Velká kniha pro malé luštitelé

Velká kniha pro malé luštitelé zima 2018

Časopis má 90 stran a je určen věkové kategorii od 6 do 16 možno i do 99 let. K dostání u všech prodejců tisku, nebo na našem e-shopu kliknutím na obrázek ….

Velká kniha křížovek

Velká kniha křížovek zima 2018

Dnes vychází časopis Velká kniha křížovek. Časopis obsahuje křížovky, rébusy + hlavolamy a je výherní. Ceny v celkové hodnotě 16000,-. Časopis má 192 stran a stojí 79 Kč. Můžete objednat také v našem eshopu zde>>> kliknutím na obrázek.

Velká kniha osmisměrek

Velká kniha osmisměrek

Dnes vyšel časopis VELKÁ KNIHA OSMISMĚREK. Časopis má 192 stran a stojí 79 Kč. Žádejte u všech dobrých prodejců tisku. Časopis si také můžete objednat online na našem eshopu zde>>>  kliknutím na obrázek.

Rady nejen ze zahrady

OSMISMĚRKY RADY NEJEN ZE ZAHRADY

4. října vyšlo další číslo časopisu Osmisměrky rady nejen ze zahrady. V časopise si nejen zaluštíte, ale přečtete také různé tipy, nápady a rady. Cena je 55 Kč a má 128 stran.

Číselné křížovky speciál

ČÍSELNÉ KŘÍŽOVKY SPECIÁL

4. října vyšel časopis Číselné křížovky speciál. Stojí 69 Kč a seženete ho u všech prodejců tisku.

Humorné číselné křížovky a recepty

HUMORNÉ ČÍSELNÉ KŘÍŽOVKY A RECEPTY

V září vyšel časopis Humorné číselné křížovky a recepty. V tomto časopise vám přinášíme na 128 stranách oblíbené číselné křížovky, obohacené skvělými recepty. Časopis má formát A4, větší okýnka a je velice přehledný. Je k dostání za cenu 59,90 Kč. Humorné číselné křížovky a recepty můžete objednat na našem e-shopu zde >>>>

Magazín rodinné osmisměrky

MAGAZÍN RODINNÉ OSMISMĚRKY

27. září vyšel časopis Magazín rodinné osmisměrky. Nový dvouměsíčník  vám přináší na 64 stranách spoustu oblíbených osmisměrek. Najdete zde i trojúhelníkové, shlukové a jiné osmisměrky. Časopis stojí 29,90 Kč.

Rodinné výherní SUDOKU

RODINNÉ VÝHERNÍ SUDOKU

27. září vyšel časopis Rodinné sudoku. Oblíbený dvouměsíčník vám na 64 stranách přináší různé stupně obtížnosti sudoku. Časopis má i dětskou stránku, je výherní, ceny v hodnotě 7 000 Kč. Cena 39,90 Kč.

Trénink paměti

TRÉNINK PAMĚTI

27. září vyšel časopis Osmisměrky trénink paměti. Cena 29,90.

101 osmisměrky

101 OSMISMĚRKY

27. září vyšel časopis 101 osmisměrky. Cena 29,90.

  • Nejnovější příspěvky
  • Nejnovější komentáře
    • 4 visitors online
      4 Guests, 0 Members online