Seznam výherců 2017


Výherci Velká kniha osmisměrek

Výherci VKO 1/17

Výhra 5 000,-Kč: Jana Puchnarová, Únětice.

Výhra 3 000,-Kč: Irena Lekešová, Olomouc.

Výhra 2 000,-Kč: Milan Šafarik, Habartov.

Výhra 1 000,-Kč: Marie Šimková, Vsetín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Bernadeta Boková, Košice; Romana Farská, Dlouhá Ves.

Dvacet výher po 200,-Kč: Eva Postová, Praha; Ludmila Štenglová, Pardubice; Jiřina Tomková, Mimoň; Dagmar Vávrová, Praha; Ladislava Růžičková, Pardubice; Jarmila Kulíšková, Lidečko; Pavel Indrych, Dubá; Juta Varová, Jablonec nad Nisou; Alena Rudolfová, Zašová; Eva Zadranská, Hamrníky; Drahoslava Čermáková, Rýmařov; Ludmila Jančurová, Frýdek-Místek; Miroslav Zims, Moravské Budějovice; Antonie Petrusová, Velké Svatoňovice; Anna Hrubá, Moravská Třebová; Věra Nechvílová, Přelouč; Jolana Stupková, Vernéřovice; Helena Průšová, Letohrad; Ladislav Horák, Prýšovice; Aneta Voráčová, Vranová Lhota.

Výherci Velká kniha pro malé luštitele

Výherci VKL 1/2017

Tablet: Lucie Houdová, Liberec.- MP4: Jan Terber, Dačice. - Mobilní telefon: Kristina Suchopárková, Kladno. - Robot: Martin Šůstek, Luhačovice. - Vajíčko pro miminko: Anežka Smetanová, Praha. - Panenka: Eliška Kyselová, Pečky. - Jeřáb: Marian Popelka, Horka nad Moravou. - Myčka: Lucie Nováčková, Hlučín. - SHOPKINS: Veronika Kučerová, Rumburk. - Fotbal: Kryštof Švec, Praha. - Kufřík: Lucie Lžičařová, Rousínov. - SEVA: Jan Mikeš, Rakovník. - Kuchyňský robot: Ludmila Hrdá, Ostrava. - Magický diář: Blažena Kopecká, Česká Ves. - Projektor: sourozenci Salovi, Žulová. - Bagr: Dan Fikáček, Šenov. - Stavebnice: Jan Kouřil, Hulín; Lukáš Prudil, Praha. - Společenská hra: Petra Kubíčková, Zlín.

Výherci Velká kniha křížovek

Výherci VKK 1/17

Výhra 5 000,-Kč: manželé Fleischerovi, Hrabová.

Výhra 3 000,-Kč: Mgr. Jaroslava Brabencová, Mirovice.

Výhra 2 000,-Kč: Jaroslav Vosyka, Holýšov.

Výhra 1 000,-Kč: Jaroslava Řezáčová, Štědrá.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marta Hermanová, Horní Bludovice; Marie Němečková, Třeboň.

Dvacet výher po 200,-Kč: Florian Minařík, Jablůnka; Helena Svěráková, Otnice; Helena Nejedlá, Česká Bělá; Štefania Suranová, Stonařov; Bohumil Růžička, Praha; Radmila Zajíčková, Pelhřimov; Miloslav Baše, Vlkov; Jarmila Jakubcová, Bohumín; Emílie Brixová, Otrokovice; Jitka Bendová, Znojmo; Marie Adamíková, Třinec; Božena Švajdová, Klatovy; Deniska Kulová, Bohumín; Mária Gomolková, Krompachy; Marie Humeniková, Rýmařov; Drahoslava Bábíčková, Chomutov; Zuzana Běláčková, Opava; Kateřina Klikarová, Liberec; Jiřina Benítezová, Dub nad Moravou; Eva Frouzová, Cheb.

Výherci Rodinné výherní sudoku

RSU 4/17 výherci

Výhra 2 000,- Kč: František Ondroušek. Výškov.

Výhra 1 000,- Kč: Ondřej Gryc, Brno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Ivona Balážová, Praha; Helena Kubasáková, Žilina.

Pět výher po 200,- Kč: Viera Mihálová, Myjava; Pavel Vidlář, Přerov; Helena Palkovičová, Lednické Rovné; Vlasta Fryšová, Orlová; Mária Bartošová, Modrá.

 

RSU 3/17 výherci

Výhra 2 000,- Kč: František Šmahel, Višňové.

Výhra 1 000,- Kč: Marta Strmeňová, Tomašovce.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jarmila Bouchalová, Prostějov; Simona Šimeková, Holíč.

Pět výher po 200,- Kč: Eva Píšová, Chodov u Karl. Varů; Jitka Miloňovská, Bystřec; Eva Vodvárková, Prosetín; Magda Jakubecová, Tatranská Lomnica; Jana Drmlová Jablonec nad Nisou.

 

RSU 2/17 výherci

Výhra 2 000,- Kč: Juraj Halák, Brezno.

Výhra 1 000,- Kč: Agátka Fluxová, Dolní Lutyně.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marie Pálková, Nové Město n. Metují; Miloslav Šimeček, Cheb;

Pět výher po 200,- Kč: Mária Tupá, Čereňany; Karla Zachová, Myslejovice; Daniel Červenka , Lukov u Zlína; Alžběta Ďurošová, Žihľava; Danuška Foltýnová, Kopřivnice.

 

RSU 1/17 výherci

Výhra 2 000,- Kč: Milan Torma, Košice.

Výhra 1 000,- Kč: Blanka Machálková, Hradec Králové.

Dvě výhry po 500,- Kč: Františka Míčková, Rožnov pod Radhoštěm; Václav Zborník, Chlumec nad Cidlinou;

Pět výher po 200,- Kč: Helena Kubasáková, Žilina; Martin Židek, Bratislava; Marie Gejdošová, Střílky; anna Šoltézová, Rimavská Sobota; Josef Tajovský, Litomyšl,

Výherci Osmisměrky čtvero ročních období

Výherci OČRO 3

Výhra 2 000,- Kč: Daniel Matěja, Straník.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Roháčová, Budišov nad Budišovkou.

Dvě výhry po 500,- Kč: Františka Lojdová, Praha; Jan Voráč, Volary.

Deset výher po 200,- Kč: Miroslav Kubíček, Slatina; Pavla Novosádová, Mařatice; Miloslava Šmerdová, Slavkov; Marie Hlavenková, Břeclav; Marie Šimková, Vsetín; Libuše Božičková, Brno; Zdeněk Páral, Znojmo; Andrea Chramostová, Ústí nad Labem; Hana Jančurová, Žlutice; Marta Sodomková, Jilemnice.

Výherci OČRO 2

Výhra 2 000,- Kč: Miroslav Dolník, Mokrá.

Výhra 1 000,- Kč: Richard David, Studénka.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marta Sodomková, Jilemnice; Alena Koldová, Prostějov.

Deset výher po 200,- Kč: Iveta Konvalinová, Přelouč; Dana Krejčová, Praha; Karel Fiala, Šlapanov; Marie Roháčová, Budišov nad Bud.; Vratislava Vyvozilová, Tři Dvory; František Zeman, Nenačovice; Marie Vyvlečková, Uherský Brod; Karel Zajíc, Jindřichův Hradec; Oldřiška Kociánová, Brno; Zuzana Běláčková, Opava.

Kniha švédských křížovek

Výherci KŠK 5/17

Výhra 2 000,- Kč: Radomíra Gromusová, Olomouc.

Výhra 1 000,- Kč: Jana Nogolová, Frýdek-Místek.

Dvě výhry po 500,- Kč: Stanislav Titěra, Čáslav; Miluše Durajová, Dobříš.

Deset výher po 200,- Kč: Ludmila Dvořáková, Ždírec nad Doubravou; Dagmar Boháčková, Praha; Dobroslava Krumniklová, Kozov; Růžena Vondrášková, Šumavské Hostice; Jiřina Pavlíková, Brumov-Bylnice; Mária Nebúrková, Havířov; Marcela Šimková, Tuchlovice; Ivana Lovecká, Těmice; Gabriela Minarčíková, Nemile; Růžena Peprníčková, Bulhary.

Výherci KŠK 4

Výhra 2 000,- Kč: Karel Pačka, Dolní Benešov.

Výhra 1 000,- Kč: Vlasta Holubová, Sokolov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Vlasta Kanderálová, Chrudim; Marie Gorčíková, Mikulov.

Deset výher po 200,- Kč: Olga Stuchlíková, Vodňany; Dana Králová, Praha; Zdenka Ježíková, Dobrá; Míla Krupová, Rumburk; Marie Kalátová, Teplice; Jan Schulz, Most; Dagmar Michálková, České Budějovice; Jana Nogolová, Frýdek-Místek; Igor Toman, Dubňany; Jitka Horáková, Bučovice.

Výherci KŠK 3/2017

Výhra 2 000,- Kč: Jaroslava Tuláčková, Jilemnice.

Výhra 1 000,- Kč: Ladislava Berenreiterová, Chrást u Plzně.

Dvě výhry po 500,- Kč: Ludmila Kratochvílová, Veselí nad Moravou; Dagmar Maximovičová, Písek.

Deset výher po 200,- Kč: Jana Kopecká, Rumburk; Miroslav Kučera, Litomyšl; Jana Šaurová, Opatovice nad Labem; Petr Prokůpek, Plzeň; Karola Bradová, Klabava; Jaroslav Pánek, Klášterec nad Ohří; Dobroslava Krumniklová, Bouzov; Zdeněk Tureček, Horní Němčí; Marta Šrámková, Dobruška; Eduard Plocek, Zlín.

Výherci KŠK 2

Výhra 2 000,- Kč: Miluše Durajová, Dobříš.

Výhra 1 000,- Kč: Igor Toman, Dubňany.

Dvě výhry po 500,- Kč: Karel Lepka, Brno; Ján Komorný, Moravská Třebová.

Deset výher po 200,- Kč: Helena Matuchová, Zábřeh; Blanka Krpcová, Rychnov nad Kněžnou; Jaromír Koudelka, Valchov; Bohumil Polášek, Krnov; Jana Kopecká, Rumburk; Miroslav Kučera, Litomyšl; Petr Surovec, Kunín; Květoslav Hloušek, Brno; Stanislav Eliáš, Mladá Boleslav; Marianna Laschková, Zaječí.

Luštění pro kluky a holky

Výherci z 6. čísla

Tablet: Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou. - Mobilní telefon: Zbyněk Zeman, Jindřichův Hradec. - Panenka: Adéla Gronychová, Ruda nad Moravou; Pavlínka Kubicová, Nový Bohumín. - Garáže: Kryštof Grosman, Studénka. - Fotbal: Adam Mokrý, Znojmo. - Máša a medvěd: Mirka Holíková, Chodov. - Pletací sada: Barbora Bartoníčková, Jičín. - Stavebnice: Jan Fišer, Hronov. - Kreativní figurky: Petra Beránková, Mšené – Lázně. - Hrad s rytíři: Michal Kamlar, Valašská Bystřice. - Kufřík a baťůžek: Gábina Nováková, Rožnov pod Radhoštěm. - Společenská hra: Julie Juřinová, Krnov; sourozenci Pospíšilovi, Horní Suchá.

 

Výherci z 5. čísla

Tablet: Radek Pazderník, Kněževes. - Mobilní telefon: Kateřina Weissová, Mohelnice. - Panenky s kočárem: Petra Beránková, Mšené – Lázně. - Robot: Daniel Chytil, Brno. - Panenka: Claudie Jírovcová, Písek; Terezka Marková, Boršov nad Vltavou. - Stavebnice Policie: David Mikuláček, Lipov. - Kreativní polštář: Jana Christova, Uherský Brod. - Skládačka: sourozenci Hoffmannovi, Soběslav. - Tank: Miroslav Malec, Znojmo. - Batoh s krtečkem: Amálka Zemanová, Jindřichův Hradec. - Farma: Pavlík Lukaszczyk, Dolní Lutyně. - Společenská hra: Valérie Pastyříková, Ostrava; Hana Prokopová, Ostrava.

Výherci z 4. čísla

Tablet: Patricie Minarčíková, Nemile. - Mobilní telefon: Tomáš Sviták, Česká Lípa. - Taška na mimino: Janička Turečková, Bohumín. - Fotbal: Vincent Ferenc, Tištín. - Projektor: Denisa Mrkvicová, Velké Němčice. - Miminko: Hannah Massey, Kozlov. - SEVA: František Skalička, Fryšták. - Kreativní polštář: Mariánka Macková, Vysokov. - Doktorka: Tereza Marková, Boršov nad Vltavou. - Autobus: David Šatný, Hořovičky. - Western sada: Jan Mikeš, Rakovník. - Batoh Frozen: Magdalena Mikula, Stonava. - Přepravka pro pejska: sestry Prokopovy, Dolní Město. - Stavebnice: Jan Nachlinger, Bechyně; Václav Zeman, Jindřichův Hradec. - Společenská hra: Silvinka Pospíšilová, Horní Suchá.

Výherci LKH 3/2017

Tablet: Jakub Lýsek, Mosty u Jablůnkova. - Mobilní telefon: Veronika Lauková, Litoměřice. - Shopkins: Leonka Honusová, Ostrava. - Hokej: Martin Schmidt, Vracov. - Panenka: Petra Beránková, Mšené-Lázně. - Robot: Michal Ščypka, Orlová. - Kreativní polštář: Nikolka Hermachová, Písek. - Přepravka pro pejska: Lenka Prášková, Dolní Rožínka. - Stavebnice Robot: Bohuslav Víteček, Blažejov. - Stavebnice Piráti: Jan Kouřil, Hulín. - Kreativní diář: Markéta Matějová, Nový Jičín. - Jeřáb: Prokop Dytrych, Bystřice pod Hostýnem. - Cheva: Filip Zahradník, Karlovice. - Společenská hra: Veronika Klimková, Krmelín.

LKH 2/2017

Tablet: Lenka Krejzová, Odolena Voda. - Mobilní telefon: Josef Bureš, Hodkovice nad Mohelkou. - Robot: Stanislav Magda, Ráječko. - Panenka: Vanesa Vevrová, Jemnice; Sofie Henlínová, Jedomělice; Lenka Smolíková, Znojmo. - Fotbal: Michael Kaláb, Sedlešovice. - Prkno na vodu: Štěpán Nový, Most. - Doktorka: Věra Mikulicsová, Soběslav. - Stavebnice: Magdalena Mikula, Stonava; sourozenci Martínkovi, Jablůnka; Jan Mikeš, Rakovník; Michal Kamlar, Valašská Bystřice. - Sada Vojáci: Vojtěch Tomek, Znojmo.

LKH 1/2017

Tablet: Petr Martišek, Petrov nad Desnou. - Mobilní telefon: Tereza Taliánová, Lužany. Mikroskop: Jiří Mísař, Ždírec nad Doubravou. - Kolébka: Magdalena Mikula, Stonava. - Mimino: Kateřina Drugová, Děčín. - Stavebnice: Tobiáš Lehký, České Meziříčí; Petr Valašek, Jablonec nad Nisou; Daniel Nemeth, Chotusice; sourozenci Tomášovi, Radvanice; Anička Bukáčková, Fryšava; Kristýna Vojtěcká, Sulejovice. - Myčka: Adriana Janatková, Liběchov. - SEVA: Tereza Marková, Boršov nad Vltavou. - Společenská hra: Pavlína Šudomová, Bělá nad Svitavou.

Výherní SU-DO-KU

SU 5/17 výherci

Výhra 2000,- Kč: Eva Tatarová, Mníšek pod Brdy.

Výhra 1 000,- Kč: Petra Danišová, Tachlovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Dagmar Zemaníková, Mor. Svatý Ján; Jozef Kratochvíl, Mikulov.

Pět výher po 200,- Kč: Martin Žídek, Bratislava; Beáta Hmelárová, Košice; Jana Matějková, Přeštice; Marie Kubíčková, Slatina nad Zdobnici, Mária Čviriková, Púchov.

 

SU 4/17 výherci

Výhra 2 000,- Kč: Jiřina Krausová, Praha 9.

Výhra 1 000,-Kč: Ján Lošák, Stará Turá.

Dvě výhry po 500,- Kč: Beáta Hmelárová, Košice; Věra Zelenková, Břidličná.

Pět výher po 200,- Kč: Zdeněk Tovara, Krasice; Jozef Tesař, Lučenec;

Irena Kalenská, Chrudim; Jarmila Zvěřinová, Brno; Štefan Tileš, Ostrava.

 

SDK 3/17 výherci

Výhra 2 000,- Kč.-: Jan Pochylý, Dětmarovice.

Výhra 1 000,- Kč.-: Ján Gajan, Nová Lesna,

Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Zárubová, Miletín; Stanislav Zátopek, Kunčice pod Ondřejníkem.

Pět výher po 200,- Kč: Vavřinec Cvrkal, Kněževes; Dionýza Vojtková, Kamemica nad Cirochou; Emília Mydlová, Snina; Dexter Navrátil, Prostějov;

Eva Vodvárková, Prosetín,

 

SDK 2/17 výherci

Výhra 2 000,- Kč: Josef Zapletal, Přemyslovice.

Výhra 1 000,- Kč: Helena Kubasáková, Žilina.

Dvě výhry po 500m,- Kč: Alena Garaničová, Stará Ľubovňa; Ivana Luxová, Přerov.

Pět výher po 200,- Kč: Karla Zachová, Myslejovice; Marie Spurná, Dvorce ; Ladislava Ježková, Litoměřice; Terézia Malá, Handlová; Jan Raška, Štíty.

 

SDK 1/17 výherci

Výhra 2 000,- Kč: Vojtěch Kopecký, Pardubice.

Výhra 1 000,- Kč: Anna Kolesárová,Michalovce.

Dvě výhry po 500,- Kč: Zdeněk Kalaš, Bechyně; Zdenka Malotová, Zlín.

Pět výher po 200,- Kč: Ján Lošák, Stará Tura; Jiřina Urbánková, Vlachovo Březí; Miloslava Sahulová, Heřmanův Městec; Iveta Tatarová, Mníšek pod Brdy; Petr Tkadlec, Šumperk.

Malý luštitel

Výherci 5/2017

Tablet: Tomáš Dvořák, Radějov.- Mobilní telefon: Tarja Tomčíková, Vyškov. - Sluchátka: Anetka Štruncová, Rožnov pod Radhoštěm. - Selfie tyč: Maruška Vlčková, Josefův Důl. - Robot: Štěpán Šťastný, Jirkov. - Garáže: Daník Kalábek, Ratíškovice. - Mimino: Zuzanka Pavlová, Plzeň. - Magický diář: Veronika Machů, Bojkovice. - Autobus: Jakub Přikryl, Telč. - Kreativní obrázky: Lucie Jahodová, Bílovice nad Svitavou. - Stavebnice: Mikoláš Ladner, Vítkov; Matěj Grabiec, Orlová; Jan Jírovec, Písek; Tomáš Makový, Jevíčko. - Adventní kalendář: Adinka Kodýtková, Praha. - Sada na malování: Monika Bicková, Kájov. - Společenská hra: Martin Pavel, Plzeň.

Výherci  4/2017

Tablet: Veronika Slavíková, Skuteč. - Mobilní telefon: Karel Žerava, Krnov. - Panenka Sofia: Eva Krobová, Nové Strašecí. - Lední hokej: David Hudlička, Praha. - Myčka se světlem: Eva Machů, Bojkovice. - Robot: Tomáš Cicálek, Žďár nad Sázavou. - Stavebnice: David Janšta, Slavičín; Lukáš Homola, Ostrava. - Výroba medvěda: Soňa Chovanečková, Frýdlant nad Ostravicí. - Kreativní diář: Anna Kochová, Třebíč. - Bagr: Vojtíšek Kubica, Bohumín. - Kreativní obrázek: Linda Haklová, Praha. - Sada Western: sourozenci Matějkovi, Praha. - Kreativní nálepky: Pavlína Šudomová, Bělá nad Svitavou. - Společenská hra: sourozenci Martinkovi, Vsetín; Toby Kinnunen, Praha.

Spinner vyhrávají: Zuzana Dvořáková, Malšice; Kristýnka Pištěcká, Kroměříž; Magdalena Průšová, Praha; Matěj Filonš, Olomouc; Nikola Sedláčková, Kunratice; Simona Gundackerová, Prostějov; Anetka Štruncová, Rožnov pod Radhoštěm; Jakub Stanka, Nový Jičín; Lada Šťastná, Jirkov; Anežka Marušincová, České Budějovice.

Výherci ML 3/2017

Tablet: Ondřej Matějka, Býšť. - Mobilní telefon: Anežka Urbanová, Měchenice. - Hokej: Petr Martišek, Petrov nad Desnou. - Panenka: Lucie Jahodová, Bílovice nad Svitavou; Evička Machů, Bojkovice. - Ruleta: Tomáš Dvořák, Radějov. - Biliard: Stanislav Keder, Opava. - Pokladna: Maruška Vlčková, Josefův Důl. - Stavebnice: Adinka Kodýtková, Praha; Eliška Švarcová, Bakov nad Jizerou; Vašík Vaněk, Skalná; Štěpán Šťastný, Jirkov; Filip Kunčík, Dolany; Vojtěch Kolařík, Brno. - Společenská hra: Andrea Semotjuková, Liberec; Tarja Tomčíková, Kučerov.

Výherci 2/2017

Tablet: Nikola Tulachová, Hříměždice. - Mobilní telefon: Jan Mikeš, Rakovník. - Sluchátka: Martin Houdek, Vlašim. - Fotbal: Filip Fréhar, Rýmařov. - Panenka: Lucie Jahodová, Bílovice nad Svitavou; Dagmar Malcová, Znojmo. - Garáž: Vojtěch Koudela, Rouchovany. - Mimino: Sabina Čmugrová, Ústí nad Labem. - Ruleta: Dominik Přikryl, Telč. - Myčka se světlem: Eliška Trněná, Blatnice. - Pokladna: Veronika Machů, Bojkovice. - Stavebnice: Anička Dohnalová, Slatinice; Štěpán Šťastný, Jirkov; Oliver Slimák, Praha. - Společenská hra: Tereza Partschová, Brandýs nad Labem; Jan Kouřil, Hulín.

Výherci 1/2017

Tablet: Nikola Sedláčková, Kunratice.

Mobilní telefon: David Žáček, Velešín. 

Kolébka: Hana Švecová, Bechyně. 

Robot: Jakub Stanka, Nový Jičín.

Kuchyňka: Maruška Vlčková, Josefův Důl. 

Fotbal: Tomáš Dvořák, Radějov.

Deka FROZEN: Sabina Benischková, Zlín. 

Kreativní diář: Viktorie Opolona, Chuchelná.

Stavebnice: Štěpán Šťastný, Jirkov; Ondra Herzog, Přerov; František Janda, Křemže. 

Kreslicí sada: Růžena Gondeková, Římov. 

Společenská hra: Dora Kudělková, Hodslavice; Michaela Mašková, Náchod; Ládík Krupa, Branky.

Velká kniha osmisměrek - speciál

Výherci VKO speciál

Výhra 5 000,- Kč: František Šmahel, Višňové.

Výhra 3 000,- Kč: Lubomír Koutný, Valašská Polanka.

Výhra 2 000,- Kč: Jaromíra Horáková, Prostějov.

Výhra 1 000,- Kč: Jindřiška Struppová, Česká Lípa.

Dvě výhry po 500,- Kč: Lenka Škorpíková, Vítochov; Bedřich Rambousek, Ždánice.

Dvacet výher po 200,- Kč: Bohumil Zelinka, Bílina; Jana Šteflová, Havířov; Vlasta Boková, Ostrov; Pavel Sázel, Olomouc; Lidmila Hrnčířová, Polanka nad Odrou; Miroslava Skočdopolová, Čeladná; Jitka Juřenová, Kolín; Jánoš Štefan, Sokolov; Ludmila Jírová, Budyně; Astrid Procházková, Havířov; Alena Křenovská, Náchod; Stanislav Říha, Moravské Budějovice; Anna Šliková, Vřesová; Anna Červená, Toužim; Dagmar Janů, Braňany; Vladimír Vavřiník, Šumperk; Martin Tomek, Znojmo; Marie Kostelecká, Rouchovany; Ladislav Matějec, Turnov; Stanislav Kolář, Protivín.

Velká kniha pro malé luštitele - speciál

Výherci VKML speciál 2017

Tablet: Martin Čermák, Moravské Knínice. 

Mobilní telefon: Miroslav Magda, Ráječko.

Robot: Jiří Vosáhlo, Benešov nad Ploučnicí; Vlastimil Kupsa, Bechyně.

Panenka: Viktorka, Petrová, Mohelnice; Magdaléna Průšová, Praha; Aneta Raková, Zlín. 

Hokej: Vojtěch Tomek, Znojmo.

Fotbal: sourozenci Kratěnovi, Kraslice. 

Pokladna: Pavla Fialová, Soběslav; Monika Kuchařová, Březolupy. 

Stavebnice: Ríša Plecháč, Jirkov; Tomáš Sviták, Česká Lípa; Jan Mikeš, Rakovník. 

Kreativní diář: Kristýna Németová, Praha; Lenka Bradová, Klabava. 

Společenská hra: Šárka Kaprálová, Přerov; sourozenci Hoffmanovi, Soběslav; Hana Návratová, Hlučín.

Velká kniha křížovek - speciál

Výherci VKK speciál

Výhra 5 000,- Kč: Nikol Mojchová, Hlučín.

Výhra 3 000,- Kč: Věra Parýzková, Holyšov.

Výhra 2 000,- Kč: Zbyněk Shrbený, Olomouc.

Výhra 1 000,- Kč: Martina Landová, Chlumín.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Štěrbová, Hrubšice; František Peřina, Olomouc.

Dvacet výher po 200,- Kč: Marie Camrdová, Deštná; Zbyněk Jíša, Brno; MUDr. Petr Kazík, Český Těšín; Miroslav Kubrt, Neratovice; Slavomír Prosser, Jevíčko; Albína Šebková, Praha; Vlastimil Ryšánek, Rousínov; Vlasta Kettnerová, Kralupy nad Vltavou; Marie Adamíková, Třinec; Karla Hruboňová, Nový Jičín; Vilém Kula, Bohumín; Jarmila Holečková, Miletín; Helena Svěráková, Otnice; Ilona Šaldová, Rakovník; Miloslav Šašek, Teplice; Karel Procházka, Volary; Jiří Krumbholz, Jiřetín; Božena Švajdová, Klatovy; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Milan Měska, Bojkovice.

Napínavé osmisměrky

Výherci NO 5/17

Výhra 2 000,-Kč: Jiřina Havlová, Mladějov.

Výhra 1 000,-Kč: Eva Píšová, Chodov u Karl. Varů.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jitka Prudíková, Brno; Vlasta Soběslavská, Rychnov.

Deset výher po 200,-Kč: Ludmila Novotná, Praha; Iva Němcová, Kašperské Hory; Alžběta Zachovalová, Drnovice; Mária Brenkusová, Praha; Miloslava Šmerdová, Slavkov, František Vajda, Beňov, Božena Kurková, Kunvald; Alena Vítková, Dolní Dobrouč; Irena Bělohradská, Ledce; Eva Michaleková, Drahovce.

 

Výherci NO 4/17

Výhra 2 000,-Kč: Marta Jašíčková, Olomouc.

Výhra 1 000,-Kč: Ivana Dvorníková, Přerov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Miroslava Sýkorová, Zašová; Marie Heblíková, Trnová.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Nedvědová, Opočno; Bc. Jana Doležalová, Třebíč; Jana Veselková, Ratměřice; Libuše Zemanová, Břežany; Jan Zatloukal, Uherský Brod; Anna Valentová, Plzeň; Lucie Franková, Milotice; Jitka Kubíčková, Hlušovice; Ladislava Loslebenová, Drmoul; Pavol Balog, Košice.

NO 3/2017

Výhra 2 000,-Kč: Ivana Dvorníková, Přerov.

Výhra 1 000,-Kč: Kateřina Bernatíková, Bohumín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Kocánková, Praha; Oldřich Matýsek, Přibyslav.

Deset výher po 200,-Kč: Marta Lokajová, Letonice; Milan Vrzal, Senice na Hané; Marta Štolfová, Kojetín; Anna Hořínková, Ždírec nad Doubravou; Karolína Juríková, Břeclav; Cecília Soukupová, Havlíčkův Brod; Hana Valaškovčáková, Brno; Alena Bednářová, Praha; Ladislav Borik, Zlatníky; Tamara Merunková, Pardubice.

Výherci NO 2/17

Výhra 2 000,-Kč: Petronela Trebatická, Rotava.

Výhra 1 000,-Kč: Jitka Nováková, Frýdlant.

Dvě výhry po 500,-Kč: Milada Šilerová, Brno; Otto Kantor, Třinec.

Deset výher po 200,-Kč: Pavol Rosina, Krásno nad Kysucou; Helmut Štys, Žatec; Zdeněk Tesař, Zlín; Zdeňka Opravilová, Týn nad Bečvou; Růžena Plavcová, Kutná Hora; Hana Bartoňová, Vsetín; Ivona Slabá, Týn nad Vltavou; Vojtěch Gajdošík, Napajedla; Jana Strbačková, Perná; Květoslava Kocmanová, Blansko.

Výherci NO 1/17

Výhra 2 000,-Kč: Marie Hlaváčková, Pardubice.

Výhra 1 000,-Kč: Tomáš Duda, Zlín.

Dvě výhry po 500,-Kč: Zdeňka Hošťálková, Plánice; Alena Řeháková, Pardubice.

Deset výher po 200,-Kč: Renáta Nováčková, Ostrava; Jarmila Novotná, Světlá nad Sázavou; Marie Tuttlerová, Lišov; Ludmila Prokešová, Jemnice; Anna Antoniová, Odolena Voda; Miloš Opatrný, Hlinsko v Čechách; Michaela Kobíková, Praha; Jaroslav Berák, Chrast; Hana Vítková, Dolní Dobrouč; Oto Lasica, Studienka.

Číselné křížovky

Výherci Číselných křížovek 11/2017

Výhra 2 000,-Kč: Jaroslava Ropková, Choceň.

Výhra 1 000,-Kč: Dagmar Boháčková, Praha.

Dvě výhry po 500,-Kč: Eva Starostová, Benešov; Magdalena Průšová, Praha.

Deset výher po 200,-Kč: Vlasta Holubová, Sokolov; Božena Černá, Mošnice; Dagmar Pavelková, Brumov-Bylnice; Marcela Burianová, Kuklík; Helena Lerochová, České Budějovice; Vlasta Gálová, Ostrožská Lhota; Božena Rákošová, Tulčík; Ludmila Slípková, Frenštát pod Radhoštěm; Emilie Kupková, Ostrava; Radka Semeráková, Povrly.

 

.Výherci Číselných křížovek 10/17

Výhra 2 000,-Kč: Josef Kratochvíl, Mikulov.

Výhra 1 000,-Kč: Jindřiška Slezáková, Krnov.

Dvě výhry po 500,-Kč: Olga Horsáková, Uherské Hradiště; Věra Blahoudková, Třebíč.

Deset výher po 200,-Kč: Eva Rozsypalová, Nižbor; Karel Brožek, Žulová; Dagmar Boháčková, Praha; Roman Pospíšil, Brno; Emilie Kupková, Ostrava; Kamila Dosedělová, Litomyšl; Dana Petřeková, Zašová; Jana Šprtová, Kyjov; Jarmila Sedláčková, Jaroměř; Stanislav Hybner, Tovačov.

Výherci Číselných křížovek 9/17

Výhra 2 000,-Kč: Marta Otáhalová, Brno.

Výhra 1 000,-Kč: František Felis, Nýřany.

Dvě výhry po 500,-Kč: Beáta Kubáňová, Třinec; Hana Dohnalová, Teplice.

Deset výher po 200,-Kč: Věra Struhaříková, Paskov; Radka Semeráková, Povrly; Kamil Jedlička, Libštát; Olga Kratochvílová, Mikulov; Věra Šrotová, Brno; Zdeněk Vodák, Praha; Marcela Mikšová, Brumov-Bylnice; František Hovořík, Rýmařov; Jana Smržová, Praha; Jozef Sámel, Brezno.

Výherci Číselných křížovek 8/17

Výhra 2 000,-Kč: Jarmila Nakládalová, Velká Bystřice.

Výhra 1 000,-Kč: Václav Kučaba, Zruč nad Sázavou.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Olga Cibulková, Uherský Brod.

Deset výher po 200,-Kč: Jarmila Sedláčková, Jaroměř; Oldřiška Řehová, Morkovice; Bohumil Škorpík, Vítochov; Josef Kratochvíl, Mikulov; Eva Rozsypalová, Nižbor; Hana Novotná, Vlašim; Dagmar Boháčková, Praha; Eva Pecnová, Praha; Iva Bittnerová, Třeboň; Viliam Swan, Malacky.

Výherci Číselných křížovek 7

Výhra 2 000,-Kč: Emilie Kindlová, Vsetín.

Výhra 1 000,-Kč: Miloslav Kubíček, Putim.

Dvě výhry po 500,-Kč: Hana Dohnalová, Teplice; Dana Ketnerová, Kolín.

Deset výher po 200,-Kč: Marie Příhodová, Praha; Oldřich Poláček, Havířov; Jindřiška Staňková, Praha; Helena Podzimková, Říčany; Pavla Poledníková, Plasy; Marie Holbová, Nedašov; Marcela Burianová, Kuklík; Věra Barcalová, Frýdek-Místek; Jaroslava Vaňková, Smiřice; Jana Bališová, Ústí nad Labem.

Výherci ČK 6/17

Výhra 2 000,-Kč: Alena Gundackerová, Prostějov.

Výhra 1 000,-Kč: Vladimír Halámek, Třebíč.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jana Filousoá, Brno; Lenka Němcová, Blansko.

Deset výher po 200,-Kč: Jarmila Kremzová, Nemotice; Oldřiška Řehová, Morkovice; Milada Nováková, Kladno; Božena Kocourková, Mnichovice; Marie Samsonková, Zábřeh; Hana Vondrušková, Kralovice; Marie Příhodová, Praha; Ludmila Nováková, Sezimovo Ústí; Jaroslava Karčová, Braňany; Ivan Měchura, Vsetín.

Výherci ČK 5/17

Výhra 2 000,-Kč: Jarmila Podzimková, Hořice.

Výhra 1 000,-Kč: Jana Zatloukalová, Olomouc.

Dvě výhry po 500,-Kč: Pavel Kratochvíl, Kroměříž; Ludmila Slípková, Frenštát pod Radhoštěm.

Deset výher po 200,-Kč: Hana Smoczková, Ostrava; Jaroslava Ropková, Choceň; Oldřich Poláček, Havířov; Dana Petraturová, Uherský Ostroh; Jaroslava Holubová, Kladno; Naďa Ivanková, Klášterec nad Ohří; Blanka Pokorná, Bílina; Hana Aubrechtová, Cheb; Věra Blahopudková, Třebíč; Mária Horňáková, Brezno.

.

 

Výherci ČK 4

Výhra 2 000,- Kč: Eva Starostová, Benešov.

Výhra 1 000,- Kč: Jaroslava Holubová, Kladno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Pavel Kotrla, Vršovice; Jitka Čiháková, Rakovník.

Deset výher po 200,- Kč: Antonín Horsák, Uherské Hradiště; Jana Beránková, Horní Bříza; Dana Ketnerová, Kolín; Zdeněk Fikar, Ústí nad Labem; Vladimír Halámek, Třebíč; Jana Filousová, Brno; Květoslava Kocmanová, Blansko; Marie Příhodová, Praha; Božena Rákošová, Tilčík; Marie Daněčková, Uherský Brod.

 

Výherci ČK 3/2017

Výhra 2 000,- Kč: Jarmila Dobošová, Oloví.

Výhra 1 000,- Kč: Vojtěch Boleloucký, Krnov pod Cvilínem.

Dvě výhry po 500,- Kč: Zdenka Pokorná, Boskovice; Tomáš Hoferek, Blansko.

Deset výher po 200,- Kč: Václav Hlavsa, Třebenice; Jitka Čiháková, Rakovník; Marie Příhodová, Praha; Hana Kubátová, Lipnice nad Sázavou; Anna Pechová, Liberec; Věra Girethová, Příbram; Božena Kocourková, Mijichovice; Jiřina Křížová, Ostrava; Alena Gundackerová, Prostějov; Helena Kratochvílová, Hořice.

 

Výherci ČK 2/2017

Výhra 2 000,- Kč: Jarmila Dlouhá, Kyjov.

Výhra 1 000,- Kč: Eva Starostová, Benešov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Lada Pešlová, Kůsov; Věra Schestagová, Skalná.

Deset výher po 200,- Kč: Eliška Šímová, Bratronice; Božena Černá, Štětí; Olga Cibulková, Uherský Brod; Mária Horňáková, Brezno; Libuše Krajčová, Hořice; Milan Jurásek, Raduň; Věra Šromová, Vrchlabí; Jana Beránková, Horní Bříza; Hana Vondrušková, Kralovice; Josef Bajer, Hořice.

 

Výherci ČK 1/2017

Výhra 2 000,- Kč: Zdenka Nováková, Jestřebí.

Výhra 1 000,- Kč: Dana Hermanová, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Helena Machková, Poděčely; Eliška Šímová, Bratronice.

Deset výher po 200,- Kč: Jana Beránková, Horní Bříza; Marie Příhodová, Praha, Taťána Němcová, Blansko; Eliška Rutkovská, Turnov; Jan Veselý, Ústí nad Labem; Ladislav Glac, Petrovice u Karviné; Jitka Baláčková, Velim; Václav Hlavsa, Třebenice; Zdeněk Václavík, Hovězí; Hana Dohnalová, Teplice.

Kniha osmisměrek

Výherci KO 11/2017

Výhra 3 000,- Kč: Adela Powadová, Poruba.

Výhra 2 000,- Kč: Dagmar Podlucká, Praha.

Výhra 1 000,- Kč: Lubomír Pohořelý, Strašice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Pavlína Markerová, Opava; Eliška Hynková, Velké Karlovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Ondrej Dzurňak, Mladá Boleslav; Terezie Táchová, Hluboká nad Vltavou; Věra Nečasová, Litvínov; Jarmila Buštová, Klatovy; Antonie Petrusová, Velké Svatoňovice; Marcel Holas, Olbramovice; Markéta Petrnoušková, Jaroměř; Alena Cintulová, Úvalno; Miloslava Vysocká, Hustopeče u Brna; Radka Kletečková, Lázně Toušeň; Míla Brunclíková, Zbraslavice; Michal Valenta, Bruntál; Marie Řeháková, Baška; Pavel Takáč, Hulín; Václav Poledna, Dyjákovice.

Výherci KO 10/17

Výhra 3 000,- Kč: Anna Antoniová, Odolena Voda.

Výhra 2 000,- Kč: Eva Chaloupková, Sedlčany.

Výhra 1 000,- Kč: Božena Nováková, Třeboň.

Dvě výhry po 500,- Kč: Draha Bryolová, Slavonice; Jaroslava Pivoňková, Heřmanův Městec.

Patnáct výher po 200,- Kč: Božena Frantová, Strakonice; Helena Šimoníková, Skrbeň; Anna Žilková, Albrechtice; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Milena Štanglová, Trhové Sviny; Hana Lisá, Jičín; Alena Hoyerová, Kraslice; Jan Ordoš, Liberec; Marie Zezulová, Mihoukovice; Krystýna Vyvozilová, Střeň; Stanislav Palička, Karlovy Vary; Jiří Svoboda, Strakonice; František Řehák, Frýdek-Místek; Marie Gaveldová, Nová Role; René Svárovský, Velehrad.

Výherci KO 9/17

Výhra 3 000,- Kč: Stanislav Burian, Teplice.

Výhra 2 000,- Kč: Zdena Hrčková, Dačice.

Výhra 1 000,- Kč: Zdeněk Svatý, Poniklá.

Dvě výhry po 500,- Kč: Eliška Hynková, Velké Karlovice; Danuše Krobotová, Rovensko.

Patnáct výher po 200,- Kč: Božena Pospíšilová, Kamenička; Helena Coufalová, Boskovice; Václav Poledna, Dyjákovice; Marta Štolfová, Kojetín; Lubomír Pohořelý, Strašice; René Svárovský, Velehrad; Lenka Mráková, Hodonín; Marie Brožková, Trutnov; Hana Anýžová, Žebrák; Milada Matoušková, Krupka; Hana Lukešová, Praha; Božena Líbalová, Teplá; Soňa Stehnová, Jaroměř; Petr Stezka, Kamenický Šenov; Štefánia Nováková, Trakovice.

Výherci KO 8/17

Výhra 3 000,- Kč: Marie Míková, Říčany.

Výhra 2 000,- Kč: Drahoslava Nezvalová, Krnov.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Kocánková, Praha.

Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Sisáková, Brodce; Marie Křížová, Plzeň.

Patnáct výher po 200,- Kč: Draha Bryolová, Slavonice; Josef Heglas, Litoměřice; Anna Bočková, Brno; Věra Zapletalová, Újezd; Marie Gomolová, Skorošice; Libuše Bučková, Český Těšín; Vanda Klapsová, Třinec; Vladimír Ipser, Česká Lípa; Naděžda Zabloudilová, Bolelouc; Jiřina Poláková, Písek; Stanislav Stuchlík, Brno; Ludmila Pánková, Nový Bor; Marta Lokajová, Letonice; Helena Fučíková, Prachatice; Josefa Mikešová, Stachy.

Výherci KO 7/2017

Výhra 3 000,- Kč: Irena Schluková, Nýřany.

Výhra 2 000,- Kč: Josef Koláček, Jihlava.

Výhra 1 000,- Kč: Marie Rufferová, Provodov.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jitka Novotná, Rakovník; Stanislav Běták, Vsetín.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jindřiška Staňková, Praha; Alena Bartoníčková, Děčín; Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Dana Macháčková, Svitavy; Drahomíra Švabíková, Ostrava; Lenka Mráková, Hodonín; Zdena Hrčková, Dačice; Štěpánka Bernardová, Český Dub; Miroslava Sýkorová, Zašová; Drahoslava Bábíčková, Chomutov; Viera Lacková, Banská Bystrica; Vlasta Křížová, Beroun; Anna Mazačová, Kamenický Šenov; Jana Brabcová, Plzeň; Anežka Bednářová, Uherský Brod.

Výherci KO 6/17

Výhra 3 000,- Kč: Františka Potůčková, Příbor.

Výhra 2 000,- Kč: Luboš Chlanda, Dolany.

Výhra 1 000,- Kč: Stanislav Fuxa, Kladno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marie Nálevková, Miletín; Stanislav Říha, Moravské Budějovice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Hermína Kramerová, Frýdek-Místek; Eliška Šímová, Bratronice; Anna Klingerová, Cheb; Marie Zemanová, Bořkovice; Marie Zýková, Nezabudice; Anna Antoniová, Odolena Voda; Miroslav Kubíček, Slatina nad Zdobnicí; Drahoslava Bábíčková, Chomutov; Dagmar Michálková, České Budějovice; Vladimír Vejražka, Olomouc; Marie Heblíková, Pardubice; Růžena Maximová, Vrbičany; Milada Zahnová, Rakovník; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Livia Cigániková, Bratislava.

Výherci KO 5/17

Výhra 3 000,- Kč: Květa Holešovská, Liberec.

Výhra 2 000,- Kč: Marie Šimková, Jaroměř.

Výhra 1 000,- Kč: Rudolf Elgr, Brno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Kamila Frolešová, Slavičín; Jana Mihalková, Frýdlant.

Patnáct výher po 200,- Kč: Emílie Peterková, Zbyslavice; Alena Přibylová, Boskovice; Marie Žampová, Třebíč; Irena Havlínová, Praha; Petr Zápotocký, Valdice; Ludmila Němcová, Biskupice; Danuta Chudějová, Bystřice pod Hostýnem; Jitka Kubíčková, Hlušovice; Jiřina Ipserová, Praha; Stanislav Burian, Teplice; Ludmila Pánková, Nov Bor; Hana Doležalová, Chotěvice; Vladimír Sčudla, Přáslavice; Miroslava Chamrazová, Piešťany; Miroslav Kubíček, Slatina nad Zdobnicí.

 

Výherci KO 4

Výhra 3 000,- Kč: Františka Fajtová, Stod.

Výhra 2 000,- Kč: Lucie Podhradská, Rajhrad.

Výhra 1 000,- Kč: Anežka Bednářová, Uherský Brod.

Dvě výhry po 500,- Kč: Marta Čechová, Frýdek-Místek; Zdena Hrčková, Dačice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jiřina Korimová, Tachov; Jaroslav Miler, Karviná; Drahoslava Bábíčková, Chomutov; Pavla Rybinová, Liberec; Pavla Halíková, Slavkov; Marie Dušková, Praha; Alžběra Adamjaková, Sokolov; Bedřiška Kučerová, Teplice; Růžena Kramerová, Koloveč; Ladislav Němec, Chropyně; Jana Pánková, Rohovládova Bělá; Vladimír Vejražka, Olomouc; Ludmila Chovancová, Opava; Václav Macíček, Nový Jičín; Beáta Vargová, Košice.

 

Výherci KO 3/2017

Výhra 3 000,- Kč: Věra Šachová, Radíč.

Výhra 2 000,- Kč: Elena Hřebačková, Šumperk.

Výhra 1 000,- Kč: Eva Truncová, Brno.

Dvě výhry po 500,- Kč: Miroslava Poláková, Hranice; Josef Burian, Plzeň.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jarmila Štěrbáková, Dubňany; Marie Rufferová, Provodov; Marta Šafařová, Strakonice; Růžena Kramerová, Strýčkovice; Zdeňka Šroubová, Příbram; Marie Zemanová, Bořkovice; Marcela Burianová, Kuklík; Alžběta Adamjáková, Sokolov; Maryša Loudová, Stěžery; Anna Skořepová, Turnov; Věra Havelková, Střížovice; Vladislav Havránek, Plzeň; Milada Zahnová, Rakovník; Vladimír Ščudla, Přáslavice; Františka Potůčková, Příbor.

 

Výherci KO 2/2017

Výhra 3 000,- Kč: Marie Líbová, Žatec.

Výhra 2 000,- Kč: Věra Merxbauerová, Nový Bor.

Výhra 1 000,- Kč: Karel Peřina, Dačice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jana Brabcová, Plzeň; Jana Vytopilová, Znojmo.

Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Brussová, Plumlov; Karel Halbrštát, Jablonné nad Orlicí; Ladislav Patrman, Olomouc; Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Helena Coufalová, Boskovice; Helena Hošková, Uherský Brod; Ludmila Klimková, Kostelec; Ondrej Dzurňák, Mladá Boleslav; Anežka Bednářová, Uherský Brod; Štefan Boka, Košice; Jiřina Tomková, Mimoň; Vladislav Havránek, Plzeň; Olga Dostálová, Hlinsko v Čechách; Josef Pecina, Chotěboř; Jana Mikulková, Slavkov.

 

Výherci KO 1/2017

Výhra 3 000,- Kč: Květuše Trejbalová, Plzeň.

Výhra 2 000,- Kč: Anna Bočková, Brno.

Výhra 1 000,- Kč: Milena Štanglová, Trhové Sviny.

Dvě výhry po 500,- Kč: Tomáš Duda, Zlín; Jaroslava Kociánová, Čáslav.

Patnáct výher po 200,- Kč: Eva Zadranská, Mariánské Lázně; Josef Pecina, Chotěboř; Věra Havelková, Střížovice; Naděžda Zabloudilová, Bolelouc; Miroslav Caránek, Hradec Králové; Luboš Šilhar, Kroměříž; Petr Mareš, Vratimov; Petr Slavíček, Podsedky; Eliška Rutkovská, Turnov; Pavla Fialová, Soběslav; Jiří Procházka, Beroun; Drahomíra Držiaková, Bratislava; Danuše Krobotová, Rovensko; Karel Malovánek, Vojnův Městec; Josef Burian, Plzeň.

Rodinné osmisměrky

Výherci RO 11/17

Výhra 1 000,- Kč: Alena Přibylová, Boskovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Bohumila Svobodová, Sokolov; Luboš Peciar, Pardubice.

Patnáct výher po 200,- Kč: Anna Kabátová, Lhenice; Zdeněk Holota, Chýnov; Milan Vrzal, Senice na Hané; Marta Kohutová, Krnov; Vlasta Soběslavská, Rychnov u Jablonce; Jana Bednaříková, Karviná; Gabriela Sobotková, Borovany; Vlasta Hladíková, Brno; Jarmila Zatloukalová, Uherský Brod; Jana Gojtková, Orlová; Jiří Holuška, Hradec Králové; Venuše Hásová, Přeštice; Zdeňka Florová, Buchlovice; Jitka Pšenková, Zlín; Růžena Valentová, Násedlovice.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,- Kč: Julie Šumberová, Mokrá; Natálie Kriegová, Kardašova Řečice; Ema Gojtková, Rožnov pod Radhoštěm; Sofinka Lamačová, Kostice; Vilém Dengler, Ústí nad Labem; Tomáš Červenka, Zlín; Michaela Abrahámová, Louny; Barbora Bartoníčková, Jičín; Klára Štefáková, Jeseník; David Staněk, Šumperk.

Výherci RO 10/17

Výhra 1 000,-Kč: Marta Prušaková, Sedlčany.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jiří Purkert, Krnov; Ludmila Králová, Hradec Králové.

Patnáct výher po 200,-Kč: Ludmila Vařáková, Otrokovice; Magda Sodomková, Jilemnice; Marta Machýčková, Hodonín; Ladislav Kučera, Milevsko; Ondřej Martínek, Tábor; Lea Šternerová, Plzeň; Antonín Sklenář, Topolná; Ludmila Pobořilová, Ženklava; Helmut Štys, Žatec; František Došlý, Černovice; Monika Školařová, Přerov; Jan Plaček, Znojmo; Jana Štěrbová, Praha; Zdenka Jiroutová, Louny; René Svárovský, Velehrad.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Natálie Greinerová, Třinec; Barbora Škvorová, Světlá nad Sázavou; Lucie Majerová, Soběšovice; Tomáš Zdvořan, Hlučín; Jana Berková, Nová Role; Ondřej Havlíček, Lanškroun; Julie Šumberová, Mokrá; Kája Kučerová, Vamberk; Kristýna Červenková, Zlín; Zuzana Bínková, Vimperk.

 

RO 9/17

Výhra 1 000,- Kč: Jana Stýblová, Brandýs nad Labem.

Dvě výhry po 500,- Kč: Hana Křídlová, Hradec Králové; Kateřina Tupá, Praha.

Patnáct výher po 200,- Kč: Marta Richterová, Mladoňov; Alena Hofmanová, Hrádek u Rokycan; Věra Langová, Velký Beranov; Helena Kolaříková, Šumperk; Hana Klátilová, Terezín; Anna Čížová, Bludov; Jozef Cako, Milín; Stanislav Bukovec, Hlučín; František Blaha, Prakšice; Jana Štěrbová, Praha; Marie Pintová, Krásná Lípa; Zdeňka Dolinková, Kojetín; Ludmila Králová, Hradec Králové; Jiřina Pecháčková, Karviná; Pavla Večerková, Klimkovice.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,- Kč: Julie Šumberová, Mokrá; Barbora Bartoníčková, Jičín; Karolína Škodová, Třebechovice; Lucie Janková, Havířov; Michaela Vaňková, Skalná; Marek Růža, Nový Jičín; Radek Čáp, Višňové; Nikol Nestrojilová, Moravské Budějovice; Petr Kolařík, Šumperk; Daniel Hariš, Zlaté Hory.

Výherci RO 8/17

Výhra 1 000,-Kč: Kateřina Tupá, Praha.

Dvě výhry po 500,-Kč: Marta Pítrová, Kopřivnice; Jaroslav Kubánek, Mikulov.

Patnáct výher po 200,-Kč: Jan Kortus, Domažlice; Eva Hlaváčková, Šternberk; Miroslav Kubíček, Slatina nad Zdobnicí; Katka Trachtová, Čížová; Hana Lukešová, Praha; Hedvika Jarošová, Darkovice; Hana Jančurová, Žlutice; Věra Koňaříková, Český Těšín; Ludmila Pobořilová, Ženklava; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Pavel Veselý, Děčín; Jarmila Berousková, Zubří; Zdeňka Dolinková, Kojetín; Zdeněk Hampl, Třebechovice; Jana Hnízdilová, Příbram.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Ondřej Havlíček, Lanškroun; Vilém Dengler, Ústí nad Labem; Zuzana Pilsová, České Budějovice; Veronika Trnečková, Myslejovice; Karolína Škodová, Třebechovice; Petr Kučera, Ostrava; Daniel Matěja, Straník; Roman Drozd, Chrášťany; Anna Harabišová, Český Těšín; Erik Gabor, Cheb.

 

RO 7/2017

Výhra 1 000,- Kč: Jaroslav Vaněk, Velká Hleďsebe.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jindřiška Staňková, Praha; Jana Hladíková, Písek.

Patnáct výher po 200,- Kč: Jaroslava Pudivítrová, Bošovice; Ilona Šaldová, Rakovník; Ludmila Brabcová, Pašinka; Soňa Horáková, Boskovice; Marie Dušková, Praha; Štěpánka Bernardová, Český Dub; Elena Gajdácsová, Tábor; Irena Poupová, Písek; Věra Faustmannová, Vladislav; Anna Červená, Klášterec nad Ohří; Eliška Gruntová, Hranice; Dana Kuncová, Liberec; Míla Brunclíková, Zbraslavice; Jiří Augustynek, Ostrava; Pavlína Sandlerová, Karviná.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,- Kč: Lucie Sklenářová, Topolná; Jana Mirynská, Holešov; Anička Vaňková, Velká Hleďsebe; Jiří Martínek, Praha; Kristýna Veselá, Orlová – Lutyně; Jana Berková, Nová Role; Michaela Vaňková, Třebeň; Milada Šilerová, Brno; Lucie Janková, Havířov; Vratislav Hlaváček, Šternberk;

Výherci RO 6/2017

Výhra 1 000,-Kč: Josef Drahosch, Brno.

Dvě výhry po 500,-Kč: Ondřej Martínek, Tábor; Zdeňka Veselá, Kadaň.

Patnáct výher po 200,-Kč: manželé Stejskalovi, Telnice; Zdenka Jiroutová, Louny; Ludmila Šídlová, Litoměřice; Hana Pazourová, Habartov; Ludmila Rychlíková, Ostrava; Marie Severová, Třeboň; Josef Košek, Jistebnice; Vlastislava Zlámalová, Němčice; Lenka Němcová, Blansko; Emilie Šarounová, Střekov; Richard David, Studénka; Karel Nezval, Boskovice; Pavla Nováková, Mariánské Lázně; Ladislav Matějec, Turnov; Marie Matesová, Kadaň.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Michaela Abrahámová, Louny; Michaela Benetinová, Slušovice; Nikola Slováčková, Vizovice; Michaela Vaňková, Skalná; Jiří Heidinger, Horní Bludovice; Petr Kolařík, Šumperk; Veronika Matušíková, Darkovice; Barbora Kubánková, Mikulov; Petr Blažek, Pardubice; Jiří Kratochvíl, Plumlov

Výherci RO 5/17

Výhra 1 000,-Kč: Štěpánka Bernardová, Český Dub.

Dvě výhry po 500,-Kč: Jozef Cako, Milín; Jana Bednaříková, Karviná.

Patnáct výher po 200,-Kč: Eliška Rutkovská, Turnov; Jana Vodenková, Praha; Alena Kaczorowská, Třinec; Emilie Šarounová, Střekov; Zdeněk Zbořil, Ostrava; Anna Čížová, Bludov; Vlasta Valchařová, Ostrava; Hana Brandtová, Žďár nad Sázavou; Petr Siuda, Karviná; Jindřiška Staňková, Praha; Martin Motl, Havlíčkův Brod; Zdeněk Holota, Chýnov; Ladislav Kučera, Milevsko; Annastazie Necidová, Varnsdorf; Zdeněk Veselý, Děčín.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Tereza Otáhalová, Kostníky; Vojta Charvát, Nezamyslice; Veronika Habrová, Soběšovice; Nikola Mrkvicová, Velké Němčice; Zdeněk Tomáš, Radvanice; Patricie Tomková, Znojmo; Zuzana Klímová, Březnice; Adam Gazdík, Krnov; Filip Stejskal, Telnice; Pavel Tomášek, Vysoké Mýto.

 

Výherci RO 4

Výhra 1 000,- Kč: Zdeněk Hampl, Třebechovice.

Dvě výhry po 500,- Kč: Jiřina Vodecká, Paskov; Oldřich Hadraba, Nový Knín.

Patnáct výher po 200,- Kč: Karel Peřina, Dačice; Daniel Nevrlý, Frýdek-Místek; Miloslav Lípa, Havířov; Antonín Kopecký, Zlaté Hory; Jana Ramešová, Drahkov; Marie Kolková, Jindřichov; Stanislava Janečková, Ostrava; Marie Barabášová, Čimelice; Jana Bednaříková, Karviná; Mária Žižková, Brno; Miroslav Petrásek, Ostrava; Marie Pintová, Krásná Lípa; Heidi Legrová, Chodov u Karlových Varů; Alena Bočková, Chrášťany; Růžena Valentová, Násedlovice.

Deset výher po 100,- Kč: Ema Gojtková, Rožnov pod Radhoštěm; Michal Štefák, Jeseník; Natálka Tomášková, Vysoké Mýto; Vilém Dengler, Ústí nad Labem; Deniska Kulová, Bohumín; Vendulka Habrová, Soběšovice; Filip Stejskal, Telnice; Petr Blažek, Pardubice; Michaela Vaňková, Skalná; Lenka Heráková, Mořice.

 

Výherci RO 3/2017

Výhra 1 000,- Kč: Marcela Kubalová, Ostrava.

Dvě výhry po 500,- Kč: Magdalena Průšová, Praha; Vendula Špalková, Velká Hleďsebe.

Patnáct výher po 200,- Kč: Bronislava Kolínová, Vrchlabí; Ludmila Brabcová, Pašinka; Ludmila Klimková, Kostelec u Kyjova; Karel Peřina, Dačice; Eva Hlaváčková, Šternberk; Hana Bartoňová, Vsetín; Jana Stýblová, Brandýs nad Labem; Bohumil Zelinka, Bílina; Irena Poupová, Písek; Ladislav Procházka, Prostějov; Jana Šteflová, Havířov; Marie Munduchová, Velký Beranov; Anna Fišerová, Praha; Antonín Pokorný, Boskovice; František Hrdlička, Nový Křenov.

Deset výher po 100,- Kč: Tomáš Vlk, Vidče; Michalka Matuštíková, Holešov; Gabriela Kratochvílová, Plumlov; Veronika Labudková, Orlová Lutyně; Ondřej Martínek, Tábor; Natálka Zajíčková, Uherský Brod; Tobiáš Polanský, Říčany u Brna; Jiří Heidinger, Horní Bludovice; Michaela Vaňková, Skalná; Barbora Bartoníčková, Jičín.

Výherci RO 1/2017

Výhra 1 000,-Kč: Emilie Žákovská, Brno.

Dvě výhry po 500,-Kč: Danuše Jůchová, Havířov; Miroslav Kubíček, Slatina.

Patnáct výher po 200,-Kč: Karel Procházka, Volary; Antonín Pokorný, Boskovice; Katarína Mačková, Kysucké Nové Mesto; František Hrdlička, Kájov; Pavlína Schmidtová, Libava; Jan Kortus, Domažlice; Marie Munduchová, Velký Beranov; Marie Škopková, Přelouč; Viera Ryšková, Havířov; Alena Jenčková, Šumperk; Hedvika Jarošová, Darkovice; Vladimír Krajzinger, Olomouc; Marie Dušková, Praha; Luboš Kuběna, Frenštát pod Radhoštěm; Antonín Meloun, Stará Boleslav.

Dětská stránka:

Deset výher po 100,-Kč: Jiří Martínek, Praha; Zuzka Vacinová, Pardubice; Nikol Hrabovská, Bartošovice; Pavlína Svobodová, Újezd; Patrik Malík, Velké Kunětice; Lucie Janková, Havířov; Ondřej Cepek, Rokytnice; Miluše Hrubcová, Příbram; Vendula Cabalková, Solnice; Veronika Matušíková, Darkovice.