaroslava Calvittová, Desná.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marie Patíková, Prostějov; Marie Hošková, Stará Ves.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Jaroslav Ruffer, Trutnov; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Iveta Vašková, Košice; Zdeňka Motlová, Ústí nad Orlicí; Marta Štolfová, Kojetín; Marcela Půlpánová, Cheb; Václav Černý, Litoměřice; Marie Křížová, Plzeň; Marie Kalátová, Žandov; Božena Nováková, Třeboň; Růžena Schneiderová, Budíškovice; Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Petr Mareš, Vratimov.

Výherci KO 10/2018

Výhra 3 000,- Kč: Anna Divišová, Postřelmov.

Výhra 2 000,- Kč: Blažena Polívková, Lisovice.

Výhra 1 000,- Kč: Jiřina Gottwaldová, Brno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jarmila Berousková, Zubří; Dana Šebková, Adamov.

Patnáct výher po 200,- Kč: Kamila Frolešová, Slavičín; Josef Pech, Blansko; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Miloslava Vršníková, Jílové u Prahy; Jarmila Zapletalová, Prostějov; Vlasta Tomanová, Praha; Simona Pruknerová, Příbram na Moravě; Petr Svoboda, Stará Role; Jarmila Buštová, Klatovy; Lenka Šurinová, Prostějov; Anna Bočková, Brno; Květuše Kovářová, Nové Jirny; Lívia Cigániková, Bratislava; Monika Fialová, Týniště nad Orlicí; Štěpánka Motyková, Třinec.

Výherci KO 9/2018

Výhra 3 000,- Kč: Michaela Křížová, Písek.

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Brabcová, Pašinka.

Výhra 1 000,- Kč: Zdeněk Hatlapatka, Rožnov pod Radhoštěm.

Dvě výhry po 500,- Kč: Hana Lukešová, Praha; Jarmila Jurásková, Humpolec.

Patnáct výher po 200,- Kč: Hana Kolínková, Jindřichův Hradec; Darina Krátká, Dub nad Moravou; Marie Gomolová, Skorošice; Jana Tesariková, Ostrava; Jana Štáfková, Kadaň; Iva Coufalová, Žďár nad Sázavou, Marta Sodomková, Jilemnice; Kamila Trněná, Ostrava; Magda Kučerová, Hostěradice; Helena Šimoníková, Skrbeň; Vladimír Ščulda, Přáslavice; Jan Krutilek, Praha; Milada Tvrdá, Ostrov; Lidmila Chudobová, Praha; Drahomíra Držiaková, Bratislava.

Výherci KO 8/2018

Výhra 3 000,- Kč: Jarmila Berousková, Zubří.

Výhra 2 000,- Kč: Věra Sedláčková, Třebíč.

Výhra 1 000,- Kč: Božena Pospíšilová, Kamenička.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Haubertová, Kostelec na Hané; Kateřina Miškárová, Přemyslovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Hana Jenčíková, Kladno; Věra Vančurová, Nýřany; Ludvík Židek, Brušperk; Marie Barabášová, Čimelice; Helena Doležalová, Blíževedly; Milan Klívar, Karviná; Marie Heblíková, Pardubice; Maryša Loudová, Stěžery; Ivo Halečka, Boskovice; Vlasta Křížová, Beroun; Marcela Půlpánová, Cheb; Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Marcela Kubizňaková, Česká Lípa; Emilie Kindlová, Vsetín; Livia Cigániková, Bratislava.

 

Výherci KO 7/2018

Výhra 3 000,- Kč: Olga Zemanová, Šluknov.

Výhra 2 000,- Kč: Stanislav Škrabala, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Pavel Šafář, Hluboká nad Vltavou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Brabcová, Plzeň; Helena Hlubinková, Haňovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Zdena Bírková, Kněžice; Vít Procházka, Ostrava; Petr Mareš, Vratimov; Jarmila Zapletalová, Prostějov; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Emil Steinmayer, Prachatice; Michaela Křížová, Pozořice; Vladimíra Chromíková, Vlčice; Věra Zapletalová, Újezd; Radka Weissová, Rozsochy; Radka Bláhová, Skalice; Jaroslava Brabcová, Most; Olga Nivnická, Šluknov; Božena Frantová, Strakonice; Magda Jakubeková, Tatranská Lomnica.

Výherci KO 6/18

Výhra 3 000,- Kč: Marie Zezulová, Mihoukovice.

Výhra 2 000,- Kč: Karel Malivánek, Vojnův Městec.

Výhra 1 000,- Kč: Miluše Faistaverová, Vrchlabí.

Dvě výhry po 500,- Kč: Vladimíra Chromíková, Vlčice; Josef Líba, Žatec.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jan Krutilek, Praha; Hana Kočibová, Řepiště; Daniel Nevrlý, Frýdek-Místek; Anna Kanásová, Košice; David Neugebauer, Votice; Hana Kompánková, Nová Role; Jarmila Zapletalová, Prostějov; Petr Mareš, Vratimov; Mária Brenkusová, Praha; Pavel Šafař, Strakonice; Libuše Hrabánková, Praha; Lenka Mráková, Hodonín; Alena Přibylová, Boskovice; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Emil Steinmayer, Prachatice.

Výherci KO 5/18

Výhra 3 000,- Kč: Věra Brussová, Plumlov.

Výhra 2 000,- Kč: Ondrej Dzurňák, Mladá Boleslav.

Výhra 1 000,- Kč: Věra Havelková, Kropáčova Vrutice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslava Žižková, Liberec; Josef Černý, Ostrava.

Patnáct výher po 200,- Kč: Vincent Tivadar, Prešov; Jaroslava Partajová, Beroun; Anna Vaňková, Velká Hleďsebe; Václav Černý, Litoměřice; Bedřiška Kučerová, Teplice; Růžena Kramerová, Koloveč; Ludmila Kopejtková, Lovosice; Alžběta Adamjáková, Sokolov; Marie Líbová, Žatec; Růžena Maximová, Vrbičany; Věra Mitáčková, Slavkov; Anna Pallová, Mohelnice; Zdeněk Vencl, Praha; Jarmila Orálková, Bohumín; Jaroslav Potyš, Orlová.

 

Rodinné osmisměrky

Výherci RO 12/2018

Výhra 1 000,-Kč: Jaroslava Holubová, Kladno.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Vlastimil Majer, Soběšovice.

Patnáct výher po 200,-Kč: Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Václav Černý, Litoměřice; Emilie Boucníková, Hradec nad Svitavou; Jana Bednaříková, Karviná; Luboš Karas, Rakovník; Jiřina Kunzová, Krnov; Pavlína Růžová, Bartošovice; Stanislav Dětský, Kopřivnice; Miloslav Červenka, Zlín; Miluše Pejchlová, Praha; Pavel Čermák, Dašice; Alena Bočková, Chráštany; Božena Poliaková, Strakonice; Alena Zouharová, Blansko; Vladimír Menšík, Vsetín.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Barbora Bartoníčková, Jičín; Klára Štefáková, Jeseník; Petr Tomášek, Vysoké Mýto; Sofie Lamačová, Kostice; Hela Kolínková, Nedašov; Petr Kolařík, Šumperk; Ondřej Havlíček, Lanškroun; Zdenka Pokorná, Vratíkov; Marie Hošková, Stará Ves; Anička Zmeková, Brno.

Výherci RO 11/18

Výhra 1 000,- Kč: Stanislav Dětský, Kopřivnice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miloslav Červenka, Zlín; Stanislav Starý, Ostrava.

Patnáct výher po 200,- Kč: Marta Prušáková, Sedlčany; Věra Sedláčková, Třebíč; Jarmila Brdková, Klášterec nad Ohří; Žofie Bernardová, Český Dub; Radka Bláhová, Žitenice; Ladislav Kučera, Milevsko; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Jana Tesariková, Ostrava; Marie Kurlejová, Ostrava; Marie Kalátová, Žandov; Alena Řeháková, Pardubice; Antonín Kopecký, Zlaté Hory; Jana Vytopilová, Znojmo; Václav Černý, Litoměřice; Milada Tomášková, Vysoké Mýto.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,- Kč: Bronislav Krop, Třinec; Petr Tomášek, Vysoké Mýto; Vilém Dengler, Ústí nad Labem; Sofie Lamačová, Kostice; Žaneta Pustějovská, Zubří; Helena Kolínková, Nedašov; Marek Růža, Nový Jičín; Aneta Vlažná, České Budějovice; Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou; Otto Kantor, Třinec.

Výherci RO 10/18

Výhra 1 000,-Kč: Jana Čáslavová, Mokrá.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jarmila Lutovská, Ostrava; Miroslav Harabiš, Český Těšín.

Patnáct výher po 200,-Kč: Vlasta Kubánková, Mikulov; Marta Lokajová, Letonice; Andrea Růžičková, Svitavy; Hana Lukešová, Praha; Františka Turečková, Osek u Duchcova; Dana Mančíková, Hodonín; Miroslava Minaříková, Přísnotice; Alena Kaczorowská, Třinec; Marie Heblíková, Pardubice; Hedvika Skrbková, Lomnice nad Popelkou; Marie Gaveldová, Nová Role; Jan Holešovský, Praha; Marta Richterová, Nový Malín; Michal Valenta, Bruntál; Jana Ramešová, Modlany.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Jiřina Machálková, Jeseník; Sebestián Bernatík, Bohumín; Jaroslav Doležal, Třebíč; Aneta Vlažná, České Budějovice; Erik Gabor, Cheb; Nela Kozubová, Ostrava; Aneta Streitová, Jeseník; Lenka Buriánková, Prostějov; Kristýna Červenková, Zlín; Marianka Johánková, Praha.

 

RO 9/18

Výhra 1 000,- Kč: Mgr. Jan Lisý, Jičín.

Dvě výhry po 500,- Kč: Pavla Rybinová, Liberec; Michal Valenta, Bruntál.

Patnáct výher po 200,- Kč: Pavel Veselý, Děčín; Marie Holbová, Nedašov; Dagmar Kohutová, Příbram; Ludvík Žídek, Olomouc; Pavlína Růžová, Bartošovice; Hana Tomášová, Radvanice; Ladislav Matějec, Turnov; Miloš Bínek, Prachatice; Božena Poliaková, Strakonice; Vítězslav Balzer, Přerov; Helena Kolaříkvá, Šumperk; Marie Makovcová, Postupice; Kateřina Tupá, Praha; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem; Marie Kolková, Jindřichov.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,- Kč: Adam Tomeček, Čelákovice; Susann Kacerová, Žarošice; Lucie Holíková, Boskovice; Vilém Dengler, Ústí nad Labem; Nikol Hrabovská, Hukovice; Maruška Vrajová, Zubří; Eliška Benetinoá, Slušovice; Nikola Slováčková, Vizovice; Lucie Wudy, Praha; Veronika Trnečková, Myslejovice.

 

Výherci RO 8/18

Výhra 1 000,-Kč: Rudolf Elgr, Brno.

Dvě výhry po 500,-Kč: Veronika Krejčová, Sezimovo Ústí; Michal Valenta, Bruntál.

Patnáct výher po 200,-Kč: Anděla Olejníková, Bučovice; Radka Pšenková, Zlín; Soňa Střítežská, Valašské Meziříčí; Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Stanislav Dětský, Kopřivnice; Miroslava Včelková, Kostice; Jan Holešovský, Praha; Ludvík Žídek, Brušperk; Antonín Kopecký, Zlaté Hory; Vladimír Krajzinger, Olomouc; Alena Přibylová, Boskovice; Marie Holbová, Nedašov; Iveta Keřtová, Staňkov; Marie Kurimčáková, Ostrava; Anna Harabišová, Český Těšín.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Miloslava Šmerdová, Slavkov; Jan Kolařík, Šumperk; Jana Tesariková, Ostrava; Barbora Dandová, Příbram; Martina Křenková, Valašské Meziříčí; Iva Holá, Ústí nad Labem; Sofie Lamačová, Kostice; Aneta Vlažná, České Budějovice; Michal Bílek, Ostrava; Tomáš Červenka, Zlín.

RO 7/2018

Výhra 1 000,- Kč: Jana Nová, Plzeň.

Dvě výhry po 500,- Kč: Oldřiška Kociánová, Brno; Lukáš Veselý, Slaný.

Patnáct výher po 200,- Kč: Helena Lerochová, České Budějovice; Hana Kloková, Hradec Králové; Dagmar Starková, Havířov; Hana Tomášová, Radvanice; Růžena Košařová, Dobříš; Hana Pazourová, Habartov; Kateřina Tupá, Praha; Růžena Pospíšilová, Zábřeh; Ludmila Perclová, Praha; Marta Kohutová, Krnov; Františka Bravencová, Terezín; Ludmila Pobořilová, Ženklava; Zuzana Běláčková, Opava; Roman Procházka, Velehrad; Pavel Veselý, Děčín.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,- Kč: Viktorka Domínová, Chrášťany; Sára Komárová, Nehvizdy; Maruška Hrabovská, Hukovice; Renata Malíková, Svatobořice; Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou; Karel Čížek, Dívčice; Milka Ambrožová, Žďár nad Sázavou; Lenka Buriánková, Prostějov; Anna Harabišová, Český Těšín; Michal Šteták, Jeseník.

Výherci RO 6/2018

Výhra 1 000,-Kč: Lenka Smolíková, Znojmo.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hedvika Skrbková, Lomnice nad Popelkou; Jitka Židlíková, Bučovice.

Patnáct výher po 200,-Kč: Alena Zouharová, Blansko; Ludvík Žídek, Brušperk; Stanislav Starý, Ostrava; Marie Roháčová, Budišov nad Budišovkou; Ludmila Perclová, Praha; Marcela Papežová, Valašské Klobouky; Růžena Valentová, Násedlovice; Jana Motlová, Havlíčkův Brod; Pavlína Růžová, Bartošovice; Antonín Pokorný, Boskovice; Eva Tomečková, Čelákovice; Jana Szlachtová, Český Těšín; Marie Šmahelová, Višňové; Miloslav Červenka, Zlín; Jana Čurajová, Karviná.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Nikol Hlavatá, Karlovy Vary; Anna Zelinková, Praha; Maruška Hrabovská, Hukovice; Karel Čížek, Dívčice; Jiří Švec, Most; Alena Kokočeva, Zdechovice; Kristýna Konečná, Rokytnice; Hana Večerková, Klimkovice; Lukáš Bínek, Prachatice; Leoš Dvořák, Blížkovice.

Výherci RO 5/18

Výhra 1 000,-Kč: Marie Benešová, Trutnov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Ludmila Vařáková, Otrokovice; Marta Kohutová, Krnov.

Patnáct výher po 200,-Kč: Miloš Bínek, Prachatice; Božena Poliaková, Strakonice; Hedvika Skrbková, Lomnice nad Popelkou; Anna Hrubá, Moravská Třebová; Vlasta Soběslavská, Rychnov u Jablonce nad Nisou; Marie Šmahelová, Višňové; Ivo Halečka, Boskovice; Věra Faustmannová, Vladislav; Jana Louthanová, Roudnice nad Labem; Jana Ramešová, Drahkov; Alena Novotná, Tišnov; René Svárovský, Velehrad; Marie Havlíčková, Ivančice; Jitka Vránková, Horšice; Lukáš Dužík, Frýdek-Místek.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Jiří Halmel, Mníšek pod Brdy; Adam Tomeček, Čelákovice; Martin Zimák, Holešov; Jan Čížek, Dívčice; Vilém Dengler, Ústí nad Labem; Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou; Michal Valenta, Bruntál; Barbora Bartoníčková, Jičín; Hana Večerková, Klimkovice; Jaroslav Kotouček, Jilemnice.