Horoskopy 2019

HOROSKOPY 2019

22. listopadu vychází časopis Horoskopy 2019. Časopis je určen všem, kdo mají rádi horoskopy. Najdete v něm, co vás čeká v příštím roce  ve vztazích, zdraví a práci. Má 64 stran a stojí 28 Kč. .

Napínavé osmisměrky

NAPÍNAVÉ OSMISMĚRKY

1. listopadu vyšel časopis Napínavé osmisměrky. V tomto dvouměsíčníku si můžete vyluštit nejen osmisměrky, ale přečíst i zajímavý detektivní příběh. Časopis je výherní, ceny v hodnotě 6 000 Kč. Cena 22 Kč.  

Výherní SUDOKU

VÝHERNÍ SUDOKU

1. listopadu vyšel časopis Výherní Sudoku. Dvouměsíčník, který vám na 64 stranách přináší oblíbené sudoku. Časopis je výherní, ceny v hodnotě 5 000 Kč. Cena 30 Kč.

Krimi švédské křížovky

KRIMI ŠVÉDSKÉ KŘÍŽOVKY

1. listopadu vyšel časopis Krimi švédské křížovky.  V tomto křížovkářském časopise si přijdou na své nejen křížovkáři, ale i ti, kdo mají rádi detektivní příběhy. Časopis má 64 stran, stojí jen 28 Kč. Dvouměsíčník, správné řešení najdete na straně 64.  

Malý luštitel

MALÝ LUŠTITEL

1. listopadu vyšel časopis Malý luštitel. Tento titul je oblíbený u dětské populace, je určen dětem od 6 let a ty v něm najdou doplňovačky, bludiště, hádanky, spojovačky a jiné zajímavé a zábavné útvary. Časopis je výherní, soutěží se i o tablet, mobilní telefon a hračky. Má 32 stran a cena je 27 Kč.

Osmisměrky čtvero ročních období

OSMISMĚRKY ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ

1. listopadu vyšel časopis Osmisměrky čtvero ročních období. Tento čtvrtletník je určen všem, kdo rádi luští osmisměrky. Časopis má 48 stran, je výherní, ceny v hodnotě 6 000 Kč. Cena 30 Kč.

Kniha osmisměrek

KNIHA OSMISMĚREK

1. listopadu vyšel časopis Kniha osmisměrek. Oblíbený měsíčník vám na 64 stranách přináší různé druhy osmisměrek. Časopis je výherní, soutěží se o 10 000 Kč. Cena 32 Kč.  

Číselné křížovky

ČÍSELNÉ KŘÍŽOVKY

1. listopadu vyšel časopis Číselné křížovky. Časopis je výherní, stojí jen 24 Kč a zakoupíte jej u všech prodejců tisku.

Rodinné osmisměrky

RODINNÉ OSMISMĚRKY

1. listopadu vyšel časopis Rodinné osmisměrky. Časopis vychází jednou měsíčně, je výherní, ceny v hodnotě 6 000 Kč. Má 32 stran a stojí 22 Kč.

Kniha číselné křížovky

KNIHA ČÍSELNÉ KŘÍŽOVKY

25. října  vyšel časopis KNIHA ČÍSELNÉ KŘÍŽOVKY. V tomto čtvrtletníku vám na 64 stranách přinášíme různé stupně obtížnosti oblíbených číselných křížovek. Cena 32 Kč.

  • Nejnovější příspěvky
  • Nejnovější komentáře
    • 9 visitors online
      9 Guests, 0 Members online