Seznam výherců 2021


Vážení luštitelé,

z technických důvodů jsme zastavili vydávání časopisu Luštění pro kluky a holky.
Výherce z čísla 4/20 a 5/20 najdete na seznamu výherců 2020.  

Výherci Číselné křížovky

ČK 6/21

Výhra 2 000,-Kč: Marie Forethová, Velké Opatovice.

Výhra 1 000,-Kč: Libuše Šnoblová, Rakovník.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Marková, Písečná; Antonín Antek, Horní Slavkov.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Bělohoubková, Otnice; Oldřiška Kociánová, Brno; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou; Antonia Mecerová, Praha; Dana Vysloužilová, Úsov; Božena Kocourková, Mnichovice; Jindřiška Staňková, Praha; Hana Vondrušková, Kralovice; Milan Strejček, Jaroměř; Božena Oplatková, Šumperk.

 

ČK 5/21

Výhra 2 000,-Kč: Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem.

Výhra 1 000,-Kč: Hana Vondrušková, Kralovice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Helena Kratochvílová, Hořice; Marie Ungrová, Olbramovice.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Suchánková, Loštice; Mária Nepožitková, Žulová; Jarmila Dvořáková, Lázně Bělohrad; Věra Pudhorocká, Praha; Jaroslava Havlová, Nové Strašecí; Ludmila Slípková, Frenštát pod Radhoštěm; Marie Štěpánková, Dražetice; Helena Marečková, Chýnov; Blanka Pospíšilová, Tuchlovice; Věra Sedláčková, Nová Paka.

 

ČK 4/21

Výhra 2 000,- Kč: Ladislav Kučera, Milevsko.

Výhra 1 000,- Kč: Jindřiška Staňková, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Francová, Prostějov; Eva Danišová, Polubný.

Deset výher po 200,- Kč: Marie Májková, Hostivice; Jarmila Vysloužilová, Otrokovice; Václav Hodek, Cerhovice; Jiřina Žáková, Chyše; Jiřina Křížová, Ostrava; Jitka Burková, Brno; Míla Komín, Hradec Králové; Miroslav Zaviačič, České Budějovice; Karel Matula, Třanovice; Marie Faistová, Bělá nad Radbuzou.

ČK 3/21

Výhra 2 000,-Kč: Dagmar Kohutová, Příbram.

Výhra 1 000,-Kč: Jaroslava Kačerová, Mníšek.

Dvě výhry po 500,-Kč: Elvira Boučková, Frýdlant v Čechách; Marcela Barošová, Pivín.

Deset výher po 200,-Kč: Jana Koczoňová, Rychvald; Jaroslava Havlová, Nové Strašecí; Eva Danišová, Polubný; Květa Opatová, Doksy u Kladna; Helena Kratochvílová, Hořice; Věra Blauová, Velvary; Božena Kocourková, Mnichovice; Anna Winterová, Starovičky; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Hana Hromádková, Velká Dobrá.

ČK 2/21

Výhra 2 000,-Kč: Alena Veselá, Hluboká nad Vltavou.

Výhra 1 000,-Kč: Květoslav Hloušek, Brno.

Dvě výhry po 500,-Kč: Václav Hlavsa, Třebenice; Květoslava Rysková, Chomutov.

Deset výher po 200,-Kč: Otilie Kohoutková, Písečná; Jaroslava Veberová, Olomouc; Hana Beňová, Velké Bílovice; Antónia Mecerová, Praha; Doubravka Králová, Moravská Nová Ves; Anna Pavlosková, Tišnov; Jiří Burka, Brno; Ludmila Kulišťáková, Zašová; Pavla Poledníková, Plasy; Eva Šustrová, Kunštát.

 

ČK 1/21

Výhra 2 000,-Kč: Jiří Miksch, Benešov.

Výhra 1 000,-Kč: Ladislav Kučera, Milevsko.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Hromádková, Velká Dobrá; Jiřina Žáková, Čichořická Chyše.

Deset výher po 200,-Kč: Jaroslava Vebrová, Olomouc; Jindra Tomigová, Rožnov pod Radhoštěm; Zdeňka Bučková, Kačice; Karel Pojsl, Praha; Eva Křížová, Praha; Anna Fuchsová, Hranice; Karel Fojcik, Třinec; Anna Danková, Hrabětice; Alena Gundackerová, Prostějov; Zdenka Kopřivová, Velké Opatovice.

 

Výherci Velká kniha osmisměrek - speciál

VKOS  2021

Výhra 5 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 3 000,-Kč: Michaela Sládková, Drmoul.

Výhra 2 000,-Kč: Eliška Šípová, Rožmitál pod Třemšínem.

Výhra 1 000,-Kč: Vladimír Klimeš, Opava.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Lukešová, Praha; Štěpánka Fišerová, Strakonice.

Dvacet výher po 200,-Kč: Alena Křenovská, Náchod; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Bruno Krop, Třinec; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Dana Jiklová, Jablunkov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Věra Jírová, Nové Město pod Smrkem; Vlasta Píšová, Kačice; Marie Pintová, Krásná Lípa; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Eva Šťastná, Pertoltice; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Zdenka Riedlová, Plzeň; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Juta Vargová, Jablonec nad Nisou.

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele - speciál

Výherci VKL SPECIÁL

Tablet: Jakub Slonek, Plaveč. - LEGO: Lukáš Nesvatbík, Prostějov. - Nafukovací lehátko: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Auto na dálkové ovládání: Petr Prokůpek, Jablonec nad Jizerou; Ondřej Kozák, Opava; Tomáš Novotný, Tišnov. - Panenka: Markéta Moravíková, Hradec Králové; Magdalena Červinková, Čáslav; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Koloběžka: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Batoh: Jan Špatenka, Smiřice; Jakub Kokoška, Klášterec nad Ohří. - Dětský šicí stroj: Karolína Ježíková, Všemina. - Skateboard: Jáchym Šimek, Čistá. - Toaletní stolek: Pavla Večerková, Klimkovice. - Dinosaurus: Lukáš Michalík, Výškovice. - NERF: Vláďa Bláha, Hodkovice. - Kreativní sada: Ludmila Holancová, Mistrovice; Veronika Čepková, Olomouc. - Policejní auto: Amira Hazaa, Vyškov. - Plyšák: Lada Kričfalušiová, Všestary; Charlottka Sládková, Klatovy. - Pouzdro: Samuel Švanda, Praha. - Společenská hra: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavel Truneček, Blansko.

 

 

 

Výherci Velká kniha křížovek - speciál

Výherci VKKS 1/20

Výhra 5 000,-Kč: František Šmahel, Višňové.

Výhra 3 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výhra 2 000,-Kč: Radomír Štěpánek,  Brno.

Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvě výhry po 500,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Dvacet výher po 200,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Dušan Neumann, Dvůr Králové; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jitka Blažková, Zábřeh; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Karla Hruboňová, Nový Jičín; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Pavla Novosádová, Mařatice; Pavel Kochan, Havířov; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Josef Pech, Blansko; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Vladimír Krajzinger, Olomouc; Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Jarmila Jakubcová, Bohumín; Jan Májek, Blažovice.

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

 VKL léto/2021

Tablet: Andrea Hejduková, Plzeň. - Bezdrátová sluchátka: Daniel Novák, Rožnov pod Radhoštěm. - Lego: Jakub Novák, Brno. - Barbie: Veronika Neznajová, Dolní Újezd; Karolína Běželová, Kralupy nad Vltavou; Výherce nedal souhlas se zveřejněním, Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Auto na dálkové ovládání: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Panenka: Lili Pecháčková, Loukov. - Magnetická stavebnice: Jáchym Šimek, Čistá. - Robot: Jakub Král, Dvůr Králové; Jakub Ridl, Brno. - Kreativní sada: Eliška Nedomová, Kožušany. - Hasičské auto: Filip Janda, Křemže. - Kreativní stavebnice: Kateřina Viceníková, Mladá Boleslav; Ludmila Holancová, Mistrovice. - Plastelína: Jana Mikulová, Kladno; Nela Chlistovská, Votice. - Plyšový Olaf: Magdaléna Marková, Příbram. - Stavebnice: Petr Markán, Černožice. - Společenská hra: Barunka Švecová, Sokolov; sourozenci Domalewski, Rakovník.

 

Výherci Velká kniha křížovek

 

1/2021

Výhra 5 000,-Kč: Kateřina Štroufová, Opařany.

Výhra 3 000,-Kč: Radka Babická, Pátek.

Výhra 2 000,-Kč: Věra Pazderová, Uničov.

Výhra 1 000,-Kč: Evžena Kochanová, Havířov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Bohumil Douša, Aš; Petr Červenec, Bojkovice.

Dvacet výher po 200,-Kč: Radka Maléřová, Šternberk; Anna Žilková, Albrechtice; Alena Černá, Markvartice; Ludmila Magrlová, Vávrovice; Marie Kašoková, Dobrá; Miroslav Petrásek, Ostrava; Petr Vltavský, Praha; Ladislav Vončický, Slavičín; Renata Švestková, Uničov; Eva Veselá, Třebíč; Marie Humeníková, Rýmařov; Hana Sobková, Chvalčov; Marie Kotousová, Bruntál; Alena Manďáková, Zlín; Alena Baranovičová, Mariánské Lázně; Vlasta Nováková, Mšeno; Karel Procházka, Volary; Josef Dvořák, Rožnov pod Radhoštěm; Jiří Marek, Valašské Meziříčí; Stanislav Švadlenka, Rynholec.

 

Výherci Velká kniha osmisměrek

1/2021

Výhra 5 000,-Kč: Zdeněk Čermák, Libiš.

Výhra 3 000,-Kč: Květoslava Vřeská, Studénka.

Výhra 2 000,-Kč: Radek Těšitel, Kolín.

Výhra 1 000,-Kč: Iva Nováková, Česká Skalice.

Dvě výhry po 500,-Kč: Kateřina Buberlová, Bochov; Zlata Valchářová, Šenov.

Dvacet výher po 200,-Kč: Marie Trachtová, Sedlčany; Františka Turečková, Osek; Adéla Hanzelková, Hlinsko; Helena Svěráková, Otnice; Miroslav Coufal, Kadaň; Marie Krejčíčková, Ostrava; Jiřina Giliková, Opava; Jana Pánková, Rohovládová Bělá; Anna Šerá, Karviná; Tomáš Tvrdek, Praha; Emilie Smetanová, Nivnice; Miroslava Skočdopolová, Čeladná; Ivo Balík, Pelhřimov; Martin Cafůrek, Kravaře; Petr Červenec, Bojkovice; Žofie Bernardová, Český Dub; Jaroslava Jiroušková, Vysoké Mýto; Marie Kurimčáková, Ostrava; Liduška Pavlíková, Hradec Králové,; Vendula Špalková, Velká Hleďsebe.

Výherci Rodinné výherní sudoku

 

 

RSU 2/2021 

Výhra 2 000,- Kč,-: Marie Pálková Nové Město nad Metují

Výhra 1 000,- Kč: Karel Habrštát, Mistrovice,

Dvě výhry po 500,- Kč: Adam Šeliga, Jablonica; Wiliam Swan, Malacky.

Pět výher po 200,- Kč: Vlasta Piešťanská, Bratislava; Jaroslava Páričková, Kremnica; Roman Krejčí, Moravské Budějovice; Ludmila Sedláčková, Vrchlabí; Anna Šipešová, Kremnica.

 

RSU 1/2021

Výhra 2 000,- Kč: Věra Komzáková, České Budějovice.

 

Výhra 1 000,- Kč: Simona Dočkajová, Košice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miroslava Valová, Orlová; Eduard Šaroch, Rudná.

Pět výher po 200,- Kč: Ján Smetko, Bratislava; Bohuslav Zelenka, Břidličná; Jarmila Bouchalová, Prostějov; Viera Kornáková, Humenné; Vladan Synek, Zlín.

 

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

 

Výherci OČRO 1

Výhra 2 000,- Kč: Denisa Faistaverová, Vrchlabí.

Výhra 1 000,- Kč: Hanka Janurová, Vodice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eliška Rutkovská, Turnov; Jana Čáslavová, Mokrá.

Deset výher po 200,- Kč: Alois Prášil, Jeseník; Miroslav Petrásek, Ostrava; Zdeňka Lucáková, Ústí nad Labem; Marta Sodomková, Jilemnice; Kristýna Kořínková, Prostějov; Marta Stankeová, Ostrava; Miloslav Šimeček, Cheb; Olga Hubáčková, Příbram; Jitka Sojková, Tišnov; Bohumila Kuželová, Medlov.

 

 

Kniha švédských křížovek

KŠK 2/21

 

Výhra 2 000,- Kč: Kamila Světlíková, Opava.

Výhra 1 000,- Kč: Jana Nogolová, Frýdek-Místek.

Dvě výhry po 500,- Kč: Josef Štípa, Hulín; Věra Schillerová, Blučina.

Deset výher po 200,- Kč: Vladimír Hradil, Bílovec; Alena Rešovská, Novosedly; Vladimír Křišťál, Čejkovice; Růžena Hanzalová, Znojmo; Karel Lepka, Brno; Josef Fořt, Stachy; Zuzana Volfová, Prostějov; Eduard Plocek, Zlín; Vlasta Němečková, Liberec; Bronislav Krop, Třinec.

 

Výherci KŠK 1

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Kratochvílová, Veselí nad Moravou.

Výhra 1 000,- Kč: Jozef Olejar, Český Těšín.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Kunzová, Krnov; František Tesař, Zaječí.

Deset výher po 200,- Kč: Naděžda Polášková, Krnov; Miloslava Vršníková, Jílové u Prahy; Martin Vallaš, Nová Pec; Vlasta Hrnčárová, Bojkovice; Vladimír Hradil, Bílovec; Jenny Poláková, Rakovník; Karel Lepka, Brno; Radka Bláhová, Žitenice; Ludmila Míšková, Choceň; Dagmar Boháčková, Praha.

 

Výherní SU-DO-KU

 

SU 3/21 VÝHERCI

Výhra 2 000,- Kč: Miroslava Velešíková, Žďár nad Sázavou.

Výhra 1 000,- Kč: Wiliam Swan, Malacky.

Dvě výhry po 500,- Kč: Vladimír Krajzinger, Olomouc; Božena Čudová, Krnov.

Pět výher po 200,- Kč: Ján Lošák, Stará Tura; Štefan Kuča, Bardejov; Jarmila Bouchalová, Prostějov; Alena Slavíková, Nová Dubnica; Julie Augustynková, Ostrava.

 

SDK 2/2021

Výhra 2 000,- Kč,- : L. Vidlářová, Ostrava.

Výhra 1 000,- Kč,- : Jana Návratová, Telč.

Dvě výhry po 500,- Kč,- : Alena Sláviková, Nová Dubnica; Stanislav Peslar, Kuřim.

Pět výher po 200,- Kč,- : Miroslav Sedlák, Prešov; Helena Horníčková, Břeclav;

Alena Garaničová, Stará Ľubovňa; Jozef Tesař, Lučenec;

Lenka Egrešiová, Litoměřice.

 

SDK 1/2021

Výhra 2 000,- Kč: Jana Slezáková, Křemže.

Výhra 1 000,- Kč: Hanka Nachtigalová, Žatec.

Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Očkajová, Nitra; Ivan Jamrich, Trnava.

Pět výher po 200,- Kč: Jiří Štemberk, Údlice; Jozef Tesař, Lučenec; Ivo Střižík,

Slaný; Alena Hloušková, Brno; František Vaněk, Zlín.

 

Napínavé osmisměrky

NO 2/21

Výhra 1 000,-Kč: Iva Holá, Ústí nad Labem.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Prchlová, Frenštát pod Radhoštěm; Aleš Kohoutek, Bechyně.

Deset výher po 200,-Kč: Vojtěch Matušinec, Valašská Senice; Miroslava Felisová, Nýřany; Jitka Machalíčková, Zlín; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; René Svárovský, Velehrad; Marie Gaveldová, Nová Role; Zdeňka Škarpová, Kroměříž; Marta Richterová, Nový Malín; Eliška Hynková, Velké Karlovice; Lenka Egrešiová, Litoměřice.

.

NO 1/21

Výhra 2 000,- Kč: Ludmila Králová, Hradec Králové.

Výhra 1 000,- Kč: Hana Valaškovčáková, Brno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Jedličková, Praha; Martina Steranková, Tábor.

Deset výher po 200,- Kč: Petr Kožený, Pardubice; Oldřich Polach, Bohumín; Božena Krátká, Příbram; Jiřina Gottwaldová, Brno; Jitka Nováková, Frýdlant; Simona Lašáková, Hrochův Týnec; Natálie Brožová, Bohuslavice; Věra Košková, Poděbrady; Eva Jirsová, Česká Třebová; Marta Klepsová, Plzeň.

 

 

Kniha osmisměrek

KO 6/21

Výhra 3 000,- Kč: rodina Matelkova, Krnov.

Výhra 2 000,- Kč: Jiřina Tomková, Mimoň.

Výhra 1 000,- Kč: Milan Křen, Praha.

 

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Brussová, Plumlov; Nikola Hásová, Skočice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Danuta Chudějová, Bystřice pod Hostýnem; Anna Pavlů Bystřice nad Perštejnem; Helena Bártová, Vlašim; Květuše Kovářová, Nové Jirny; Petr Vltavský, Praha; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Ladislav Němec, Chropyně; Helena Doleželová, Blíževedly; Pavlína Schmidtová, Město Libavá; Drahomíra Švabíková, Ostrava; Olga Hubáčková, Příbram; Anna Baldová, Mladá Boleslav; Helena Prausová, Trutnov; Věra Havelková, Střížovice; Josef Pech, Blansko.

KO 5/21

Výhra 3 000,- Kč: Dana Šebková, Adamov.

Výhra 2 000,- Kč: Věra Brussová, Plumlov.

Výhra 1 000,- Kč: Jiří Švec, Most.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslava Paulová, Praha; Dana Macháčková, Svitavy.

Patnáct výher po 200,- Kč: Emilie Kindlová, Vsetín; Josef Gach, Kunčice pod Ondřejníkem; Jarmila Orálková, Bohumín; Alexander Havlík, Mariánské Lázně; Věra Komínková, Přemyslovice; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Květuše Kovářová, Nové Jirny; Věra Novotná, Louňovice; Ladislav Matějec, Turnov; Jaroslava Kolářová, Pardubice; Helena Šimoníková, Skrbeň; Alena Kumová, Mimoň; Jindřich Stehno, Jaroměř; Marie Balíková, Pelhřimov; Nikola Hásová, Přeštice.

KO 4/2021
Výhra 3 000,- Kč: Dan Dikáček, Šenov

Výhra 2 000,- Kč: Radka Semeráková, Povrly.

Výhra 1 000,- Kč: Kateřina Janošová, Vřesina.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Kubrychtová, Lochovice, Milada Tvrdá, Ostrov.

Patnáct výher po 200,- Kč: Josef Gach, Kunčice pod Ondřejníkem; Miroslava Poláková, Hranice; Milada Zahnová, Rakovník; Nikol Hrabovská, Bartošovice; Anna Staňková, Jaroměř; Zdeňka Ulrichová, Lovosice; Václav Kříženecký, Sokolov; Lenka Matějková, Tábor; Marie Rufferová, Provodov; Maryša Loudová, Stěžery; Jindra Valíčková, Dolní Dunajovice; Bohumila Kuželová, Zborovice; Kateřina Kašpárková, Mimoň; Milan Křen, Praha; Antonín Novotný, Středokluky.

KO 3/21
Výhra 3 000,- Kč: Dagmar Kuklová, Kolín.

Výhra 2 000,- Kč: Miluše Nováková, Tachov.

Výhra 1 000,- Kč: Ivo Balík, Pelhřimov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Gabriela Sobotková, Borovany; David Hána, Plzeň.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jana Vodenková, Praha; Jarmila Jurásková, Humpolec; Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Anna Divišová, Postřelmov; Václav Kříženecký, Sokolov; Jana Bilová, Halenkov; Naděžda Krištófová, Brno; Václav Macíček, Nový Jičín; Anna Procházková, Ostrava; Michaela Vaňková, Skalná; Radmila Žitníková, Vřesina; Jindřich Motl, Ústí nad Orlicí; Liduška Pavlíková, Hradec Králové; Antonín Sklenář, Topolná; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří.

KO 2/21

Výhra 3 000,- Kč: Liduška Pavlíková, Hradec Králové.

Výhra 2 000,- Kč: Helena Perutková, Frýdek – Místek.

Výhra 1 000,- Kč: Alena Groisová, Mikulov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Radmila Žitníková, Vřesina; Ivana Tešitelová, Kolín.

Patnáct výher po 200,- Kč: Helena Bártová, Vlašim; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Jaroslava Paulová, Praha; Marie Rufferová, Provodov; Jiřina Tomková, Mimoň; Marie Trčková, Čeladná; Libuše Martínková, Opava; Josef Černý, Ostrava; Marie Langová, Přibice; Naděžda Matoušková, Postoloprty; Františka Fajtová, Stod; Pavla Rybinová, Liberec; Věra Mitáčková, Slavkov; Jarmila Orálková, Bohumín.

 

KO 1/21
Výhra 3 000,- Kč: Radka Pšenková, Zlín.

Výhra 2 000,- Kč: Josef Klemš, Zvole.

Výhra 1 000,- Kč: Soňa Stehnová, Jaroměř.

Dvě výhry po 500,- Kč: Petr Težký, Plánice; Jindřiška Valíčková, Dolní Dunajovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Králová, Hrob; Karel Halbrštát, Mistrovice; Věra Brussová, Plumlov; Ludmila Chovancová, Opava; Jindřich Telecký, Brno; Osvald Blahuš, Kutná Hora, Libuše Bučková, Český Těšín; Marie Dlábková, Boskovice; Olga Barošová, Rožnov pod Radhoštěm; Věra Ochranová, Úsov; Eva Rašková, Kralice na Hané; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Marie Hrabovská, Bartošovice; Josef Gach, Kunčice pod Ondřejníkem; Josef Dohnal, Frýdek-Místek.

 

 

Rodinné osmisměrky

RO 6/2021
Výhra 1 000,-Kč: Hana Pazourová, Habartov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Růžena Košařová, Dobříš; Marta Prušáková, Sedlčany.

Deset výher po 200,-Kč: Vlasta Majerová, Havlíčkův Brod; Zdeňka Dolinková, Kojetín; Alena Kaczorowská, Třinec; Jana Hnízdilová, Příbram; Ladislav Matějec, Turnov; Marta Lokajová, Letonice; Jana Tůmová, Praha; Marie Menoušková, Horní Dunajovice; Petra Danišová, Tachlovice; Jaroslava Kozdebová, Dubí.

RO 5/21

 

Výhra 1 000,-Kč: Anna Eretová, Rotava.

Dvě výhry po 500,-Kč: Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří.

Deset výher po 200,-Kč: Ladislav Matějec, Turnov; Bedřiška Kučerová, Teplice; Zdenka Komárková, Olomouc; Tamara Míšková, Praha; Kateřina Tupá, Praha; Růžena Komárová, Most; Anna Pallová, Mohelnice; Marta Machýčková, Hodonín; Marta Prušáková, Sedlčany; Alena Hoffmanová, Hrádek u Rokycan.

RO 4/2021

Výhra 1 000,- Kč: Jana Berková, Nová Role.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Vlastimil Majer, Soběšovice.

Deset výher po 200,- Kč: Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Anna Vaňková, Velká Hleďsebe; Květa Holešovská, Liberec; Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Eva Hlaváčková, Šternberk; Helena Růžičková, Chýnov; Jindřiška Maciejková, Dobromilice; Dagmar Boháčková, Praha; Lenka Egrešiová, Litoměřice; Marie Štěpánková, Nový Knín.

Výherci RO 3/21

Výhra 1 000,- Kč: Kateřina Žilinčíková, Kostelec na Hané.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Čurajová, Karviná; Danuše Reichlová, Rýmařov.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Kořínková, Struhy; Josef Sklenář, Milín; Kateřina Bernatíková, Bohumín; Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem; Jindřiška Staňková, Praha; Roma Bláha, Nový Oldřichov; Ludmila Veselá, Stříbro; Jana Schneiderová, Ostrov; Růžena Komárová, Most; Ladislav Hladík, Brno.

RO 2/21

Výhra 1 000,- Kč: Nikol Hlavatá, Karlovy Vary.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bedřiška Kučerová, Teplice; Anna Pallová, Mohelnice.

Deset výher po 200,- Kč: Růžena Košařová, Dobříš; Kateřina Housková, Trubská; Dagmar Boháčková, Praha; František Brodský, Železný Brod; Helena Červinková, Dolní Podluží; Monika Maierová, Třinec; Tamara Míšková, Praha; Věra Puschnerová, Chomutov; Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Jana Berková, Nová Role.

RO 1/21

Výhra 1 000,-Kč: Milan Křen, Praha.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; J. Calvittiová, Desná v Jizerských Horách.

Deset výher po 200,-Kč: Jana Motlová, Havlíčkův Brod; Marie Hošková, Stará Ves u Rýmařova; Lubomír Koutný, Leskovec; Zdenka Matušíková, Valašské Meziříčí; Božena Pončíková, Hovězí; Tomáš Knap, Varnsdorf; Zdeněk Zajíc, Košťany; Miloslav Harabiš, Český Těšín; Petra Králová, Ostrava; Silvie Hájková, Kunčičky.