Seznam výherců 2019


Výherci Číselné křížovky

Výherci 3/2019

Výhra 2 000,-Kč: Marie Kolářová, Brno.
Výhra 1 000,-Kč: Jana Gříbková, Praha.
Dvě výhry po 500,-Kč: Pavel Končel, Žandov; Helena Lerochová, České Budějovice.
Deset výher po 200,-Kč: Jana Blažejovská, Opatov; Marcela Burianová, Kuklík; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Zlata Fedorová, Blížejov; Milada Tvrdá, Ostrov; Miroslava Skokanová, Krnov pod Cvilínem; Jiřina Kollerová, Praha; Marie Dvořáková, Třeboň; Ema Sojáková, Rožňava; Aneta Doležalová, Náchod.
.

Výherci  2/2019

Výhra 2 000,-Kč: Jaroslava Holubová, Vitry.
Výhra 1 000,-Kč: Eva Salačová, Svojetín.
Dvě výhry po 500,-Kč: Vlasta Soběslavská, Rychnov u Jablonce nad Nisou; Marie Makovcová, Postupice.
Deset výher po 200,-Kč: Pavel Končel, Žandov; Ivanka Vohnoutová, Stěžírky; Tomáš Středa, Hronov; Bohumila Kuželová, Říkovice; Zdenka Kopřivová, Velké Opatovice; Vlasta Jaroňová, Nový Jičín; Růžena Matiašková, Bílov; Marie Žabková, Nové Město nad Metují; Anděla Suchánková, Přelouč; Olga Šprtková, Dubnica nad Váhom.

Výherci  1/2019

Výhra 2 000,-Kč: Alžběta Majnušová, Praha.
Výhra 1 000,-Kč: Žofie Bernardová, Český Dub.
Dvě výhry po 500,-Kč: Anna Hošková, Stará Ves; Ludmila Prokešová, Velká Bystřice.
Deset výher po 200,-Kč: Marie Ungrová, Olbramovice; Ivana Interholcová, Hluboká nad Vltavou; Vlasta Štindlová, Kadaň; Ludmila Pavlíková, Troubelice; Milan Strejček, Jaroměř; Alena Gundackerová, Prostějov; Marcela Burianová, Kuklík; Bedřich Rambousek, Ždánice; Helena Vohnoutová, Hradec Králové; Vladimír Krajzinger, Olomouc.

 

Výherci Velká kniha osmisměrek

 

Výherci Velká kniha pro malé luštitele - speciál

Výherci VKL SPECIÁL

Tablet: Ivana Čechová, Hrušky. - Mobilní telefon: Zdeněk Bičiště, Lázně Bělohrad. - Auto na dálkové ovládání: Matěj Filouš, Olomouc; Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Koloběžka: Láďa Štihel, Frýdek-Místek. - Panenka: Veronika Nováková, Vrkoslavice. - Mimino: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. Lucie Sklenářová, Topolná. - Basketbalový koš: Výherce nedal souhlas se zveřejněním. - Mixer: Anna Vaňkátová, Frýdek-Místek. - Pokladna: Veronika Třísková, Jeseník nad Odrou. - Baťůžek: Růžena Cílková, Soběslav. - Pouzdro: Nela Kozubová, Lhotka; Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou. - Stavebnice: Michal Slonek, Plaveč; Martina Procházková, Chodov u Karlových Varů; Zuzana Čiberová, Praha. - Kniha: Pavel Truneček, Blansko; Vincent Ferenc, Tištín; Výherce nedal souhlas se zveřejněním, Výherce nedal souhlas se zveřejněním.

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

 

Výherci Velká kniha křížovek - speciál

 

 

 

Výherci Velká kniha křížovek

 

Výherci Rodinné výherní sudoku

 

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

 

Kniha švédských křížovek

Výherci 1/2019

Výhra 2 000,- Kč: Božena Zábraná, Kadaň.
Výhra 1 000,- Kč: Václav Hlavsa, Třebenice.
Dvě výhry po 500,- Kč: Marek Tibor, Český Těšín; Jana Nogolová, Frýdek-Místek.
Deset výher po 200,- Kč: Pavel Záhorský, Putim; Věra Pavlíková, Přibyslav; Marie Ivánková, Vlkoš; Zdeňka Marková, Svitavy; Ludmila Kubelková, Nový Bydžov; Jindřiška Staňková, Praha; Hana Frgalová, Prostějov; Emilie Dvořáková, Broumov; Eliška Klicperová, Poděbrady; Bohuslav Říha, České budějovice.

 

Luštění pro kluky a holky

 

Výherní SU-DO-KU

 

Malý luštitel

Výherci 1/2019

Tablet: Richard Macek, Hroznova Lhota. - Mobilní telefon: Veronika Hornychová, Pěkov. - Super Hero Girls: Jasmínka Tomková, Brno. - Fast Furious: Vladislav Šebesta, Vracov. - Panenka: Klaudie Schaferová, Valašské Klobouky. - Auto se zvuky: Ondřej Kozák, Opava. - Mimino: Natálie Pucmarová, Prostějov. - Vojáci: Mirek Kunický, Vracov. - Tajný zápisník: Anička Dohnalová, Slatinice. - Autíčko: Petr Macháček, Uherský Brod. - Sada náramky: Zuzana Pavlová, Plzeň. - Pytlík: Alžběta Jeníčková, Jablonec nad Nisou; Aneta Kriegová, Znojmo. - Stavebnice: Jakub Čábelka, Kolín; Jakub Sika, Kdyně; Štěpán Lukeš, Klatovy.

Velká kniha osmisměrek - speciál

VKOS 19
Výhra 5 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.
Výhra 3 000,-Kč: Jaroslava Kolářová, Pardubice.
Výhra 2 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.
Výhra 1 000,-Kč: Ladislav Horák, Příšovice.
Dvě výhry po 500,-Kč: Ladislav Matějec, Turnov; Lenka Kadlecová, Vizovice.
Dvacet výher po 200,-Kč: Jarmila Bláhová, Český Dub; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Helena Příhodová, Svratka; Květa Brožková, Nechanice; Jana Parajňáková, Klatovy; Jolana Stupková, Vernéřovice; Pavlína Kováčiková, Bystřice nad Pernštejnem; Terezka Paláková, Albrechtice; Jitka Sejčková, Kladrub; Eliška Šípová, Rožmitál pod Třemšínem; Renáta Urbancová, Havířov. Ostatní výherci nedali souhlas se zveřejněním.

Velká kniha pro malé luštitele - speciál

 

Velká kniha křížovek - speciál

Výherci VKKS 1/19
Výhra 5 000,-Kč: Marie Henzelínová, Kladno.
Výhra 3 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.
Výhra 2 000,-Kč: Emilie Boucníková, Hradec nad Svitavou.
Výhra 1 000,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním.
Dvě výhry po 500,-Kč: Výherce nedal souhlas se zveřejněním; Marie Camrdová, Deštná.
Dvacet výher po 200,-Kč: Eliška Šípová, Rožmitál pod Třemšínem; Mária Nebúrková, Havířov; Naděžda Polášková, Krnov; Michal Kazík, Rožnov pod Radhoštěm; Věra Pazderová, Uničov; Karla Hruboňová, Nový Jičín; Bronislav Krop, Třinec; Kateřina Štroufová, Opařany; Jaroslav Lacina, Havlíčkův Brod; Dagmar Janů, Braňany; Libuše Heliasová, Brušperk; Ostatní výherci nedali souhlas se zveřejněním.

Napínavé osmisměrky

Výherci NO 1/19

Výhra 2 000,-Kč: David Staníček, Staňkov.
Výhra 1 000,-Kč: Anna Matušincová, Valašská Senice.
Dvě výhry po 500,-Kč: Zdenka Riedlová, Plzeň; Jaroslav Janků, Nedachlebice.
Deset výher po 200,-Kč: Ludvík Žídek, Brušperk; Ludmila Štěrbová, Zdounky; Ludmila Perclová, Praha; Jana Boudová, Nýřany; Jiřina Pecháčková, Karviná; Lea Šternerová, Plzeň; Jana Koptíková, Blatnice; Petra Karásková, Nýřany; Martin Motl, Havlíčkův Brod; Petr Škuta, Ostrava.

Kniha osmisměrek

KO 3/2019
Výhra 3 000,- Kč: Ludmila Kopejtková, Lovosice.
Výhra 2 000,- Kč: František Bombár, Bidovce.
Výhra 1 000,- Kč: Jarmila Berousková, Zubří.
Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Bilová, Halenkov; Františka Turečková, Osek u Duchcova.
Patnáct výher po 200,- Kč: Alexandr Fiala, Horažďovice; Radek Těšitel, Kolín; Květuše Kovářová, Nové Jirny; Zdeněk Vencl, Praha; Hedvika Čičmanová, Zastávka u Brna; Božena Pospíšilová, Kamenička; Ludmila Kupková, Dolní Benešov; Petra Danišová, Tachlovice; Miloslava Širůčková, Letovice; Marie Pintová, Krásná Lípa; Petr Mareš, Vratimov; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Marie Dvořáčková, Třeboň; Františka Lojdová, Praha; Nela Kobíková, Praha.

KO 2/2019

Výhra 3 000,- Kč: Helena Doležalová, Blíževedly.
Výhra 2 000,- Kč: Zdeněk Svatý, Poniklá.
Výhra 1 000,- Kč: Blažena Kozáková, Praha.
Dvě výhry po 500,- Kč: Ludmila Kopejtková, Lovosice; Adelinde Marešová, Netvořice.
Patnáct výher po 200,- Kč: Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Jaroslava Žižková, Liberec; Karel Bureš, Kámen; Miloslava Tůmová, Beroun; Vendula Komárková, Nepomuk; Květuše Kovářová, Nové Jirny; Radek Hrabovský, Bartošovice; Soňa Kerschová, Děčín; Jirynka Kropová, Třinec; Marie Hošková, Stará Ves u Rýmařova; Maryša Loudová, Stěžery; Hedvika Čičmancová, Zastávka u Brna; Alena Zouharová, Blansko; Hana Levinská, Ostrava; Josef Urbánek, Přísnotice.

Výherci KO 1/19
Výhra 3 000,- Kč: Kateřina Fleischerová, Moravská Ostrava.
Výhra 2 000,- Kč: Hana Klátilová, Terezín.
Výhra 1 000,- Kč: Věra Vonásková, Lnáře.
Dvě výhry po 500,- Kč: Ivo Smejkal, Telč; Soňa Kerschová, Děčín.
Patnáct výher po 200,- Kč: Jindra Kouřilová, Bystřice pod Hostýnem; Hana Kočibová, Řepiště; Petr Šimera, Svařenice; Hana Lukešová, Praha; Zdeněk Bouchal, Světlá nad Sázavou; Michal Mužík, Česká Lípa; Zdeněk Svatý, Poniklá; Libuše Bučková, Český Těšín; Josef Koláček, Jihlava; Helena Wolfová, Mimoň; Marcela Szalayová, Hradec Králové; Soňa Stehnová, Jaroměř; Dalibor Špaček, Brno; Eva Chaloupková, Sedlčany; Viera Lacková, Banská Bystrica.

Rodinné osmisměrky

Výherci 3/2019

Výhra 1 000,- Kč: Marta Kohutová, Krnov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Emilie Šarounová, Střekov; Radka Mikulová, Orlová.
Patnáct výher po 200,- Kč: Jan Lisý, Jičín; Hana Pazourová, Habartov; Jana Berková, Nová Role; Květa Holešovská, Liberec; Růžena Komárová, Most; Ladislav Kučera, Milevsko; Petr Domalewski, Rakovník; Růžena Košařová, Dobříš; Marta Šormová, Pardubice; Marie Makovcová, Postupice; Jiřina Pecháčková, Karviná; Michal Valenta, Bruntál; Květa Sedláčková, Přerov; Stanislav Škrabala, Praha; Olga Zemanová, Šluknov.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,- Kč: Helena Kolínková, Nedašov; Vilém Dengler, Ústí nad Labem; Monika Koloničná, Valašské Meziříčí; Matěj Mašek, Žlutice; Marianka Johánková, Praha; Zuzana Klímová, Březnice; Mariánek Mácha, Vratimov; Nikola Slováčková, Vizovice; Nela Kozubová, Ostrava; Filip Šmerha, Radim.

Výherci 2/2019

Výhra 1 000,- Kč: Hana Pazourová, Habartov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Helena Kouřilová, Ruda nad Moravou; Alena Hančinová, Hradec Králové.
Patnáct výher po 200,- Kč: Stanislav Švadlenka, Rynholec; Věra Sedláčková, Třebíč; Stanislav David, Studenka; Hana Kubínová, Dvůr Králové nad Labem; Miluše Pejchová, Praha; Dagmar Gaideczková, Hlučín; Jiří Holuška, Hradec Králové; Ludmila Darmovzalová, Břeclav; Jiřina Gottwaldová, Brno; Milan Vrzal, Senice na Hané; Pavel Veselý, Děčín; Kateřina Tupá, Praha; Dagmar Kohutová, Příbram; Jiřina Tarabová, Valašské Meziříčí; Růžena Komárová, Most.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,- Kč: Sofie Lamačová, Kostice; Martina Křenková, Valašské Meziříčí; Hana Kubíková, Popkovice; Lenka Smolíková, Znojmo; Nikol Hlavatá, Karlovy Vary; Hana Sedláčková, Třebíč; Aneta Francová, České Meziříčí; Tereza Bartoníčková, Jičín; Ida Kratochvílová, Višňové; Nela Kozubová, Ostrava.

Výherci RO 1/19

Výhra 1 000,-Kč: Jana Macková, Bechlín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Jančurová, Žlutice; Milada Vachovcová, Plzeň.

Patnáct výher po 200,-Kč: Halina Moržolová, Třinec; Alena Škrabalová, Praha; Marie Gaveldová, Nová Role; František Řehák, Frýdek-Místek; Jarmila Horáčková, Hanušovice; Michal Valenta, Bruntál; Soňa Střítežská, Valašské Meziříčí; Dagmar Kohutová, Příbram; Marie Heblíková, Pardubice; Marta Kohutová, Krnov; Anna Pátková, Přerov; Eliška Šípová, Rožmitál pod Třemšínem; Jana Čurajová, Karviná; Pavel Veselý, Děčín; Miloslav Harabiš, Český Těšín.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Hana Kubíková, Pardubice; Zuzana Klímová, Březnice; Evin Beery, Žlutice; Klára Janíková, Zlín; Sofie Lamačová, Kostice; Gita Holubová, Horní Radechová; Nikol Hlavatá, Karlovy Vary; Jiří Halmel, Mníšek pod Brdy; Michal Janura, Vodice; Aneta Francová, České Meziříčí.