Seznam výherců 2021


Vážení luštitelé,

z technických důvodů jsme zastavili vydávání časopisu Luštění pro kluky a holky.
Výherce z čísla 4/20 a 5/20 najdete na seznamu výherců 2020.  

Výherci Číselné křížovky

ČK 12/21

Výhra 2 000,-Kč: Svatopluk Zrotal, Slavkov u Brna.

Výhra 1 000,-Kč: Jana Beránková, Horní Bříza.

Dvě výhry po 500,-Kč: Dagmar Boháčková, Praha; Marie Makovcová, Postupice.

Deset výher po 200,-Kč: Bohuslava Blahová, Karolinka; Marie Suchanová, Hluboká nad Vltavou; Anna Loskotová, Chomutov; Alena Gundackerová, Prostějov; Radka Pšenková, Zlín; Roman Droběna, Zdounky; Ludmila Svobodová, Suchdol nad Odrou; Hana Sosnovcová, Zruč nad Sázavou; Karel Matula, Třanovice; Eva Prokopová, Holice.

.

ČK 11/21

Výhra 2 000,-Kč: Josef Bučko, Kačice.

Výhra 1 000,-Kč: Alena Boháčová, Rosice u Brna.

Dvě výhry po 500,-Kč: Eva Danišová, Polubný; Marie Šperková, Telč.

Deset výher po 200,-Kč: Dagmar Kohutová, Příbram; Oldřiška Kociánová, Brno; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem; Stanislav Žádník, Ořechov; Emilie Kindlová, Vsetín; Jiřina |Křížová, Ostrava; Hedvika Osičková, Velké Bilovice; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Zdeňka Dušková, Kopřivnice; Helena Hejzlarová, Braňany.

ČK 10/21

Výhra 2 000,-Kč: Jiřina Kollerová, Praha.

Výhra 1 000,-Kč: Jarmila Horáčková, Hanušovice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Vondroušková, Kralovice; Jitka Říhová, Břeclav.

Deset výher po 200,-Kč: Miloslav Šašek, Teplice; Miroslav Valový, Orlová; Milena Mihálová, Brno; Elvíra Boučková, Frýdlant v Čechách; Hana Dohnalová, Teplice; Marie Makovcová, Postupice; Helena Kratochvílová, Hořice; Věra Blahoudková, Třebíč; Dagmar Poláčková, Mostek; Božena Nováková, Třeboň.

 

ČK 9/21

Výhra 2 000,-Kč: Božena Oplatková, Šumperk.

Výhra 1 000,-Kč: Sofie Šandová, Praha.

Dvě výhry po 500,-Kč: Eva Pešková, Brno; Jana Skrbačková, Perná.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Eliška Rutkovská, Turnov; Anna Pavlosková, Tišnov; Martina Sadílková, Kunovice; Jarmila Vysloužilová, Otrokovice; David Hána, Plzeň; Eva Šustrová, Kunštát; Václav Hlavsa, Třebenice.

ČK  8/20

Výhra 2 000,-Kč: Karel Halbrštát, Mistrovice.

Výhra 1 000,-Kč: Věra Girethová, Příbram.

Dvě výhry po 500,-Kč: Eva Šmídová, Liberec; Petr Štindl, Kadaň.

Deset výher po 200,-Kč: Jarka Bauerová, Děčín; Jana Smržová, Praha; Ludmila Kulišťáková, Zašová; Olga Cibulková, Uherský Brod; Eva Havlíčková, Brněnec; Jindřiška Staňková, Praha; Ladislav Kučera, Milevsko; Vinko Šída, Příšovice; Anna Mikešová, Liberec; Pavel Pudhorocký, Praha.

 

ČK 7/21

Výhra 2 000,-Kč: Zdeňka Neklová, Klimkovice.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Bělohoubková, Otnice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Dana Vysloužilová, Úsov; Dana Nešpůrková, Pohořelice.

Deset výher po 200,-Kč: Jan Ulík, Olomouc; Naděžda Ivanková, Klášterec nad Ohří; Marie Dvořáčková, Třeboň; Věra Pudhorocká, Praha; Jarmila Berousková, Zubří; Petra Danišová, Tachlovice; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Helena Jašková, Hněvošice; Božena Oplatková, Šumperk; Emília Nohelová, Kroměříž.

 

ČK 6/21

Výhra 2 000,-Kč: Marie Forethová, Velké Opatovice.

Výhra 1 000,-Kč: Libuše Šnoblová, Rakovník.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Marková, Písečná; Antonín Antek, Horní Slavkov.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Bělohoubková, Otnice; Oldřiška Kociánová, Brno; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Antonia Mecerová, Praha; Dana Vysloužilová, Úsov; Božena Kocourková, Mnichovice; Jindřiška Staňková, Praha; Hana Vondrušková, Kralovice; Milan Strejček, Jaroměř; Božena Oplatková, Šumperk.

 

ČK 5/21

Výhra 2 000,-Kč: Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem.

Výhra 1 000,-Kč: Hana Vondrušková, Kralovice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Helena Kratochvílová, Hořice; Marie Ungrová, Olbramovice.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Suchánková, Loštice; Mária Nepožitková, Žulová; Jarmila Dvořáková, Lázně Bělohrad; Věra Pudhorocká, Praha; Jaroslava Havlová, Nové Strašecí; Ludmila Slípková, Frenštát pod Radhoštěm; Marie Štěpánková, Dražetice; Helena Marečková, Chýnov; Blanka Pospíšilová, Tuchlovice; Věra Sedláčková, Nová Paka.

 

ČK 4/21

Výhra 2 000,- Kč: Ladislav Kučera, Milevsko.

Výhra 1 000,- Kč: Jindřiška Staňková, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Francová, Prostějov; Eva Danišová, Polubný.

Deset výher po 200,- Kč: Marie Májková, Hostivice; Jarmila Vysloužilová, Otrokovice; Václav Hodek, Cerhovice; Jiřina Žáková, Chyše; Jiřina Křížová, Ostrava; Jitka Burková, Brno; Míla Komín, Hradec Králové; Miroslav Zaviačič, České Budějovice; Karel Matula, Třanovice; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou.

ČK 3/21

Výhra 2 000,-Kč: Dagmar Kohutová, Příbram.

Výhra 1 000,-Kč: Jaroslava Kačerová, Mníšek.

Dvě výhry po 500,-Kč: Elvira Boučková, Frýdlant v Čechách; Marcela Barošová, Pivín.

Deset výher po 200,-Kč: Jana Koczoňová, Rychvald; Jaroslava Havlová, Nové Strašecí; Eva Danišová, Polubný; Květa Opatová, Doksy u Kladna; Helena Kratochvílová, Hořice; Věra Blauová, Velvary; Božena Kocourková, Mnichovice; Anna Winterová, Starovičky; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Hana Hromádková, Velká Dobrá.

ČK 2/21

Výhra 2 000,-Kč: Alena Veselá, Hluboká nad Vltavou.

Výhra 1 000,-Kč: Květoslav Hloušek, Brno.

Dvě výhry po 500,-Kč: Václav Hlavsa, Třebenice; Květoslava Rysková, Chomutov.

Deset výher po 200,-Kč: Otilie Kohoutková, Písečná; Jaroslava Veberová, Olomouc; Hana Beňová, Velké Bílovice; Antónia Mecerová, Praha; Doubravka Králová, Moravská Nová Ves; Anna Pavlosková, Tišnov; Jiří Burka, Brno; Ludmila Kulišťáková, Zašová; Pavla Poledníková, Plasy; Eva Šustrová, Kunštát.

 

ČK 1/21

Výhra 2 000,-Kč: Jiří Miksch, Benešov.

Výhra 1 000,-Kč: Ladislav Kučera, Milevsko.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Hromádková, Velká Dobrá; Jiřina Žáková, Čichořická Chyše.

Deset výher po 200,-Kč: Jaroslava Vebrová, Olomouc; Jindra Tomigová, Rožnov pod Radhoštěm; Zdeňka Bučková, Kačice; Karel Pojsl, Praha; Eva Křížová, Praha; Anna Fuchsová, Hranice; Karel Fojcik, Třinec; Anna Danková, Hrabětice; Alena Gundackerová, Prostějov; Zdenka Kopřivová, Velké Opatovice.

 

Výherci Velká kniha osmisměrek - speciál

VKOS  2021

Výhra 5 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 3 000,-Kč: Michaela Sládková, Drmoul.

Výhra 2 000,-Kč: Eliška Šípová, Rožmitál pod Třemšínem.

Výhra 1 000,-Kč: Vladimír Klimeš, Opava.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Lukešová, Praha; Štěpánka Fišerová, Strakonice.

Dvacet výher po 200,-Kč: Alena Křenovská, Náchod; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Bruno Krop, Třinec; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Dana Jiklová, Jablunkov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Věra Jírová, Nové Město pod Smrkem; Vlasta Píšová, Kačice; Marie Pintová, Krásná Lípa; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Eva Šťastná, Pertoltice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Zdenka Riedlová, Plzeň; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Juta Vargová, Jablonec nad Nisou.

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele - speciál

Výherci VKL SPECIÁL

Tablet: Jakub Slonek, Plaveč. - LEGO: Lukáš Nesvatbík, Prostějov. - Nafukovací lehátko: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Auto na dálkové ovládání: Petr Prokůpek, Jablonec nad Jizerou; Ondřej Kozák, Opava; Tomáš Novotný, Tišnov. - Panenka: Markéta Moravíková, Hradec Králové; Magdalena Červinková, Čáslav; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Koloběžka: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Batoh: Jan Špatenka, Smiřice; Jakub Kokoška, Klášterec nad Ohří. - Dětský šicí stroj: Karolína Ježíková, Všemina. - Skateboard: Jáchym Šimek, Čistá. - Toaletní stolek: Pavla Večerková, Klimkovice. - Dinosaurus: Lukáš Michalík, Výškovice. - NERF: Vláďa Bláha, Hodkovice. - Kreativní sada: Ludmila Holancová, Mistrovice; Veronika Čepková, Olomouc. - Policejní auto: Amira Hazaa, Vyškov. - Plyšák: Lada Kričfalušiová, Všestary; Charlottka Sládková, Klatovy. - Pouzdro: Samuel Švanda, Praha. - Společenská hra: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavel Truneček, Blansko.

 

 

 

Výherci Velká kniha křížovek - speciál

Výherci VKKS 1/20

Výhra 5 000,-Kč: František Šmahel, Višňové.

Výhra 3 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 2 000,-Kč: Radomír Štěpánek,  Brno.

Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvě výhry po 500,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvacet výher po 200,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Dušan Neumann, Dvůr Králové; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jitka Blažková, Zábřeh; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Karla Hruboňová, Nový Jičín; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavla Novosádová, Mařatice; Pavel Kochan, Havířov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Josef Pech, Blansko; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Vladimír Krajzinger, Olomouc; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jarmila Jakubcová, Bohumín; Jan Májek, Blažovice.

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

 VKL léto/2021

Tablet: Andrea Hejduková, Plzeň. - Bezdrátová sluchátka: Daniel Novák, Rožnov pod Radhoštěm. - Lego: Jakub Novák, Brno. - Barbie: Veronika Neznajová, Dolní Újezd; Karolína Běželová, Kralupy nad Vltavou; Výherce nedal souhlas se zveřejněním, Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Auto na dálkové ovládání: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Panenka: Lili Pecháčková, Loukov. - Magnetická stavebnice: Jáchym Šimek, Čistá. - Robot: Jakub Král, Dvůr Králové; Jakub Ridl, Brno. - Kreativní sada: Eliška Nedomová, Kožušany. - Hasičské auto: Filip Janda, Křemže. - Kreativní stavebnice: Kateřina Viceníková, Mladá Boleslav; Ludmila Holancová, Mistrovice. - Plastelína: Jana Mikulová, Kladno; Nela Chlistovská, Votice. - Plyšový Olaf: Magdaléna Marková, Příbram. - Stavebnice: Petr Markán, Černožice. - Společenská hra: Barunka Švecová, Sokolov; sourozenci Domalewski, Rakovník.

 

Výherci Velká kniha křížovek

 

1/2021

Výhra 5 000,-Kč: Kateřina Štroufová, Opařany.

Výhra 3 000,-Kč: Radka Babická, Pátek.

Výhra 2 000,-Kč: Věra Pazderová, Uničov.

Výhra 1 000,-Kč: Evžena Kochanová, Havířov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Bohumil Douša, Aš; Petr Červenec, Bojkovice.

Dvacet výher po 200,-Kč: Radka Maléřová, Šternberk; Anna Žilková, Albrechtice; Alena Černá, Markvartice; Ludmila Magrlová, Vávrovice; Marie Kašoková, Dobrá; Miroslav Petrásek, Ostrava; Petr Vltavský, Praha; Ladislav Vončický, Slavičín; Renata Švestková, Uničov; Eva Veselá, Třebíč; Marie Humeníková, Rýmařov; Hana Sobková, Chvalčov; Marie Kotousová, Bruntál; Alena Manďáková, Zlín; Alena Baranovičová, Mariánské Lázně; Vlasta Nováková, Mšeno; Karel Procházka, Volary; Josef Dvořák, Rožnov pod Radhoštěm; Jiří Marek, Valašské Meziříčí; Stanislav Švadlenka, Rynholec.

 

Výherci Velká kniha osmisměrek

1/2021

Výhra 5 000,-Kč: Zdeněk Čermák, Libiš.

Výhra 3 000,-Kč: Květoslava Vřeská, Studénka.

Výhra 2 000,-Kč: Radek Těšitel, Kolín.

Výhra 1 000,-Kč: Iva Nováková, Česká Skalice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Kateřina Buberlová, Bochov; Zlata Valchářová, Šenov.

Dvacet výher po 200,-Kč: Marie Trachtová, Sedlčany; Františka Turečková, Osek; Adéla Hanzelková, Hlinsko; Helena Svěráková, Otnice; Miroslav Coufal, Kadaň; Marie Krejčíčková, Ostrava; Jiřina Giliková, Opava; Jana Pánková, Rohovládová Bělá; Anna Šerá, Karviná; Tomáš Tvrdek, Praha; Emilie Smetanová, Nivnice; Miroslava Skočdopolová, Čeladná; Ivo Balík, Pelhřimov; Martin Cafůrek, Kravaře; Petr Červenec, Bojkovice; Žofie Bernardová, Český Dub; Jaroslava Jiroušková, Vysoké Mýto; Marie Kurimčáková, Ostrava; Liduška Pavlíková, Hradec Králové,; Vendula Špalková, Velká Hleďsebe.

Výherci Rodinné výherní sudoku

 

RSU 4/2021 

Výhra 2 000,- Kč: Emil Halíř, Svidník.

Výhra 1 000,- Kč: Yvona Gregorová, Uherské Hradiště.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Čáslavová, Mokrá; Karel Habrštát, Mistrovice.

Pět výher po 200,- Kč: Vlasta Frýšová, Orlová; Pavel Vidlář, Přerov; Monika Valachová, Martin; Eva Hradecká, Zastávka u Brna; Mária Ďurajková, Bytča.

 

RSU 3/2021 

Výhra 2 000,- Kč: Petra Danišová, Tachlovice.

Výhra 1 000,- Kč: Mária Kravcová, Zborov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslav Mareš, Varnsdorf; Klára Machů,Uherský Brod.

Pět výher po 200,- Kč: Mária Čegiňová, Hažlin; Wiliam Swan, Malacky; Jana Jeníčková, Chrast u Chrudimi; Dagmar Pošíková, Vítkov; Vl. Plandorová., Jihlava.

 

RSU 2/2021 

Výhra 2 000,- Kč,-: Marie Pálková Nové Město nad Metují

Výhra 1 000,- Kč: Karel Habrštát, Mistrovice,

Dvě výhry po 500,- Kč: Adam Šeliga, Jablonica; Wiliam Swan, Malacky.

Pět výher po 200,- Kč: Vlasta Piešťanská, Bratislava; Jaroslava Páričková, Kremnica; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Ludmila Sedláčková, Vrchlabí; Anna Šipešová, Kremnica.

 

RSU 1/2021

Výhra 2 000,- Kč: Věra Komzáková, České Budějovice.

 

Výhra 1 000,- Kč: Simona Dočkajová, Košice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miroslava Valová, Orlová; Eduard Šaroch, Rudná.

Pět výher po 200,- Kč: Ján Smetko, Bratislava; Bohuslav Zelenka, Břidličná; Jarmila Bouchalová, Prostějov; Viera Kornáková, Humenné; Vladan Synek, Zlín.

 

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

Výherci OČRO 4

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Ohnůtková, Hustopeče nad Bečvou.

Výhra 1 000,- Kč: Jiří Gažo, Plzeň.

Dvě výhry po 500,- Kč: Milada Vachovcová, Plzeň; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem.

Deset výher po 200,- Kč: Šárka Šnoblová, Příbram; Aneta Honsová, Praha; Hana Tomášová, Radvanice; Zdeňka Bělinová, Český Brod; Hana Klabanová, Jičín; Libuše Sklenářová, Topolná; Marta Richterová, Mladoňov; Jiřina Tihelková, Přerov; Jana Iranová, Pustiměř; Rudolf Elgr, Brno.

 

 

Výherci OČRO 3

 

Výhra 2 000,- Kč: Marie Vyvlečková, Uherský Brod.

Výhra 1 000,- Kč: Emilie Boucníková, Hradec nad Svitavou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miloslav Šimeček, Cheb; Jaroslava Tegzová, Nové Město na Moravě.

Deset výher po 200,- Kč: Jan Pártl, Opava; Milada Zeťková, Holešov; Milada Vachovcová, Plzeň; Pavlína Schmidtová, Město Libavá; Alena Bočková, Chrášťany; Marie Benešová, Trutnov; Karel Halbrštát, Mistrovice; Rudolf Elger, Brno; Zdeňka Škarpová, Kroměříž; Alojz Axamský, Mariánské Lázně.

 

Výherci OČRO 2

 

Výhra 2 000,- Kč: Václav Vocetka, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Antonín Sklenář, Topolná.

Dvě výhry po 500,- Kč: Ludmila Novotná, Praha; Simona Kolková, Frýdek-Místek.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Slezáková, Prštice; Marie Navrátilová, Ivanovice; Miroslav Michálek, Meziboří u Litvínova; Alojz Axamský, Mariánské Lázně; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Jitka Sojková, Tišnov; Jindřich Telecký, Brno; Ludvík Židek, Brušperk; Jindřiška Staňková, Praha; Marta Sodomková, Jilemnice.

 

Výherci OČRO 1

Výhra 2 000,- Kč: Denisa Faistaverová, Vrchlabí.

Výhra 1 000,- Kč: Hanka Janurová, Vodice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eliška Rutkovská, Turnov; Jana Čáslavová, Mokrá.

Deset výher po 200,- Kč: Alois Prášil, Jeseník; Miroslav Petrásek, Ostrava; Zdeňka Lucáková, Ústí nad Labem; Marta Sodomková, Jilemnice; Kristýna Kořínková, Prostějov; Marta Stankeová, Ostrava; Miloslav Šimeček, Cheb; Olga Hubáčková, Příbram; Jitka Sojková, Tišnov; Bohumila Kuželová, Medlov.

 

 

Kniha švédských křížovek

 

KŠK 4/21

 

Výhra 2 000,- Kč: Irena Matulová, Třanovice.

Výhra 1 000,- Kč: Bohumil Douša, Aš.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Nečasová, Litvínov; Květoslava Rysková, Chomutov.

Deset výher po 200,- Kč: Věra Sedláčková, Nová Paka; Eduard Plocek, Zlín; Dana Nešpůrková, Pohořelice; Zdeňka Pánková, Klášterec nad Ohří; Bohumil Růžička, Praha; Eliška Šípová, Rožmitál pod Třemšínem; Jozef Olejar, Český Těšín; Jaroslava Tuláčková, Jilemnice; Eliška Rutkovská, Turnov; Karola Bradová, Klabava.

KŠK 3/21

 

Výhra 2 000,- Kč: Eva Šustrová, Kunštát.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Roháčová, Budišov nad Budišovkou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Hlaváčková, Šternberk; Dana Maršálová, Dolní Podluží.

Deset výher po 200,- Kč: Olga Hubáčková, Příbram; Stanislav Pešta, Plzeň; Jaroslav Girgáš, Mladá Boleslav; Jiřina Janeczková, Třinec; Petr Tkadlec, Šumperk; Dagmar Michálková, České Budějovice; Alena Marešová, Plzeň; Markéta Kratochvílová, Blansko; Stanislav Ludvík, Dolní Benešov; Marie Koucká, Rokycany.

KŠK 2/21

 

Výhra 2 000,- Kč: Kamila Světlíková, Opava.

Výhra 1 000,- Kč: Jana Nogolová, Frýdek-Místek.

Dvě výhry po 500,- Kč: Josef Štípa, Hulín; Věra Schillerová, Blučina.

Deset výher po 200,- Kč: Vladimír Hradil, Bílovec; Alena Rešovská, Novosedly; Vladimír Křišťál, Čejkovice; Růžena Hanzalová, Znojmo; Karel Lepka, Brno; Josef Fořt, Stachy; Zuzana Volfová, Prostějov; Eduard Plocek, Zlín; Vlasta Němečková, Liberec; Bronislav Krop, Třinec.

 

Výherci KŠK 1

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Kratochvílová, Veselí nad Moravou.

Výhra 1 000,- Kč: Jozef Olejar, Český Těšín.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Kunzová, Krnov; František Tesař, Zaječí.

Deset výher po 200,- Kč: Naděžda Polášková, Krnov; Miloslava Vršníková, Jílové u Prahy; Martin Vallaš, Nová Pec; Vlasta Hrnčárová, Bojkovice; Vladimír Hradil, Bílovec; Jenny Poláková, Rakovník; Karel Lepka, Brno; Radka Bláhová, Žitenice; Ludmila Míšková, Choceň; Dagmar Boháčková, Praha.

 

Výherní SU-DO-KU

SU 4/21 

Výhra 2 000,- Kč: Roman Krejčí, Moravské Budějovice.

Výhra 1 000,- Kč: Bohuslav Zelenka, Břidličná.

Dvě výhry po 500,- Kč: Pavel Vidlář, Přerov; Mária Ďurajková, Bytča.

Pět výher po 200,- Kč: Ján Lošák, Stará Tura; Mária Čegińová, Hažlín; Helena Janigová, Uherský Brod; Eva Kučová, Bardejov.

 

SU 3/21 

Výhra 2 000,- Kč: Stanislav Kavlík, Vimperk.

Výhra 1 000,- Kč: Miroslava Velešíková, Žďár nad Sázavou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Polomová,Horné Srnie; Mária Čviriková, Púchov.

Pět výher po 200,- kč: Alžběta Nejedlá, Jamné nad Orlici; Pavel Vidlář, Přerov; Jana Cieplá, Ostrava; Elena Maťová, Nitra; Božena Čudová, Krnov.

 

SU 3/21 

Výhra 2 000,- Kč: Miroslava Velešíková, Žďár nad Sázavou.

Výhra 1 000,- Kč: Wiliam Swan, Malacky.

Dvě výhry po 500,- Kč: Vladimír Krajzinger, Olomouc; Božena Čudová, Krnov.

Pět výher po 200,- Kč: Ján Lošák, Stará Tura; Štefan Kuča, Bardejov; Jarmila Bouchalová, Prostějov; Alena Slavíková, Nová Dubnica; Julie Augustynková, Ostrava.

 

SDK 2/2021

Výhra 2 000,- Kč,- : L. Vidlářová, Ostrava.

Výhra 1 000,- Kč,- : Jana Návratová, Telč.

Dvě výhry po 500,- Kč,- : Alena Sláviková, Nová Dubnica; Stanislav Peslar, Kuřim.

Pět výher po 200,- Kč,- : Miroslav Sedlák, Prešov; Helena Horníčková, Břeclav;

Alena Garaničová, Stará Ľubovňa; Jozef Tesař, Lučenec;

Lenka Egrešiová, Litoměřice.

 

SDK 1/2021

Výhra 2 000,- Kč: Jana Slezáková, Křemže.

Výhra 1 000,- Kč: Hanka Nachtigalová, Žatec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Očkajová, Nitra; Ivan Jamrich, Trnava.

Pět výher po 200,- Kč: Jiří Štemberk, Údlice; Jozef Tesař, Lučenec; Ivo Střižík,

Slaný; Alena Hloušková, Brno; František Vaněk, Zlín.

 

Napínavé osmisměrky

Výherci NO 6

 

Výhra 1 000 Kč: Mojmír Pospíšil, Velké Přílepy.

Dvě výhry po 500 Kč: Milada Honzáková, Bítov; Marie Suchanová, Hluboká nad Vltavou.

Deset výher po 200 Kč: Jozef Cako, Milín; Marie Tesařová, Zlín; Libuše Šnajdrová, Cheb; Alena Vacková, Chotěboř; Blanka Ševčíková, Brušperk; Anna Mihalčatinová, Studénka; Věra Sádková, Pardubice; Zdeněk Páral, Znojmo; Milada Vachovcová, Plzeň; Věra Jedličková, Praha.

NO 5/21

Výhra 1 000,- Kč: Jaroslav Brabec, Zlín.

Dvě výhry po 500,- Kč: Helena Perutková, Frýdek-Místek; Josef Kopička, Praha.

Deset výher po 200,- Kč: Marta Lokajová, Letonice; Marie Štěpánková, Nový Knín; Růžena Komárová, Most; Václav Hodek, Cerhovice; Antonia Mecerová, Praha; Bedřiška Kučerová, Teplice; Simona Lašáková, Hrochův Týnec; Libuše Šnajdrová, Cheb; Marie Hlaváčková, Pardubice; Ivona Slabá, Týn nad Vltavou.

NO 4/21

Výhra 1 000,- Kč: Ludmila Králová, Hradec Králové.

Dvě výhry po 500,- Kč: Iuliana Cokirteva, Otrokovice; Františka Laibnerová, Šternberk.

Deset výher po 200,- Kč: Tamara Merunková, Zdechovice; Marie Gorčíková, Mikulov na Moravě; Mária Brenkusová, Praha; Jindřiška Staňková, Praha; Barbara Militká, Stará Paka; Jitka Vocetková, Praha; Anna Pallová, Mohelnice; Marie Hlavačková, Pardubice; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem; Ivo Balík, Pelhřimov.

 

NO 3/21

Výhra 1 000,-Kč: Karla Kostková, Brno.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Tanicsová, Karviná; Petr Kožený, Pardubice.

Deset výher po 200,-Kč: Věra Provazníková, Praha; Alena Klaisová, Karviná; Věra Sádková, Pardubice; Jana Strbačková, Perná; Lenka Egrešiová, Litoměřice; Marcela Davídková, Újezd; Josef Martínek, Opava; Simona Lašáková, Hrochův Týnec; Bedřiška Kučerová, Teplice; Marie Benešová, Trutnov.

 

NO 2/21

Výhra 1 000,-Kč: Iva Holá, Ústí nad Labem.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Prchlová, Frenštát pod Radhoštěm; Aleš Kohoutek, Bechyně.

Deset výher po 200,-Kč: Vojtěch Matušinec, Valašská Senice; Miroslava Felisová, Nýřany; Jitka Machalíčková, Zlín; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; René Svárovský, Velehrad; Marie Gaveldová, Nová Role; Zdeňka Škarpová, Kroměříž; Marta Richterová, Nový Malín; Eliška Hynková, Velké Karlovice; Lenka Egrešiová, Litoměřice.

.

NO 1/21

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Králová, Hradec Králové.

Výhra 1 000,- Kč: Hana Valaškovčáková, Brno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Jedličková, Praha; Martina Steranková, Tábor.

Deset výher po 200,- Kč: Petr Kožený, Pardubice; Oldřich Polach, Bohumín; Božena Krátká, Příbram; Jiřina Gottwaldová, Brno; Jitka Nováková, Frýdlant; Simona Lašáková, Hrochův Týnec; Natálie Brožová, Bohuslavice; Věra Košková, Poděbrady; Eva Jirsová, Česká Třebová; Marta Klepsová, Plzeň.

 

 

Kniha osmisměrek

 

Výherci KO 12

Výhra 3 000,- Kč: Marcel Holas, Olbramovice.

Výhra 2 000,- Kč: Jana Ihazová, Karviná.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Veselá, Český Krumlov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Ivo Balík, Pelhřimov; Věra Kotenová, Božice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Lenka Řezníková, Letovice; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem; Soňa Stehnová, Jaroměř; Jitka Leflíková, Brno; Marcela Půlpánová, Cheb; Karolína Milotová, Sedlčany; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Marie Zýková, Nezabudice; Žofie Bernardová, Český Dub; Jaromíra Horáková, Prostějov; Miluše Nováková, Nedakoničky; Jana Louthanová, Roudnice nad Labem; Alena Bindrová, Praha; Věra Kubrychtová, Lochovice; Milada Vachovcová, Plzeň.

 

KO 11/21

Výhra 3 000,- Kč: Helena Šimoníková, Skrbeň.

Výhra 2 000,- Kč: Helena Zavřelová, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslava Srbová, Praha; Alexander Havlík, Mariánské Lázně.

Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Vonášková, Lnáře; Šárka Šnoblová, Příbram; Eva Šustrová, Kunštát; Marta Lokajová, Letonice; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Jindra Tomigová, Rožnov pod Radhoštěm; Jindřiška Maciejková, Dobromilice; Marie Rufferová, Provodov; Milada Vachovcová, Plzeň; Bedřiška Kučerová, Teplice; Petr Vltavský, Praha; Věra Brussová, Plumlov; Irena Schlucková, Nýřany; David Hána, Plzeň; Věra Provazníková, Praha.

KO 10/21

 

Výhra 3 000,- Kč: Helena Prausová, Trutnov.

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Chovancová, Opava.

Výhra 1 000,- Kč: Františka Fajtová, Stod.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Drahomíra Švabíková, Ostrava; Vladimír Ščudla, Přáslavice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Petr Vltavský, Praha; Květuše Kovářová, Nové Jirny; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Helena Bartová, Vlašim; Lucie Procházková, Rakovník; Ivana Těšitelová, Kolín; Jiřina Tomková, Mimoň; Jana Pánková, Rohovládova Bělá; Šárka Šnoblová, Příbram; Zdeněk Duda, Děčín; Marta Čechová, Frýdek-Místek; Pavlína Chovancová, Ostrava; Miluše Nováková, Tachov; Alena Žaludová, Cheb.

 KO 9/21

Výhra 3 000,- Kč: Helena Wolfová, Mimoň.

Výhra 2 000,- Kč: Lenka Egrešiová, Litoměřice.

Výhra 1 000,- Kč: Irena Sedláková, Praha.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Václav Matoušek, Městec Králové; Hana Sedláčková, Hovorčovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Tomáš Knap, Varnsdorf; Jarmila Berousková, Zubří; Jaromíra Horáková, Prostějov; Marie Červená, Plzeň; Růžena Šturalová, Vidče; Ludmila Králová, Hradec Králové; Anna Bočková, Brno; Milada Gerhardová, Hranice; Rostislav Tuška, Ostrava; Irena Schlucková, Nýřany; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Marie Konečná, Rokytnice; Marta Richterová, Mladoňov; Jarmila Lutovská, Ostrava; Věra Vančurová, Nýřany.

 

KO 8/21

Výhra 3 000,- Kč: Helena Doležalová, Blíževedly.

Výhra 2 000,- Kč: Slávek Stuchlík, Vodňany.

Výhra 1 000,- Kč: Radka Semeráková, Povrly.

 

KO 7/21
Výhra 3 000,- Kč: Zdenka Mazurová, Frýdek-Místek.

Výhra 2 000,- Kč: Jarmila Jančářová, Bojkovice.

Výhra 1 000,- Kč: David Knap, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Zdeněk Bouchal, Světlá nad Sázavou; Anna Šupolová, Ostrava.

Patnáct výher po 200,- Kč: Růžena Košařová, Dobříš; Kamila Synáčková, Vodňany; Zdeňka Osičková, Zlín; Helena Grbavčicová, Valtice; Petr Těžký, Plánice; Marie Prchlová, Frenštát pod Radhoštěm; Ladislav Matějec, Turnov; Jarmila Berousková, Zubří; Michaela Vaňková, Skalná; Věra Vančurová, Nýřany; Antonín Novotný, Středokluky; Petr Vltavský, Praha; Pavlína Chovancová, Ostrava; Josef Urbánek, Přísnotice; Marie Dlábková, Boskovice.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Františka Bravencová, Terezín; Miloš Bínek, Prachatice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Nikol Hrabovská, Hukovice; Míla Brunclíková, Zbraslavice; Naděžda Neuberová, Karlovy Vary; Lucie Gažová, Plzeň; Jaroslava Fráňová, Borovany; Václav Mrázek, Radslavice; Zdeňka Motlová, Ústí nad Orlicí; Miroslav Valový, Orlová; Lenka Čapláková, Příbor; Jarmila Jančářová, Bojkovice; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Marie Veselá, Český Krumlov; Ivana Kameníková, Budíškovice; Jindřiška Maciejková, Dobromilice; Dagmar Kuklová, Kolín.

KO 6/21

Výhra 3 000,- Kč: rodina Matelkova, Krnov.

Výhra 2 000,- Kč: Jiřina Tomková, Mimoň.

Výhra 1 000,- Kč: Milan Křen, Praha.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Brussová, Plumlov; Nikola Hásová, Skočice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Danuta Chudějová, Bystřice pod Hostýnem; Anna Pavlů Bystřice nad Perštejnem; Helena Bártová, Vlašim; Květuše Kovářová, Nové Jirny; Petr Vltavský, Praha; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Ladislav Němec, Chropyně; Helena Doleželová, Blíževedly; Pavlína Schmidtová, Město Libavá; Drahomíra Švabíková, Ostrava; Olga Hubáčková, Příbram; Anna Baldová, Mladá Boleslav; Helena Prausová, Trutnov; Věra Havelková, Střížovice; Josef Pech, Blansko.

KO 5/21

Výhra 3 000,- Kč: Dana Šebková, Adamov.

Výhra 2 000,- Kč: Věra Brussová, Plumlov.

Výhra 1 000,- Kč: Jiří Švec, Most.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslava Paulová, Praha; Dana Macháčková, Svitavy.

Patnáct výher po 200,- Kč: Emilie Kindlová, Vsetín; Josef Gach, Kunčice pod Ondřejníkem; Jarmila Orálková, Bohumín; Alexander Havlík, Mariánské Lázně; Věra Komínková, Přemyslovice; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Květuše Kovářová, Nové Jirny; Věra Novotná, Louňovice; Ladislav Matějec, Turnov; Jaroslava Kolářová, Pardubice; Helena Šimoníková, Skrbeň; Alena Kumová, Mimoň; Jindřich Stehno, Jaroměř; Marie Balíková, Pelhřimov; Nikola Hásová, Přeštice.

KO 4/2021
Výhra 3 000,- Kč: Dan Dikáček, Šenov

Výhra 2 000,- Kč: Radka Semeráková, Povrly.

Výhra 1 000,- Kč: Kateřina Janošová, Vřesina.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Kubrychtová, Lochovice, Milada Tvrdá, Ostrov.

Patnáct výher po 200,- Kč: Josef Gach, Kunčice pod Ondřejníkem; Miroslava Poláková, Hranice; Milada Zahnová, Rakovník; Nikol Hrabovská, Bartošovice; Anna Staňková, Jaroměř; Zdeňka Ulrichová, Lovosice; Václav Kříženecký, Sokolov; Lenka Matějková, Tábor; Marie Rufferová, Provodov; Maryša Loudová, Stěžery; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Bohumila Kuželová, Zborovice; Kateřina Kašpárková, Mimoň; Milan Křen, Praha; Antonín Novotný, Středokluky.

KO 3/21
Výhra 3 000,- Kč: Dagmar Kuklová, Kolín.

Výhra 2 000,- Kč: Miluše Nováková, Tachov.

Výhra 1 000,- Kč: Ivo Balík, Pelhřimov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Gabriela Sobotková, Borovany; David Hána, Plzeň.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jana Vodenková, Praha; Jarmila Jurásková, Humpolec; Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Anna Divišová, Postřelmov; Václav Kříženecký, Sokolov; Jana Bilová, Halenkov; Naděžda Krištófová, Brno; Václav Macíček, Nový Jičín; Anna Procházková, Ostrava; Michaela Vaňková, Skalná; Radmila Žitníková, Vřesina; Jindřich Motl, Ústí nad Orlicí; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Antonín Sklenář, Topolná; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří.

KO 2/21

Výhra 3 000,- Kč: Liduška Pavlíková, Hradec Králové.

Výhra 2 000,- Kč: Helena Perutková, Frýdek – Místek.

Výhra 1 000,- Kč: Alena Groisová, Mikulov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Radmila Žitníková, Vřesina; Ivana Tešitelová, Kolín.

Patnáct výher po 200,- Kč: Helena Bártová, Vlašim; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Jaroslava Paulová, Praha; Marie Rufferová, Provodov; Jiřina Tomková, Mimoň; Marie Trčková, Čeladná; Libuše Martínková, Opava; Josef Černý, Ostrava; Marie Langová, Přibice; Naděžda Matoušková, Postoloprty; Františka Fajtová, Stod; Pavla Rybinová, Liberec; Věra Mitáčková, Slavkov; Jarmila Orálková, Bohumín.

 

KO 1/21
Výhra 3 000,- Kč: Radka Pšenková, Zlín.

Výhra 2 000,- Kč: Josef Klemš, Zvole.

Výhra 1 000,- Kč: Soňa Stehnová, Jaroměř.

Dvě výhry po 500,- Kč: Petr Težký, Plánice; Jindřiška Valíčková, Dolní Dunajovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Králová, Hrob; Karel Halbrštát, Mistrovice; Věra Brussová, Plumlov; Ludmila Chovancová, Opava; Jindřich Telecký, Brno; Osvald Blahuš, Kutná Hora, Libuše Bučková, Český Těšín; Marie Dlábková, Boskovice; Olga Barošová, Rožnov pod Radhoštěm; Věra Ochranová, Úsov; Eva Rašková, Kralice na Hané; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Marie Hrabovská, Bartošovice; Josef Gach, Kunčice pod Ondřejníkem; Josef Dohnal, Frýdek-Místek.

 

 

Rodinné osmisměrky

 

RO 12/21

 

Výhra 1 000,-Kč: Miroslav Šilc, Napajedla.

Dvě výhry po 500,-Kč: Libuše Podzimková, Královské Poříčí; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří.

Deset výher po 200,-Kč: Zdeňka Lucáková, Trmice; Hedvika Jarošová, Darkovice; Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Roman Kula, Bohumín; Karel Procházka, Volary; Jiřina Dvořáčková, Česká Skalice; Helena Jašková, Hněvošice; Bronislav Krop, Třinec; Marie Kurlejová, Ostrava; Karel Halbrštát, Mistrovice.

RO 11/21

 

Výhra 1 000,- Kč: Jana Hnízdilová, Příbram.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marta Sodomková, Jilemnice; Alena Káfoňková, Velká Bíteš.

Deset výher po 200,- Kč: Jaroslava Kozdebová, Pozorka; Dagmar Kohutová, Příbram; Jan Novák, Železný Brod; Petr Siuda, Karviná; Jana Schneiderová, Ostrov; Hedvika Jarošová, Darkovice; Kateřina Tupá, Praha; Miloslav Harabiš, Český Těšín; Marie Menoušková, Horní Dunajovice; Milada Tomášková, Vysoké mýto.

 

RO 10/21

 

Výhra 1 000,-Kč: Vilibald Marker, Opava.

Dvě výhry po 500,-Kč: Oldřich Mikl, Zlín; Deniska Kulová, Bohumín.

Deset výher po 200,-Kč: Anna Eretová, Rotava; Bedřiška Kučerová, Teplice; Milan Vrzal, Senice na Hané; Hana Dyškantová, Sobotka; Hana Lukešová, Praha; Ladislav Kučera, Milevsko; Jarka Bauerová, Děčín; Jindřiška Maciejková, Dobromilice; Monika Maierová, Třinec; Eva Šustrová, Kunštát.

 

RO 9/21

 

Výhra 1 000,- Kč: Milan Vrzal, Senice na Hané.

Dvě výhry po 500,- Kč: Zdenka Linhartová, Liberec; Drahomíra Švabíková, Ostrava.

Deset výher po 200,- Kč: Kateřina Tupá, Praha; Jaroslava Pivoňková, Heřmanův Městec; Marie Hošková, Stará Ves u Rýmařova; Anna Pallová, Mohelnice; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Milan Elkner, Odry; Monika Maierová, Třinec; Miroslav Šilc, Napajedla; Ludmila Slováčková, Vizovice; Jana Tůmová, Praha.

 

RO 8/20

 

Výhra 1 000,-Kč: Vendula Špalková, Velká Hleďsebe.

Dvě výhry po 500,-Kč: František Došlý, Černovice; Hana Tomášová, Radvanice.

Deset výher po 200,-Kč: Vojtěch Stejskal, Telnice; Růžena Košařová, Dobříš; Marta Prušáková, Sedlčany; Alena Pavelková, Moravské Budějovice; Eva Abrahamová, Dalovice; Jana Tůmová, Praha; Milada Tomášková, Vysoké Mýto; Monika Maierová, Třinec; Petra Stehlíková, Dubňany; David Hána, Plzeň.

 

RO 7/21
Výhra 1 000,- Kč: Vítězslav Hnízdil, Příbram.

Dvě výhry po 500,- Kč: Antonín Engel, Rapotín; Klára Šešulková, Brno.

Deset výher po 200,- Kč: Eliška Rutkovská, Turnov; Jindřiška Maciejková, Dobromilice; Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Kateřina Tupá, Praha; Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Milena Lidmilová, Starý Svojanov; Božena Pončíková, Hovězí; Jan Štohanzl, Moravské Budějovice; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Anna Pallová, Mohelnice.

 

RO 6/2021
Výhra 1 000,-Kč: Hana Pazourová, Habartov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Růžena Košařová, Dobříš; Marta Prušáková, Sedlčany.

Deset výher po 200,-Kč: Vlasta Majerová, Havlíčkův Brod; Zdeňka Dolinková, Kojetín; Alena Kaczorowská, Třinec; Jana Hnízdilová, Příbram; Ladislav Matějec, Turnov; Marta Lokajová, Letonice; Jana Tůmová, Praha; Marie Menoušková, Horní Dunajovice; Petra Danišová, Tachlovice; Jaroslava Kozdebová, Dubí.

RO 5/21

 

Výhra 1 000,-Kč: Anna Eretová, Rotava.

Dvě výhry po 500,-Kč: Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří.

Deset výher po 200,-Kč: Ladislav Matějec, Turnov; Bedřiška Kučerová, Teplice; Zdenka Komárková, Olomouc; Tamara Míšková, Praha; Kateřina Tupá, Praha; Růžena Komárová, Most; Anna Pallová, Mohelnice; Marta Machýčková, Hodonín; Marta Prušáková, Sedlčany; Alena Hoffmanová, Hrádek u Rokycan.

RO 4/2021

Výhra 1 000,- Kč: Jana Berková, Nová Role.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Vlastimil Majer, Soběšovice.

Deset výher po 200,- Kč: Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Anna Vaňková, Velká Hleďsebe; Květa Holešovská, Liberec; Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Eva Hlaváčková, Šternberk; Helena Růžičková, Chýnov; Jindřiška Maciejková, Dobromilice; Dagmar Boháčková, Praha; Lenka Egrešiová, Litoměřice; Marie Štěpánková, Nový Knín.

Výherci RO 3/21

Výhra 1 000,- Kč: Kateřina Žilinčíková, Kostelec na Hané.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Čurajová, Karviná; Danuše Reichlová, Rýmařov.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Kořínková, Struhy; Josef Sklenář, Milín; Kateřina Bernatíková, Bohumín; Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem; Jindřiška Staňková, Praha; Roma Bláha, Nový Oldřichov; Ludmila Veselá, Stříbro; Jana Schneiderová, Ostrov; Růžena Komárová, Most; Ladislav Hladík, Brno.

RO 2/21

Výhra 1 000,- Kč: Nikol Hlavatá, Karlovy Vary.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bedřiška Kučerová, Teplice; Anna Pallová, Mohelnice.

Deset výher po 200,- Kč: Růžena Košařová, Dobříš; Kateřina Housková, Trubská; Dagmar Boháčková, Praha; František Brodský, Železný Brod; Helena Červinková, Dolní Podluží; Monika Maierová, Třinec; Tamara Míšková, Praha; Věra Puschnerová, Chomutov; Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Jana Berková, Nová Role.

RO 1/21

Výhra 1 000,-Kč: Milan Křen, Praha.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; J. Calvittiová, Desná v Jizerských Horách.

Deset výher po 200,-Kč: Jana Motlová, Havlíčkův Brod; Marie Hošková, Stará Ves u Rýmařova; Lubomír Koutný, Leskovec; Zdenka Matušíková, Valašské Meziříčí; Božena Pončíková, Hovězí; Tomáš Knap, Varnsdorf; Zdeněk Zajíc, Košťany; Miloslav Harabiš, Český Těšín; Petra Králová, Ostrava; Silvie Hájková, Kunčičky.