Velká kniha osmisměrek speciál

VELKÁ KNIHA OSMISMĚREK SPECIÁL

14. února vychází časopis VELKÁ KNIHA OSMISMĚREK SPECIÁL. Časopis má 192 stran a stojí 79 Kč. Žádejte u všech prodejců tisku a také na našem eshopu. 

Velká kniha křížovek speciál

VELKÁ KNIHA KŘÍŽOVEK SPECIÁL

7. února vyšel časopis Velká kniha křížovek SPECIÁL. Časopis obsahuje křížovky, rébusy + hlavolamy a je výherní. Ceny v celkové hodnotě 16000,-. Žádejte u všech prodejců tisku nebo na našem eshopu.

Velká kniha pro malé luštitele speciál

VELKÁ KNIHA PRO MALÉ LUŠTITELE SPECIÁL

31. ledna  vyšla VELKÁ KNIHA PRO MALÉ LUŠTITELE SPECIÁL. Časopis je soutěžní. Žádejte u všech prodejců tisku a také na našem eshopu.

Kniha osmisměrek

KNIHA OSMISMĚREK

31. ledna vyšel časopis Kniha osmisměrek. Oblíbený měsíčník vám na 64 stranách přináší různé druhy osmisměrek. Časopis je výherní, soutěží se o 10 000 Kč. Cena 32 Kč.

Číselné křížovky

ČÍSELNÉ KŘÍŽOVKY

31. ledna vyšel časopis Číselné křížovky. Časopis je výherní, stojí jen 24 Kč a zakoupíte jej u všech prodejců tisku.

Rodinné osmisměrky

RODINNÉ OSMISMĚRKY

31.ledna vyšel časopis Rodinné osmisměrky. Časopis vychází jednou měsíčně, je výherní, ceny v hodnotě 6 000 Kč. Má 32 stran a stojí 22 Kč.    

Trénink paměti

TRÉNINK PAMĚTI

24. ledna vyšel časopis Osmisměrky trénink paměti. Cena 29,90.

Rodinné SUDOKU

RODINNÉ VÝHERNÍ SUDOKU

24. vyšel časopis Rodinné SUDOKU. Oblíbený dvouměsíčník vám na 64 stranách přináší různé stupně obtížnosti sudoku. Časopis má i dětskou stránku, je výherní, ceny v hodnotě 7 000 Kč. Cena 39,90 Kč.

Magazín rodinné osmisměrky

24. ledna vyšel časopis Magazín rodinné osmisměrky. Nový dvouměsíčník  vám přináší na 64 stranách spoustu oblíbených osmisměrek. Najdete zde i trojúhelníkové, shlukové a jiné osmisměrky. Časopis stojí 29,90 Kč.

Luštění pro kluky a holky

LUŠTĚNÍ PRO KLUKY A HOLKY

24. ledna vyšel časopis LUŠTĚNÍ PRO KLUKY A HOLKY. Tento ryze dětský časopis stojí jen 27 Kč a děti mohou soutěžit o výhry za 7000 kč, hlavní výhrou je tablet.

  • Nejnovější příspěvky
  • Nejnovější komentáře
    • 11 visitors online
      11 Guests, 0 Members online